Útok na hattrick Interu nevyšel, z italského poháru ho vyřadila po obratu v prodloužení Boloňa

Inter Milán potřetí za sebou Italský pohár nevyhraje.
Inter Milán potřetí za sebou Italský pohár nevyhraje.Profimedia
Fotbalisté Interu Milán neobhájí triumf z minulých dvou ročníků Italského poháru. Vedoucí tým ligové tabulky prohrál ve středečním osmifinále s Boloňou 1:2 po prodloužení.

Nejlepší střelec Serie A Lautaro Martínez neproměnil v 65. minutě penaltu, kterou zneškodnil brankář Federico Ravaglia. Po bezbrankové normální hrací době poslal favorita do vedení hned v úvodu prodloužení Carlos Augusto, ale Sam Beukema a Dan Ndoye v jeho druhé části skóre otočili.

Inter prohrál s Boloňou v domácím poháru poprvé, v předchozích osmi vzájemných zápasech v této soutěži vždy uspěl. Ve čtvrtfinále narazí Boloňa, které patří v lize čtvrté místo, na Fiorentinu s Antonínem Barákem.

Překvapení se zrodilo již v úterý, kdy ligový mistr Neapol utrpěla v osmifinále debakl 0:4 s Frosinone.

Inter Milán – Boloňa 1:2p