Zlín přehrál Litoměřice 2:0 a v semifinále první ligy si vynutil rozhodující zápas

Rozhodující duel mezi Zlínem a Litoměřicemi je na programu v sobotu.
Rozhodující duel mezi Zlínem a Litoměřicemi je na programu v sobotu. Profimedia
Zlína zvítězil v šestém utkání semifinále play off Chance ligy na domácím ledě nad Litoměřicemi 2:0 a vyrovnali stav série na 3:3. Loňský vítěz druhé nejvyšší soutěže si vynutil rozhodující sedmý zápas, který se bude hrát v sobotu od 17:00 v Litoměřicích. Na finálového soupeře stále čeká Vsetín, který v úterý postoupil po vítězství 4:1 na zápasy přes Jihlavu.

Zlín – Litoměřice 2:0

Berani se ujali vedení po 28 sekundách druhé třetiny, kdy Petr Holík překonal Oldřicha Cichoně střelou z pravého kruhu a potrestal tak vyloučení Jiřího Jebavého z konce úvodní části. Ve 37. minutě po Holíkově přihrávce zpečetil výsledek z brankoviště Fin Mikko Salmio. Brankář Daniel Huf udržel poprvé v letošním play off a popáté v sezoně čisté konto.