Aldeguer byl na domácí trati nejrychlejší.
Salač si ve Španělsku vyjel jedenácté místo, v kategorii Moto2 vládl Aldeguer

Salač odstartuje do Velké ceny Španělska z páté řady, nejrychlejší byl Aldeguer

Salač byl v tréninku na Velkou cenu Španělska Moto2 třináctý, vládl Roberts

Salač získal v Austinu první bod v sezoně: Je to málo. Ale poprvé jsem byl stoprocentně fit

Salač má první bod sezony, v Austinu dojel patnáctý. Ve třídě Moto2 vládl García

Salač bude na startu Velké ceny Ameriky Moto2 až v sedmé řadě, nejrychlejší byl Canet

Novým majitelem šampionátu MotoGP je společnost Liberty Media, která už vlastní F1

Salač podstoupil operaci předloktí a vynechá příští závod v Portugalsku

Salač s bolavou rukou na úvod MS v Kataru nebodoval, patrně podstoupí další operaci

Salač bude v Kataru na startu Moto2 v sedmé řadě, sprint MotoGP ovládl Španěl Martín

V Kataru startuje motocyklové MS. Česko zastupuje opět jen Salač, Márquez se pokusí o návrat

Nechci na sebe vyvíjet tlak, ale takovou šanci už asi mít nebudu, říká Salač před startem MS

Salač ve Valencii testoval na příští sezonu, pochvaloval si nový tým i pneumatiky

Salač kvůli technickým problémům v zaváděcím kole do VC Kataru ani neodstartoval

Salač má problémy s řazením. Počtvrté za sebou vyrazí do závodu Moto2 z 18. místa

Acosta se stal mistrem světa v třídě Moto2, Salač ve VC Malajsie dojel na 14. místě

Martín vyhrál sprint MotoGP v Thajsku a stáhl ztrátu na lídra MS Bagnaiu

Salač po pádu ze třetího místa v Austrálii nedojel, zkrácený závod Moto2 ovládl Arbolini

Salačovi úvodní den na Phillip Islandu nevyšel, v trénincích zajel čtyřiadvacátý čas

Salač odstartuje do Velké ceny Indonésie z první řady, v kvalifikaci si vyjel třetí místo

Salač si v Indii polepšil o sedm pozic, po nepovedené kvalifikaci dojel desátý

Nejhorší kvalifikace v sezoně. Salač odstartuje do Velké ceny Indie ze sedmnáctého místa

Salač odstartuje v San Marinu ze čtvrté řady, v kvalifikaci skončil desátý

Salač podruhé v sezoně nebodoval, Bagnaiovi soupeř ve VC Katalánska přejel nohy

Salač popáté v sezoně vyrazí z 13. místa. V Katalánsku musel jet i první část kvalifikace