Grealish skóroval v 1. minutě, trefil se i Haaland a Premier League má nového lídraAFP
Fotbalisté Manchesteru City zvítězili na hřišti Wolverhamptonu 3:0, v anglické lize jsou stále neporaženi a v čele tabulky vystřídali Arsenal, který hraje v neděli v Brentfordu. Skóre utkání otevřel už po 55 sekundách hry Jack Grealish (27), gól dal znovu Erling Haaland (22).

Obhájci titulu otevřeli skóre už po 55 vteřinách hry, když se poprvé v sezoně trefil Grealish. O 15 minut později zvýšil střelou k levé tyči Haaland a v osmém kole si připsal už jedenáctý gól v této sezoně Premier League. Tabulku střelců vede o pět branek před Mitrovičem z Fulhamu. Asistenci u branky norského střelce zaznamenal Bernardo Silva, který hrál jubilejní 200. zápas v dresu Manchesteru City.

Ve 33. minutě byl za surovou hru vyloučen domácí obránce Collins. V druhém poločase přidal třetí gól favorita Foden.

Utkání Wolves - Manchester City

Fotbalisté Newcastlu remizovali doma s Bournemouthem 1:1 a popáté v řadě nevyhráli. Hosty poslal do vedení v 62. minuty Billing. O pět minut později vyrovnal z penalty Isak. Newcastle zaznamenal už pátou remízu v ligové sezoně.