CBI 2019 live výsledky, tabulka

Basketbal USA CBI2019

results
SA÷3¬~ZA÷USA: CBI¬ZEE÷4nNKlKo9¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷Q54RpqnM¬ZD÷p¬ZE÷bBbO3SSG¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_4nNKlKo9¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/usa/cbi/¬ZX÷03USA 003......0090000000186000CBI 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷2y7V6Bnd¬AD÷1553126400¬ADE÷1553126400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Depaul¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Depaul¬JA÷2Vi1t0kM¬WU÷depaul¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷100¬BA÷0¬BC÷46¬BE÷0¬BG÷54¬WN÷CEN¬AF÷Central Michigan¬JB÷tMj5uK4S¬WV÷central-michigan¬AH÷86¬BB÷0¬BD÷42¬BF÷0¬BH÷44¬~AA÷C6lMTYg9¬AD÷1553122800¬ADE÷1553122800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brown¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Brown¬JA÷Ay1QtU02¬WU÷brown¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷83¬BA÷0¬BC÷37¬BE÷0¬BG÷46¬WN÷UAB¬AF÷UAB¬JB÷lSaUulG8¬WV÷uab¬AH÷78¬BB÷0¬BD÷34¬BF÷0¬BH÷44¬~AA÷KICeDD9S¬AD÷1553122800¬ADE÷1553122800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coastal Carolina¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COA¬AE÷Coastal Carolina¬JA÷trbaMvbj¬WU÷coastal-carolina¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷81¬BA÷0¬BC÷31¬BE÷0¬BG÷50¬WN÷HOW¬AF÷Howard¬JB÷KYd3LbDd¬WV÷howard¬AH÷72¬BB÷0¬BD÷36¬BF÷0¬BH÷36¬~AA÷ji0DVfPd¬AD÷1553122800¬ADE÷1553122800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Longwood¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOU¬AF÷Southern Miss¬JB÷06XyzbSk¬WV÷southern-miss¬AH÷68¬BB÷0¬BD÷32¬BF÷0¬BH÷36¬WM÷LON¬AE÷Longwood¬JA÷MFYXzvDq¬WU÷longwood¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷90¬BA÷0¬BC÷41¬BE÷0¬BG÷49¬~AA÷tMIM8XHq¬AD÷1553122800¬ADE÷1553122800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷South Florida¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STO¬AF÷Stony Brook¬JB÷Ctalq253¬WV÷stony-brook¬AZ÷0¬AH÷79¬AU÷66¬BJ÷13¬BB÷0¬BD÷48¬BF÷0¬BH÷18¬WM÷SOU¬AE÷South Florida¬JA÷Yk0pprjc¬WU÷south-florida¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷82¬AT÷66¬BI÷16¬BA÷0¬BC÷30¬BE÷0¬BG÷36¬~AA÷QeDiEgfM¬AD÷1553122800¬ADE÷1553122800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Virginia¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Virginia¬JA÷McHSR0zT¬WU÷west-virginia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷77¬BA÷0¬BC÷36¬BE÷0¬BG÷41¬WN÷GRA¬AF÷Grand Canyon¬JB÷bJ8fNKrp¬WV÷grand-canyon¬AH÷63¬BB÷0¬BD÷32¬BF÷0¬BH÷31¬~AA÷Op8R7iXk¬AD÷1553043600¬ADE÷1553043600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Valley¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Valley¬JA÷f5lgrMK9¬WU÷utah-valley¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷92¬BA÷0¬BC÷44¬BE÷0¬BG÷48¬WN÷NOR¬AF÷CS Northridge¬JB÷88hcstzG¬WV÷cs-northridge¬AH÷84¬BB÷0¬BD÷40¬BF÷0¬BH÷44¬~~
3
1553138281
7
fixtures
SA÷3¬~ZA÷USA: CBI¬ZEE÷4nNKlKo9¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷Q54RpqnM¬ZD÷p¬ZE÷bBbO3SSG¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_4nNKlKo9¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/usa/cbi/¬ZX÷03USA 003......0090000000186000CBI 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷UsaHUEv3¬AD÷1553135400¬ADE÷1553135400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷California Baptist¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷California Baptist¬JA÷fTWuZHsd¬WU÷california-baptist¬WN÷LOY¬AF÷Loyola Marymnt¬JB÷63zpYyc2¬WV÷loyola-marymnt¬AN÷n¬~~
3
1553138281
1
Nápověda: Jste na stránce CBI 2019 výsledky v sekci Basketbal/USA. CBI 2019 livescore, konečné i průběžné výsledky, CBI 2019 tabulka a detaily zápasů - to vše najdete na Livesportu. Kromě stránky CBI 2019 výsledky můžete na Livesportu sledovat přes 150 basketbalových událostí z více než 30 zemí celého světa. V levém menu klikněte na název země a vyberte si požadovanou soutěž (ligu, pohár, turnaj). Live výsledky na stránce CBI 2019 jsou automaticky online aktualizované.
Zobraz více
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.
TOPlist