Mikyska Tomáš - zpravodajství, reportáže, rozhovory, videa a výsledky

Mikyska Tomáš
Poslední české biatlonové stupně vítězů v SP má na svědomí Markéta Davidová, v prosinci 2022 byla třetí ve stíhačce v Hochfilzenu.
Biatlonové počítání: Sezona bez pódia, stagnace ale trvá léta. Davidová naznačila spory

Biatlonisté skončili ve smíšené štafetě v Oslu sedmí, mix dvojic dokončil závod devátý

České biatlonistky zajely vytrvalostní závod v Oslu skvěle. Voborníková s Davidovou jsou v TOP 10

Bö vyhrál závod s hromadným startem a ziskem 20. titulu vyrovnal rekord Björndalena

Čeští biatlonisté na MS v Novém Městě na Moravě dojeli na 7. místě, zlato vybojovali Švédové

Mikyskova noha je časovaná bomba. Pokud vydrží, může jezdit ve špičce, myslí si trenér Málek

Krčmáře o lepší výsledek připravily první rány. Mám s nimi problém celou sezonu, litoval

Před poslední ranou jsem měl v hlavě moc věcí, mrzelo Mikysku. S 10. místem je ale spokojený

Zlatý Bö, stříbrný Bö. Bratři z Norska ovládli vytrvalostní závod, Mikyska dojel desátý

Sprint biatlonistů ovládli Norové, mistrem světa se stal Laegreid. Krčmář dojel devatenáctý

Dvě chyby jsou moc, litovala Davidová po nadějně rozjetém sprintu a pochválila diváky

Totálně jsem závod pokazil, je na místě se omluvit, litoval po startu MS Krčmář

Českým biatlonistům se vstup do domácího MS nepovedl, z vítězství se raduje Francie

Do Vysočina Areny se po 11 letech vrací biatlonové MS, Češi mezi favority nepatří

Nominace na domácí MS v biatlonu bez překvapení: Spoléhat se bude na Krčmáře a Davidovou

Smíšená štafeta biatlonistů byla v Anterselvě dlouho v boji o medaili, nakonec dojela šestá

Vytrvalostní závod biatlonistů vyhrál v Anterselvě Johannes Bö, Češi nebodovali

Krčmář kvůli zdravotním problémům vynechá SP v Anterselvě, vrací se Václavík a Karlík

Českým biatlonistům se štafeta v Ruhpoldingu nepovedla, po trestném kole skončili devátí

Biatlonové štafety si v Oberhofu doběhly pro šesté místo, zvítězili Norové a Francouzky

Sprint v Oberhofu ovládli Doll a Braisazová-Bouchetová, čeští biatlonisté doplatili na střelbu