Další výhra. Vejmelka chytil 24 střel, pomohl porazit Washington a byl druhou hvězdou zápasu

Vejmelka chytil 24 z 26 střel.
Vejmelka chytil 24 z 26 střel.Profimedia
Karel Vejmelka (27) vychytal v NHL druhé vítězství za sebou. Po Ottawě přispěl Coyotes také k výhře ve Washingtonu 5:2 a i díky 24 úspěšným zákrokům se stal druhou hvězdou zápasu. Oba góly inkasoval český gólman při přesilových hrách domácích.

Washington – Arizona 2:5

Vejmelka proti Washingtonu navázal na výhru s Ottawou. Díky 24 úspěšným zákrokům se stal druhou hvězdou zápasu. Oba góly inkasoval při přesilových hrách domácích. Nejproduktivnějším hráčem z vítězné sestavy byl kanadský útočník Dylan Guenther s bilancí branky a dvou asistencí.

Český brankář za stavu 1:0 několikrát udržel Coyotes ve vedení. Blýskl se hlavně v 16. a 21. minutě. Nejprve skvělým přesunem zlikvidoval téměř jistý gól Connoru McMichaelovi a v úvodu druhé třetiny vychytal samostatný únik Alexandra Ovečkina. "V důležitých chvílích vždy vytáhl nějaký skvělý zákrok. Chytil několik střel, které měly skončit v brance. Byl opravdu rozdílový," řekl o českém gólmanovi trenér Arizony André Tourigny.