Zlín - zpravodajství, zápasové reportáže, rozhovory, videa, výsledky a statistiky

Zlín
Vsetín uzavřel finálovou sérii v pátém zápase.
Vsetín v pátém finále porazil Zlín 2:0 a čeká ho baráž o extraligu proti Kladnu

Vsetín uspěl ve Zlíně i podruhé a jediné vítězství ho dělí od postupu do baráže

Vsetín ve Zlíně ovládl třetí duel finále Chance ligy a ujal se vedení 2:1 na zápasy

Zlín se vzpamatoval z nakládačky, druhý zápas finále vyhrál v prodloužení, uspěl Riedl

Vsetín v úvodním finále Chance ligy prohrával, ale nakonec Zlín deklasoval 8:1

Vsetín proti Zlínu: Berany táhnou finské posily. Na Lapači by rádi poprvé uvítali Jágra

Chance ligu čeká valašské finále. Zlín v rozhodujícím sedmém zápase porazil Litoměřice 4:0

Zlín přehrál Litoměřice 2:0 a v semifinále první ligy si vynutil rozhodující zápas

Vsetín postoupil potřetí za sebou do finále Chance ligy, mečbol slaví Litoměřice

Vsetín dělí krok od třetího finále v řadě. Zlín přetlačil Litoměřice v prodloužení

Vsetín a Litoměřice se v semifinále Chance ligy ujaly vedení 2:1 na zápasy

Zlín osmi góly smetl Litoměřice na jejich ledě a srovnal sérii, Jihlava rozhodla v nájezdech

Do semifinále prvoligového play off vkročily vítězně Vsetín a Litoměřice

Vsetín postoupil do semifinále Chance ligy, vítěz základní části Poruba končí

Zlín slaví postup do semifinále Chance ligy, Porubu dělí jediná porážka od vyřazení

Poruba ve čtvrtfinálové sérii s Jihlavou srovnala krok, Vsetín a Zlín jsou bod od postupu

Poruba vstoupila do čtvrtfinále Chance ligy prohrou s Jihlavou. Vsetín zničil Přerov 8:0

Slavia vybojovala v Chance lize předkolo play off, slaví také Pardubice B

Znojmo padlo na ledě pardubické rezervy a po roce sestupuje z Chance ligy

Poslední Znojmo zdolalo druhý Vsetín 6:3 a udrželo naději na záchranu v Chance lize

Slavia zvládla obrat s Prostějovem a uniká sestupu, tomu se po prohře s Porubou přiblížilo Znojmo

Valašské derby ovládl Zlín, po výhře 4:3 nad Vsetínem si pojistil šesté místo

Slavia se dostala z posledního místa. Poruba se vrátila domů a má pohodlný náskok na Vsetín

Vedoucí Poruba prohrála v Přerově, Slavia znovu spadla na poslední místo

Kolín nastřílel osm gólů Zlínu, Poruba otočila na ledě Litoměřic ze stavu 0:5 a vyhrála po nájezdech