Pohár 2018/2019 výsledky, tabulka

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Basketbal Izrael

Pohár
2018/2019
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷IZRAEL: Pohár¬ZEE÷WSOO04ST¬ZB÷97¬ZY÷Izrael¬ZC÷rJxaSAI4¬ZD÷p¬ZE÷MBMRH8S0¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WSOO04ST¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/izrael/pohar/¬ZX÷03Izrael 006Izrael0020000000001000Pohár 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Izrael¬~AA÷2DxnSYSA¬AD÷1550170800¬ADE÷1550170800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Rishon¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jeruzalém¬JB÷S4JBaqZQ¬WV÷hapoel-jerusalem¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬GRB÷0¬AH÷82¬BB÷23¬BD÷19¬BF÷29¬BH÷11¬OB÷6NwrCEkC-GSPMTySL.png¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Rishon¬JA÷GUF70PJK¬WU÷maccabi-rishon¬GRA÷0¬AG÷67¬BA÷18¬BC÷22¬BE÷8¬BG÷19¬OA÷O2IPR87k-lh8vEBHj.png¬~AA÷b3UVWhtP¬AD÷1549911600¬ADE÷1549911600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Holon¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jeruzalém¬JB÷xAw2qCMG¬WV÷hapoel-jerusalem¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷91¬BB÷25¬BD÷23¬BF÷27¬BH÷16¬OB÷6NwrCEkC-GSPMTySL.png¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Holon¬JA÷QZZcph7A¬WU÷hapoel-holon¬GRA÷0¬AG÷77¬BA÷20¬BC÷18¬BE÷20¬BG÷19¬OA÷r9Fy4i5k-j7HgGZVr.png¬~AA÷nTQRXYQI¬AD÷1549902600¬ADE÷1549902600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Rishon¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Tel-Aviv¬JB÷WCzfoYi4¬WV÷hapoel-tel-aviv¬GRB÷0¬AH÷70¬BB÷14¬BD÷24¬BF÷20¬BH÷12¬OB÷SMIdYniC-lbVRKFNR.png¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Rishon¬JA÷hMyjnExb¬WU÷maccabi-rishon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷86¬BA÷13¬BC÷24¬BE÷24¬BG÷25¬OA÷O2IPR87k-lh8vEBHj.png¬~AA÷lrCIzQuJ¬AD÷1546197300¬ADE÷1546197300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Rishon¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬JB÷K2K65wRb¬WV÷maccabi-tel-aviv¬GRB÷0¬AH÷77¬BB÷16¬BD÷13¬BF÷22¬BH÷26¬OB÷GKurxC86-phw08FL3.png¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Rishon¬JA÷6aG26JBh¬WU÷maccabi-rishon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷88¬BA÷20¬BC÷31¬BE÷14¬BG÷23¬OA÷O2IPR87k-lh8vEBHj.png¬~AA÷zu8Ey6QC¬AD÷1546189200¬ADE÷1546189200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gilboa Galil¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jeruzalém¬JB÷OzRc7adn¬WV÷hapoel-jerusalem¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷89¬BB÷18¬BD÷29¬BF÷17¬BH÷25¬OB÷6NwrCEkC-GSPMTySL.png¬WM÷GAL¬AE÷Gilboa Galil¬JA÷ppSg8ust¬WU÷gilboa-galil¬GRA÷0¬AG÷83¬BA÷17¬BC÷23¬BE÷24¬BG÷19¬OA÷0OpVdpCN-rNiM6w8f.png¬~AA÷EPJ5wSe0¬AD÷1546108200¬ADE÷1546108200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Hapoel Beer Sheva¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Tel-Aviv¬JB÷Y52ukItI¬WV÷hapoel-tel-aviv¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷95¬AU÷81¬BJ÷14¬BB÷27¬BD÷17¬BF÷20¬BH÷17¬OB÷SMIdYniC-lbVRKFNR.png¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Beer Sheva¬JA÷K2byjbRB¬WU÷hapoel-beer-sheva¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷94¬AT÷81¬BI÷13¬BA÷14¬BC÷21¬BE÷20¬BG÷26¬OA÷Y3CAmJVH-rDKEJsFH.png¬~AA÷hGI9xnB6¬AD÷1546106400¬ADE÷1546106400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Eilat¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Eilat¬JA÷GUiplxdO¬WU÷hapoel-eilat¬GRA÷0¬AG÷71¬BA÷20¬BC÷16¬BE÷14¬BG÷21¬OA÷rk0flnUH-Q9usi0t1.png¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Holon¬JB÷fLjlmdBU¬WV÷hapoel-holon¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷97¬BB÷21¬BD÷26¬BF÷26¬BH÷24¬OB÷r9Fy4i5k-j7HgGZVr.png¬~AA÷tG9hkXw2¬AD÷1545762600¬ADE÷1545762600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Ashdod¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Tel-Aviv¬JB÷UPTNa2ld¬WV÷hapoel-tel-aviv¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷101¬BB÷28¬BD÷28¬BF÷26¬BH÷19¬OB÷SMIdYniC-lbVRKFNR.png¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Ashdod¬JA÷jZUJ0rZk¬WU÷maccabi-ashdod¬GRA÷0¬AG÷73¬BA÷15¬BC÷14¬BE÷26¬BG÷18¬OA÷vmmUhCle-x4NXULI1.png¬~AA÷2PAljDOe¬AD÷1545676200¬ADE÷1545676200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Rishon¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nahariya¬JB÷MaQF1OJq¬WV÷ironi-nahariya¬GRB÷0¬AH÷66¬BB÷15¬BD÷15¬BF÷19¬BH÷17¬OB÷hn7B6VVH-rHMExgJi.png¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Rishon¬JA÷pz3nJjkH¬WU÷maccabi-rishon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷98¬BA÷20¬BC÷25¬BE÷30¬BG÷23¬OA÷O2IPR87k-lh8vEBHj.png¬~AA÷plGqig9k¬AD÷1545589800¬ADE÷1545589800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Haifa¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GAL¬AF÷Gilboa Galil¬JB÷2BDsKWZA¬WV÷gilboa-galil¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷87¬BB÷14¬BD÷31¬BF÷23¬BH÷19¬OB÷0OpVdpCN-rNiM6w8f.png¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Haifa¬JA÷4QfvLCK4¬WU÷maccabi-haifa¬GRA÷0¬AG÷58¬BA÷13¬BC÷15¬BE÷12¬BG÷18¬OA÷xGGtJCBN-Y3WDPuaC.png¬~AA÷6cHuhZgq¬AD÷1545589200¬ADE÷1545589200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Beer Sheva¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IRO¬AF÷Nes Ziona¬JB÷A3ezMh5b¬WV÷ironi-nes-ziona¬GRB÷0¬AH÷83¬BB÷24¬BD÷19¬BF÷20¬BH÷20¬OB÷EXnwShUH-6VkPBoxB.png¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Beer Sheva¬JA÷WCdWMYkh¬WU÷hapoel-beer-sheva¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷93¬BA÷17¬BC÷34¬BE÷26¬BG÷16¬OA÷Y3CAmJVH-rDKEJsFH.png¬~AA÷lIUDdFoS¬AD÷1545588600¬ADE÷1545588600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bnei Herzliya¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BNE¬AE÷Bnei Herzliya¬JA÷zo3NOfLu¬WU÷bnei-herzliya¬GRA÷0¬AG÷88¬BA÷20¬BC÷21¬BE÷21¬BG÷26¬OA÷2Je3FBS0-2NAgVLmq.png¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Eilat¬JB÷Ey2RNEzn¬WV÷hapoel-eilat¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷97¬BB÷19¬BD÷29¬BF÷30¬BH÷19¬OB÷rk0flnUH-Q9usi0t1.png¬~
12
fixtures
0
reklama
reklama
Nastavení notifikací
Notifikace blokuje prohlížeč
Nastavení
Tmavý režim
reklama
reklama
Nápověda: Jste na stránce Pohár 2018/2019 v sekci Basketbal/Izrael. Livesport nabízí pro soutěž Pohár 2018/2019 výsledky, tabulky a detaily zápasů. Kromě soutěže Pohár 2018/2019 můžete na Livesportu sledovat přes 5000 soutěží z více než 30 sportů z celého světa.
Zobraz více
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.
mockup