Plzeň v přípravě zvládla i třetí zápas s čistým kontem, o výhře 1:0 nad Duklou rozhodl Mosquera

Matěj Vydra během prvního poločasu neproměnil penaltu.
Matěj Vydra během prvního poločasu neproměnil penaltu.X @fcviktorkaplzen
Fotbalisté Plzně vyhráli i třetí zápas zimní přípravy. Viktoria v sobotu na domácí púdě porazila druhý tým druhé ligy Duklu Praha 1:0 a navázala na předchozí vítězství nad Žižkovem a Doubravkou. Utkání rozhodl ve 12. minutě Jhon Mosquera.

Plzeň – Dukla 1:0

Kolumbijský křídelník se prosadil zblízka do prázdné branky po centru od Kopice. Západočeši byli především v první půli výrazně aktivnější, další gól už ale nepřidali. Skórovat nedokázali ani z pokutového kopu, který ve 38. minutě neproměnil Vydra.

Do druhého dějství naskočila devítka nových hráčů Viktorie, Pražané ale po změně stran více drželi krok a už neinkasovali. Plzeňští i ve třetím duelu zimní přípravy uhájili čisté konto. Další zápasy už budou třetí celek první ligy čekat na soustředění ve Španělsku.