Parádní domácí ligová premiéra, Lingr prvním gólem za Feyenoord pečetil vysokou výhru

Po chvíli na hřišti Ondřej Lingr skóroval.
Po chvíli na hřišti Ondřej Lingr skóroval.Profimedia
Český fotbalový reprezentant Ondřej Lingr (24) pečetil prvním gólem v dresu Feyenoordu další vysoké vítězství svého týmu v nizozemské lize. Obhájci titulu v 5. kole deklasovali 6:1 Heerenveen, střídající Lingr uzavřel skóre v 72. minutě krátce po příchodu na hřiště.

Feyenoord – Heerenveen 6:1

Čtyřiadvacetiletý Lingr, jenž ve Feyenoordu hostuje z pražské Slavie, před reprezentační pauzou při debutu za nový klub asistoval, dnes už skóroval. Ofenzivní univerzál si minutu po vystřídání naběhl po pravé straně a z úhlu propálil hostujícího gólmana.

Feyenoord si po remízách v úvodních dvou kolech připsal třetí vysoké vítězství za sebou, ve třech duelech soupeře rozdrtil celkovým skóre 17:3.