Voborníková Tereza - zpravodajství, reportáže, rozhovory, videa a výsledky

Voborníková Tereza
Ester Ledecká vydělala na svazích přes tři miliony korun.
Více než tři miliony pro Ledeckou. Biatlonistky si na odměnách nepřišly ani na polovinu

Biatlonové počítání: Sezona bez pódia, stagnace ale trvá léta. Davidová naznačila spory

Davidová se dočkala nejlepšího výsledku sezony, byla osmá ve stíhačce v Canmore

Voborníková byla ve sprintu v Canmore dvanáctá, malý glóbus získala Tandrevoldová

Zimní sporty ONLINE: Shiffrinová získala další malý glóbus. Koudelka znovu na bodech

Davidová dojela v americké stíhačce devátá, slaví Jeanmonnotová. Muži propadli

Biatlonistky skončily ve štafetě v Soldier Hollow po trestných kolech Charvátové páté

Nejlepší sprint sezony: Davidová byla v USA jedenáctá, ve třicítce doběhly další tři Češky

Zimní sporty ONLINE: Jubilejní 100. ročník Vasova běhu ovládli Norové, Ledecká se zaskvěla

Biatlonisté skončili ve smíšené štafetě v Oslu sedmí, mix dvojic dokončil závod devátý

Voborníková v Oslu potvrdila dobrou formu, závod s hromadným startem dokončila na 8. místě

České biatlonistky zajely vytrvalostní závod v Oslu skvěle. Voborníková s Davidovou jsou v TOP 10

Štafetový závod žen na MS v biatlonu ovládly Francouzky, české kvarteto dojelo na sedmém místě

Vytrvalostní závod na biatlonovém MS ovládla Vittozziová, nejlepší Češkou byla Jislová

Simonová má třetí zlato z MS. Davidová byla ve stíhačce devátá, Voborníková skočila na 13. místo

Sprint v Novém Městě ovládla Simonová, nejlepší Češkou byla sedmnáctá Davidová

Do Vysočina Areny se po 11 letech vrací biatlonové MS, Češi mezi favority nepatří

Nominace na domácí MS v biatlonu bez překvapení: Spoléhat se bude na Krčmáře a Davidovou

Českým biatlonistkám se v závodě s hromadným startem v Anterselvě nedařilo

Smíšená štafeta biatlonistů byla v Anterselvě dlouho v boji o medaili, nakonec dojela šestá

Biatlonistka Jislová na střelnici nechybovala a ve zkráceném vytrvalostním závodě dojela jedenáctá

Davidová vybojovala ve stíhacím závodu 11. místo, mužům se v Ruhpoldingu nedařilo

Charvátová ve sprintu v Ruhpoldingu zajela nejlepší ženský výsledek v sezoně. Skončila osmá

České biatlonistky skončily ve štafetě SP v Ruhpoldingu na sedmém místě, zvítězily Francouzky

Biatlonové štafety si v Oberhofu doběhly pro šesté místo, zvítězili Norové a Francouzky