Růžička Martin - zpravodajství, zápasové reportáže, rozhovory, videa, výsledky a statistiky

Růžička Martin
Růžička slaví další zisk titulu.
Byla to síla vůle, tituly nikdy neomrzí, říká veterán Růžička. Brzy ho čeká operace

O mistrovi rozhodne sedmý zápas, Třinec výhrou 4:1 srovnal sérii s Pardubicemi

Datové zrcadlo extraligy: Proč jsou elitní útočníci v čele s Růžičkou či Hykou na suchu?

Datové zrcadlo extraligy: Co vězí za povstáním Budějovic? Bloky, dvoumetrový obr i netrpělivost

Ležel tam jak v NHL, chválil třinecký Nestrašil sudího. Českým Budějovicím chyběly centimetry

Datové zrcadlo extraligy: Kdo vyhraje dostihy v bodování? Čísla favorizují Růžičku

Týden v extralize: Hokej místo skoků, tři hattricky v jednom dni a výhra pro Jágra

ANALÝZA: Švédské hry odhalily slabiny v obraně – paniku v rozehrávce i měkké souboje

Růžička po gólovém návratu do reprezentace: Měl jsem radost, ale to je tak všechno

Vstup do Švédských her nevyšel, národní tým padl s domácím výběrem 1:4. Trefil se Růžička

Růžička vyhlíží reprezentační návrat po šesti letech: Budu muset naladit nohy

Růžička dostal pozvánku do reprezentace, pak pomohl k výhře Třince. Cítím se odměněný, řekl

Spokojený Nedvěd po inspekční cestě v NHL: Hráči mají zájem na šampionát přijet

Nominace na Švédské hry: Vrací se Kovář či Růžička. V útoku bratrská dua, v brance nováček

Týden v extralize: Varaďovo odvolání, řádění v prodloužení a neprůstřelný brněnský mladík

Růžička je novým lídrem extraligového bodování. Po gólu v prodloužení dal hokejku Gulašovi

Kuriózní problémy v prestižní Lize mistrů. Vítkovice vyhrály kvůli potížím s ledem kontumačně

Týden v extralize: Návrat Krále, nečekaný hattrick a kousanec jako od Suáreze

Růžička překonal hranici 600 bodů v extralize: Nikdy v životě bych to nečekal

Prognóza extraligy: Televizní experti o přestupech, Jágrovi i šancích na titul

Historický Třinec. V čem všem byl jeho pátý titul rekordní? Například i v počtu porážek

Růžička bodovým králem play off, nejproduktivnějším hráčem je už potřetí

Třinec – Hradec. Domácí mohou v neděli slavit zlatý kvartet, soupeř spoléhá na sílu venku

Další titul? Takhle dopředu nepřemýšlím, řekl střelecký rekordman Růžička

Dvě výhry od titulu. Třinec udeřil v prodloužení, výhru trefil odkrytý Voženílek