Leonard Kawhi - zpravodajství, zápasové reportáže, rozhovory, videa, výsledky a statistiky

Leonard Kawhi
Luka Dončič nasázel 28 bodů a přidal 13 asistencí.
Dallas v NBA vyřadil Clippers, Clevelandu nestačilo ani skvělé představení Mitchella

Krejčího Atlanta se prala s Dončičem marně, Dallas i díky své hvězdě vyhrál 109:95

Další povedené představení Krejčího v NBA, Atlantě pomohl k vítězství sedmi body

Krejčí podruhé v sezoně nastoupil do zápasu NBA, De'Aaron Fox nasázel 44 bodů

Boston si v NBA připsal třetí nejvyšší výhru v historii klubu, Golden State roznesl 140:88

Lakers ovládli v NBA losangeleské derby nad Clippers, hlavní zásluhu na obratu měl James

Cleveland přehrál Sacramento a na Východě už je druhý, v NBA se daří i Clippers

Beal prožil skvělý comeback, 43 body pomohl v NBA Phoenixu zdolat Washington

Jokič si v NBA připsal další triple double, Westbrook pokořil hranici 25 tisíc bodů

Mitchell zazářil v NBA 45 body a pomohl Clevelandu k výhře, Miami ukončilo černou sérii

Lakers zvládli dramatické prodloužení s Golden State, James si v 39 letech vylepšil rekord

Clippers poprvé v sezoně ovládli derby s Lakers, triple doublem zazářil Leonard

Hvězdný Leonard prodloužil, s Clippers podepsal tříletou smlouvu na 152 milionů dolarů

Minnesota dál kraluje NBA, tentokrát nedala šanci Memphisu. Leonard zazářil 41 body

Detroit v NBA prohrál už 15 zápasů v řadě, Jokič si proti Houstonu připsal triple double

66 319 minut na slavné scéně. NBA má nového rekordmana, LeBron James překonal Abdula-Jabbara

Legendární kouč okřikl v NBA vlastní fanoušky: Mějte úroveň a přestaňte bučet!

Neukázat opory? S tím je konec. NBA zakázala klubům šetřit v utkání více než jednu hvězdu

Krůček od postupu. Philadelphia vyhrála v play off NBA i třetí zápas, Golden State snížili

Lakers zahájili play off NBA výhrou v Memphisu, Antetokounmpo se zranil a Milwaukee padlo

Přímý postup do play off na dosah. Clippers porazili Portland a jsou blízko osmifinále

Okoro rozhodl trojkou v poslední vteřině, Ingram zaznamenal první triple double v NBA