Premiéra na jižní polokouli. V Melbourne začala příprava NHL, Rittich byl u prohry Kings

Los Angeles na přípravném turné v Austrálii.
Los Angeles na přípravném turné v Austrálii.@LAKings
Herní přípravu před novým ročníkem NHL zahájil zápas v Melbourne, kde hokejisté Arizony zdolali Los Angeles 5:3. V tenisové Areně Roda Lavera si za poražený kalifornský tým zachytal v poslední třetině David Rittich (31), který ze tří střel neinkasoval a Coyotes pečetili výsledek při power play do prázdné branky. Premiérové utkání týmů NHL na jižní polokouli sledovalo přes 13 tisíc diváků. V neděli se Arizona s Los Angeles střetnou na stejném místě podruhé.

Rittich nahradil po 40 minutách hry za stavu 4:3 v brance Los Angeles Pheonixe Copleyho. Za vítěze odchytal celý zápas zápas Connor Ingram, Karel Vejmelka zůstal na střídačce.

Po bezbrankové první třetině padlo ve druhé dvacetiminutovce sedm gólů. Mezi střelce se zapsal i devatenáctiletý nováček NHL Logan Cooley, který se blýskl parádní individuální akcí od poloviny hřiště a zvýšil na 4:1 pro Arizonu.