Plavání
Kubová ukončila v 32 letech kariéru.
Plavkyně Kubová ukončila v 32 letech kariéru a na čtvrté olympijské hry nepojede

Plavkyni Seemanové finálový závod na MS nesedl, Horská vybojovala šesté místo

Seemanová kousíček od medaile z plaveckého MS. Na kraulařské dvoustovce dohmátla čtvrtá

Seemanová vybojovala na ME stříbro v závodě na 200 m volný způsob, nestačila jen na Andersonovou

Rekord nebo medaile? Oboje! Horská o medaili nevěděla, upozornil ji křik trenérky a rodičů

Bronzová Horská, česká plavkyně získala na mistrovství Evropy cenný kov na 200 metrů prsa

Motýlkář Gracík a znakař Knedla si vybojovali postup do finále ME v krátkém bazénu

Seemanová zaplavala český rekord na 100 metrů motýlek, Svěcenou překonala o 79 setin

V 16 letech světovou rekordmankou. Kanaďanka McIntoshová zaplavala nové maximum na 400 m

Seemanová si po šíleném roce pochvaluje spolupráci s novým trenérem i rivalitu

Dohmátla vteřinu od titulu. Seemanová je zpátky ve špičce a těší se na dlouhý bazén

Seemanová byla na MS pátá na dvoustovce a o půl vteřiny vylepšila český rekord

Na plaveckém MS padaly světové rekordy. Česká polohová štafeta byla osmá

Nejlepší čas v krátkém bazénu. Američanka Ledecká překonala rekord na osmistovce

Další fenomenální výkon plavkyně Ledecké, téměř o 10 sekund překonala rekord na 1500 metrů