NCAA 2019/2020 live výsledky, tabulka

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Basketbal USA

NCAA
2019/2020
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷USA: NCAA¬ZEE÷jPojkLXK¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷SlLPm2s5¬ZD÷p¬ZE÷GK2gJvoo¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_jPojkLXK¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/usa/ncaa/¬ZX÷03USA 003......0060000000001000NCAA 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷hfJlKTFe¬AD÷1583983800¬ADE÷1583983800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAS¬AF÷Washington State¬JB÷QJKG99se¬WV÷washington-state¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷82¬BB÷0¬BD÷35¬BF÷0¬BH÷47¬OB÷6kCDxUUH-hQfKLFFH.png¬WM÷COL¬AE÷Colorado¬JA÷nTLCAkSl¬WU÷colorado¬AG÷68¬BA÷0¬BC÷25¬BE÷0¬BG÷43¬OA÷UFBmFvle-hx3nQz6A.png¬~AA÷bPRclU8h¬AD÷1583978400¬ADE÷1583978400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Marshall¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UTE¬AF÷UTEP¬JB÷rongO8il¬WV÷utep¬AH÷78¬BB÷0¬BD÷32¬BF÷0¬BH÷46¬OB÷x6wpxrVH-xG1oa0PM.png¬WM÷MAR¬AE÷Marshall¬JA÷4fmkPlxr¬WU÷marshall¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷86¬BA÷0¬BC÷43¬BE÷0¬BG÷43¬OA÷nZiDKdkC-KIay8LlB.png¬~AA÷rwiYRYP2¬AD÷1583976600¬ADE÷1583976600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. Peters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ION¬AF÷Iona¬JB÷tSpWFA7f¬WV÷iona¬AH÷54¬BB÷0¬BD÷18¬BF÷0¬BH÷36¬OB÷SUtsBsWH-hxBGAVSO.png¬WM÷PET¬AE÷St. Peters¬JA÷ChtSGjhl¬WU÷st-peters¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷56¬BA÷0¬BC÷22¬BE÷0¬BG÷34¬OA÷KAz081kC-dp2LCmU2.png¬~AA÷QBTkjjvt¬AD÷1583976600¬ADE÷1583976600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷UAB¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ANT¬AF÷UTSA Roadrunners¬JB÷4YLDrww3¬WV÷utsa-roadrunners¬AH÷69¬BB÷0¬BD÷38¬BF÷0¬BH÷31¬OB÷SKbNiE86-zXxRoeQG.png¬WM÷UAB¬AE÷UAB¬JA÷QsN9qJNd¬WU÷uab¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷74¬BA÷0¬BC÷44¬BE÷0¬BG÷30¬OA÷MaIAZwRq-84L21ayO.png¬~AA÷42SgkAgn¬AD÷1583976600¬ADE÷1583976600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Xavier¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEP¬AF÷Depaul¬JB÷CbPLtH7F¬WV÷depaul¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷71¬BB÷0¬BD÷38¬BF÷0¬BH÷33¬OB÷jZnAVG76-vZYbbcDF.png¬WM÷XAV¬AE÷Xavier¬JA÷beLHsch9¬WU÷xavier¬AG÷67¬BA÷0¬BC÷34¬BE÷0¬BG÷33¬OA÷xEkbeqXH-QFtFtDUF.png¬~AA÷thVKhUsl¬AD÷1583974800¬ADE÷1583974800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arkansas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VAN¬AF÷Vanderbilt¬JB÷6ox8SLST¬WV÷vanderbilt¬AH÷73¬BB÷0¬BD÷26¬BF÷0¬BH÷47¬OB÷6F9PWB5k-dtvNnyBA.png¬WM÷ARK¬AE÷Arkansas¬JA÷COx4T1DN¬WU÷arkansas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷86¬BA÷0¬BC÷38¬BE÷0¬BG÷48¬OA÷MNMhfIT0-4YNU2crl.png¬~AA÷bXJpL90k¬AD÷1583974800¬ADE÷1583974800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stanford¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAL¬AF÷California¬JB÷IgH8BVCr¬WV÷california¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷63¬BB÷0¬BD÷30¬BF÷0¬BH÷33¬OB÷raiRDGBN-hEzZqZfT.png¬WM÷STA¬AE÷Stanford¬JA÷GpVtGB4R¬WU÷stanford¬AG÷51¬BA÷0¬BC÷20¬BE÷0¬BG÷31¬OA÷EXHbQSmC-YmrrnuE0.png¬~AA÷MTkxRhu9¬AD÷1583974800¬ADE÷1583974800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Syracuse¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOR¬AF÷North Carolina¬JB÷EuqvElx7¬WV÷north-carolina¬AH÷53¬BB÷0¬BD÷22¬BF÷0¬BH÷31¬OB÷naT6fklC-r90YAXcM.png¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse¬JA÷KIqzFUM0¬WU÷syracuse¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷81¬BA÷0¬BC÷43¬BE÷0¬BG÷38¬OA÷hO6qF2Sq-Q3xpGl6i.png¬~AA÷hSYOilcf¬AD÷1583974800¬ADE÷1583974800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷TCU¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAN¬AF÷Kansas State¬JB÷z1CHnPDo¬WV÷kansas-state¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷53¬BB÷0¬BD÷28¬BF÷0¬BH÷25¬OB÷AuqXo6le-M1liosnJ.png¬WM÷TCU¬AE÷TCU¬JA÷8fOZNuyo¬WU÷tcu¬AG÷49¬BA÷0¬BC÷18¬BE÷0¬BG÷31¬OA÷xrKwy1VH-Uc84myeE.png¬~AA÷fgGh7myE¬AD÷1583973000¬ADE÷1583973000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lamar¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAM¬AE÷Lamar¬JA÷jeiB4H0i¬WU÷lamar¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷80¬BA÷0¬BC÷37¬BE÷0¬BG÷43¬OA÷WU9wdZR0-EmHpergL.png¬WN÷MCN¬AF÷Mcneese State¬JB÷4beF3yGc¬WV÷mcneese-state¬AH÷59¬BB÷0¬BD÷24¬BF÷0¬BH÷35¬OB÷bcaDpfAN-I1HFwYeg.png¬~AA÷fNcj3km2¬AD÷1583973000¬ADE÷1583973000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷N. Carolina A&T¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HOW¬AF÷Howard¬JB÷Y1sOHWxr¬WV÷howard¬AH÷77¬BB÷0¬BD÷27¬BF÷0¬BH÷50¬OB÷S61mwtUH-jXnU8rNi.png¬WM÷CAR¬AE÷N. Carolina A&T¬JA÷GMfdMCUQ¬WU÷n-carolina-a-t¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷86¬BA÷0¬BC÷39¬BE÷0¬BG÷47¬OA÷GCZCfcgT-2BMuTfws.png¬~AA÷KtLtMkoq¬AD÷1583972700¬ADE÷1583972700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indiana¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NEB¬AF÷Nebraska¬JB÷MNVxHikL¬WV÷nebraska¬AH÷64¬BB÷0¬BD÷34¬BF÷0¬BH÷30¬OB÷pdjdyePq-h8JeXaLi.png¬WM÷IND¬AE÷Indiana¬JA÷8KRYHXZE¬WU÷indiana¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷89¬BA÷0¬BC÷43¬BE÷0¬BG÷46¬OA÷zsfLjeme-UFLqAA7r.png¬~AA÷pdANqygd¬AD÷1583971200¬ADE÷1583971200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷APP¬AF÷Appalachian State¬JB÷rXAic288¬WV÷appalachian-state¬AH÷68¬BB÷0¬BD÷26¬BF÷0¬BH÷42¬OB÷jRWnLvUH-WUbaxUJq.png¬WM÷TEX¬AE÷Texas State¬JA÷fHH9YIV7¬WU÷texas-state¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷85¬BA÷0¬BC÷40¬BE÷0¬BG÷45¬OA÷Sr9FKc6k-ruNvDQrL.png¬~AA÷4W1CwIGG¬AD÷1583969400¬ADE÷1583969400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colgate¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colgate¬JA÷z7TQJg52¬WU÷colgate¬AG÷61¬BA÷0¬BC÷33¬BE÷0¬BG÷28¬OA÷CdmGjsSq-bNFv7fM7.png¬WN÷BOS¬AF÷Boston University¬JB÷EcSUIDK8¬WV÷boston-university¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷64¬BB÷0¬BD÷29¬BF÷0¬BH÷35¬OB÷lr94sZS0-j7c4NykS.png¬~AA÷QycqV68U¬AD÷1583969400¬ADE÷1583969400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Florida Intl¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RIC¬AF÷Rice¬JB÷xSTRKZpd¬WV÷rice¬AH÷76¬BB÷0¬BD÷28¬BF÷0¬BH÷48¬OB÷Y1XTZdDN-C4dehgk3.png¬WM÷FLO¬AE÷Florida Intl¬JA÷byVNLFVk¬WU÷florida-intl¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷85¬BA÷0¬BC÷35¬BE÷0¬BG÷50¬OA÷OWRZEbS0-C69cMKiK.png¬~AA÷nobuWngO¬AD÷1583967600¬ADE÷1583967600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Georgetown¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JOH¬AF÷St. Johns¬JB÷4EVJMeGq¬WV÷st-johns¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷75¬BB÷0¬BD÷33¬BF÷0¬BH÷42¬OB÷YmASEI76-Ee9ZY6wL.png¬WM÷GEO¬AE÷Georgetown¬JA÷ULvhRy8S¬WU÷georgetown¬AG÷62¬BA÷0¬BC÷42¬BE÷0¬BG÷20¬OA÷fe0l47le-GU47o9QJ.png¬~AA÷YL6JpHwj¬AD÷1583967600¬ADE÷1583967600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Georgia State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GEO¬AF÷Georgia Southern¬JB÷GQI5ZbG1¬WV÷georgia-southern¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷81¬BB÷0¬BD÷34¬BF÷0¬BH÷47¬OB÷juI8JfjT-t6Texn3l.png¬WM÷GEO¬AE÷Georgia State¬JA÷M3J1zu1e¬WU÷georgia-state¬AG÷62¬BA÷0¬BC÷33¬BE÷0¬BG÷29¬OA÷CCTeyKUH-dKtjj5th.png¬~AA÷bTuGgASs¬AD÷1583967600¬ADE÷1583967600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Notre Dame¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOT¬AE÷Notre Dame¬JA÷4bZeVNrB¬WU÷notre-dame¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷80¬BA÷0¬BC÷36¬BE÷0¬BG÷44¬OA÷zeZPydjT-8hVh0Bzk.png¬WN÷BOS¬AF÷Boston College¬JB÷bLYaUsbH¬WV÷boston-college¬AH÷58¬BB÷0¬BD÷21¬BF÷0¬BH÷37¬OB÷WKaCDElC-ziNaPO8O.png¬~AA÷dKglbjKQ¬AD÷1583967600¬ADE÷1583967600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IOW¬AF÷Iowa State¬JB÷Q7zhW3T4¬WV÷iowa-state¬AH÷71¬BB÷0¬BD÷32¬BF÷0¬BH÷39¬OB÷bw53DChT-65dRaS7B.png¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma State¬JA÷dYVmXqEb¬WU÷oklahoma-state¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷72¬BA÷0¬BC÷34¬BE÷0¬BG÷38¬OA÷88dE4gQq-EczIryoJ.png¬~AA÷hObyXSwI¬AD÷1583967600¬ADE÷1583967600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Old Dominion¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATL¬AF÷Florida Atlantic¬JB÷zaulSHhM¬WV÷fla-atlantic¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷66¬BB÷0¬BD÷32¬BF÷0¬BH÷34¬OB÷l2hUS6A6-MDKRb6mU.png¬WM÷DOM¬AE÷Old Dominion¬JA÷d8tpTcwG¬WU÷old-dominion¬AG÷56¬BA÷0¬BC÷32¬BE÷0¬BG÷24¬OA÷IHW0N9jT-EFooN6C5.png¬~AA÷SpkpaW4K¬AD÷1583967600¬ADE÷1583967600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ole Miss¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GRU¬AF÷Georgia¬JB÷IsXqYPbh¬WV÷georgia¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷81¬BB÷0¬BD÷41¬BF÷0¬BH÷40¬OB÷0Ww578Qq-Iq8WVCK5.png¬WM÷MIS¬AE÷Ole Miss¬JA÷OKXuZ5qn¬WU÷mississippi¬AG÷63¬BA÷0¬BC÷30¬BE÷0¬BG÷33¬OA÷YPDvkNA6-hj26GxeR.png¬~AA÷GWbn4VXe¬AD÷1583967600¬ADE÷1583967600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Siena¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAN¬AF÷Manhattan¬JB÷4nihNhFK¬WV÷manhattan¬AH÷49¬BB÷0¬BD÷25¬BF÷0¬BH÷24¬OB÷xndwQ7U0-C0EGkLMT.png¬WM÷SIE¬AE÷Siena¬JA÷APilOYaE¬WU÷siena¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷63¬BA÷0¬BC÷34¬BE÷0¬BG÷29¬OA÷pntVhzne-d8Uot3sK.png¬~AA÷Qu38vb1A¬AD÷1583964000¬ADE÷1583964000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOR¬AF÷Northwestern¬JB÷80uqeAS1¬WV÷northwestern¬AH÷57¬BB÷0¬BD÷31¬BF÷0¬BH÷26¬OB÷fXKbrSiT-UZBYWwn7.png¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota¬JA÷U9tudjDe¬WU÷minnesota¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷74¬BA÷0¬BC÷29¬BE÷0¬BG÷45¬OA÷UwGVZIjC-SfuaFJih.png¬~AA÷Y79s5BIk¬AD÷1583964000¬ADE÷1583964000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷N.Carolina Central¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEL¬AF÷Delaware State¬JB÷WYhpPEp8¬WV÷delaware-state¬AH÷75¬BB÷0¬BD÷32¬BF÷0¬BH÷43¬OB÷Yg8EYvWH-vaYSH53E.png¬WM÷NCA¬AE÷N.Carolina Central¬JA÷rJa20V77¬WU÷n-carolina-central¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷92¬BA÷0¬BC÷45¬BE÷0¬BG÷47¬OA÷WALonviC-8WsYSCrg.png¬~AA÷lfjt0CkE¬AD÷1583964000¬ADE÷1583964000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Northwestern St.¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEX¬AF÷Texas A&M-CC¬JB÷CpUyznUu¬WV÷texas-a-m-cc¬AH÷62¬BB÷0¬BD÷35¬BF÷0¬BH÷27¬OB÷SMnkwD5k-6DvJ0sy8.png¬WM÷NOR¬AE÷Northwestern St.¬JA÷zPhWE2bU¬WU÷northwestern-st¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷79¬BA÷0¬BC÷41¬BE÷0¬BG÷38¬OA÷f7pFZfjC-fNOnVfZb.png¬~AA÷f1AHr4bD¬AD÷1583962200¬ADE÷1583962200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arizona¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAS¬AF÷Washington¬JB÷xh3TuYNj¬WV÷washington¬AH÷70¬BB÷0¬BD÷30¬BF÷0¬BH÷40¬OB÷dtoGq0UH-635HCqzt.png¬WM÷ARI¬AE÷Arizona¬JA÷b14PtE8p¬WU÷arizona¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷77¬BA÷0¬BC÷35¬BE÷0¬BG÷42¬OA÷6aeAO396-txY3tdfE.png¬~AA÷4MWlMQsj¬AD÷1583958600¬ADE÷1583958600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Northern Arizona¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IDA¬AF÷Idaho State¬JB÷Ya20zk4P¬WV÷idaho-state¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷64¬BB÷0¬BD÷44¬BF÷0¬BH÷20¬OB÷lGwjRMWH-Ug6EFeqi.png¬WM÷NOR¬AE÷Northern Arizona¬JA÷6gEIB5RO¬WU÷northern-arizona¬AG÷62¬BA÷0¬BC÷29¬BE÷0¬BG÷33¬OA÷xv9Iixme-G60kbKvT.png¬~AA÷tleXX8OB¬AD÷1583955000¬ADE÷1583955000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷George Washington¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FOR¬AF÷Fordham¬JB÷SYytUwO9¬WV÷fordham¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷72¬BB÷0¬BD÷32¬BF÷0¬BH÷40¬OB÷8rFlymA6-ttIW8Gie.png¬WM÷GEO¬AE÷George Washington¬JA÷lrwxVJ83¬WU÷george-washington¬AG÷52¬BA÷0¬BC÷17¬BE÷0¬BG÷35¬OA÷8Ap1E8UH-pr2TSh73.png¬~AA÷WI34uvn4¬AD÷1583953200¬ADE÷1583953200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oregon State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UTA¬AF÷Utah Utes¬JB÷zmsycWck¬WV÷utah-utes¬AH÷69¬BB÷0¬BD÷39¬BF÷0¬BH÷30¬OB÷nPU76thT-dMyaR063.png¬WM÷ORE¬AE÷Oregon State¬JA÷MqwXcCrq¬WU÷oregon-state¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷71¬BA÷0¬BC÷31¬BE÷0¬BG÷40¬OA÷bTgFwr8k-hn6utFYR.png¬~AA÷K45w6i3q¬AD÷1583949600¬ADE÷1583949600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷N.C. State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh¬JB÷4S0b1Bh1¬WV÷pittsburgh¬AH÷58¬BB÷0¬BD÷32¬BF÷0¬BH÷26¬OB÷AZ14i5Sq-06AUY3BH.png¬WM÷STA¬AE÷N.C. State¬JA÷A51f2iwe¬WU÷n-c-state¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷73¬BA÷0¬BC÷35¬BE÷0¬BG÷38¬OA÷WblJBcjC-2eSqT69a.png¬~AA÷ddXpN6Sq¬AD÷1583949600¬ADE÷1583949600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Southern Utah¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IDA¬AF÷Idaho¬JB÷S2FECoCI¬WV÷idaho¬AH÷69¬BB÷0¬BD÷27¬BF÷0¬BH÷42¬OB÷YRtJIsme-Kpr0IakD.png¬WM÷SOU¬AE÷Southern Utah¬JA÷YuGADRdC¬WU÷southern-utah¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷75¬BA÷0¬BC÷29¬BE÷0¬BG÷46¬OA÷jk30pNlC-zT6kWLEl.png¬~AA÷bP5SYl95¬AD÷1583946000¬ADE÷1583946000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷George Mason¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAI¬AF÷Saint Josephs¬JB÷fLwYVagc¬WV÷saint-josephs¬AH÷70¬BB÷0¬BD÷27¬BF÷0¬BH÷43¬OB÷l61x0HjT-6NTmWKkj.png¬WM÷GEO¬AE÷George Mason¬JA÷tIZTWuvi¬WU÷george-mason¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷77¬BA÷0¬BC÷38¬BE÷0¬BG÷39¬OA÷z37NONjC-2mSe2a0l.png¬~AA÷nkCcyTCD¬AD÷1583942400¬ADE÷1583942400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Clemson¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIA¬AF÷Miami¬JB÷dYgSFrqO¬WV÷miami¬AH÷64¬BB÷0¬BD÷23¬BF÷0¬BH÷41¬OB÷bHk9mFUH-I3C43BMo.png¬WM÷CLE¬AE÷Clemson¬JA÷SbkOGOTH¬WU÷clemson¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷69¬BA÷0¬BC÷21¬BE÷0¬BG÷48¬OA÷n7Nozi7k-b9bu7u4H.png¬~AA÷fmoJRnKS¬AD÷1583940600¬ADE÷1583940600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Weber State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento State¬JB÷KxC6E7s6¬WV÷sacramento-state¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷62¬BB÷0¬BD÷30¬BF÷0¬BH÷32¬OB÷EHSdux96-boICfeY7.png¬WM÷WEB¬AE÷Weber State¬JA÷QFC2FmSa¬WU÷weber-state¬AG÷54¬BA÷0¬BC÷26¬BE÷0¬BG÷28¬OA÷6k5ZfXWH-0YvcU81r.png¬~AA÷tCeHYywR¬AD÷1583888400¬ADE÷1583888400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gonzaga¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAR¬AF÷St. Marys (CA)¬JB÷8dszjciS¬WV÷st-marys-ca¬AH÷66¬BB÷0¬BD÷41¬BF÷0¬BH÷25¬OB÷GMg2xNA6-C8f3S432.png¬WM÷GON¬AE÷Gonzaga¬JA÷fgwWjwxM¬WU÷gonzaga¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷84¬BA÷0¬BC÷42¬BE÷0¬BG÷42¬OA÷2sK86rU0-CIR9OjSL.png¬~AA÷lEtt17hb¬AD÷1583888400¬ADE÷1583888400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jackson State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ALC¬AF÷Alcorn State¬JB÷x6MHnqz6¬WV÷alcorn-state¬AH÷52¬BB÷0¬BD÷16¬BF÷0¬BH÷36¬OB÷jHS8vrT0-WEbWQQx9.png¬WM÷JAC¬AE÷Jackson State¬JA÷rqNDmPKa¬WU÷jackson-state¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷69¬BA÷0¬BC÷37¬BE÷0¬BG÷32¬OA÷dItYOLR0-AyS8MK34.png¬~AA÷lYj0yPIj¬AD÷1583888400¬ADE÷1583888400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Niagara¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAR¬AF÷Marist¬JB÷job4UarB¬WV÷marist¬AH÷54¬BB÷0¬BD÷30¬BF÷0¬BH÷24¬OB÷06my9j8k-CIR9OjSL.png¬WM÷NIA¬AE÷Niagara¬JA÷Cfa0VuT4¬WU÷niagara¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷56¬BA÷0¬BC÷31¬BE÷0¬BG÷25¬OA÷O498TlSq-d8Uot3sK.png¬~AA÷pt0xUeor¬AD÷1583888400¬ADE÷1583888400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Dakota St.¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOR¬AF÷North Dakota¬JB÷4SS5pyFk¬WV÷north-dakota¬AH÷53¬BB÷0¬BD÷22¬BF÷0¬BH÷31¬OB÷WE5j1hme-Usp3qFpc.png¬WM÷NOR¬AE÷North Dakota St.¬JA÷QyU1oHaq¬WU÷north-dakota-st¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷89¬BA÷0¬BC÷49¬BE÷0¬BG÷40¬OA÷xIqJB1ne-bkOCMOcR.png¬~AA÷zVndx53p¬AD÷1583886600¬ADE÷1583886600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Carolina St¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HOW¬AF÷Howard¬JB÷IXadWLDb¬WV÷howard¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷70¬BB÷0¬BD÷29¬BF÷0¬BH÷41¬OB÷S61mwtUH-jXnU8rNi.png¬WM÷SOU¬AE÷South Carolina St¬JA÷6cdhX1bh¬WU÷south-carolina-st¬AG÷63¬BA÷0¬BC÷22¬BE÷0¬BG÷41¬OA÷d4whIP5k-UesAJrVr.png¬~AA÷Wxny2mwh¬AD÷1583886600¬ADE÷1583886600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Southern¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ALA¬AF÷Alabama State¬JB÷4hO9l55g¬WV÷alabama-state¬AH÷53¬BB÷0¬BD÷27¬BF÷0¬BH÷26¬OB÷nsgeG0Rq-zVuDNMSE.png¬WM÷SOU¬AE÷Southern¬JA÷dSO5kojm¬WU÷southern¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷67¬BA÷0¬BC÷28¬BE÷0¬BG÷39¬OA÷zD0VsNR0-SWUqX0zp.png¬~AA÷hnmX2TNo¬AD÷1583886600¬ADE÷1583886600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas Southern¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GRA¬AF÷Grambling St.¬JB÷IyQ1jRzs¬WV÷grambling-st¬AH÷62¬BB÷0¬BD÷28¬BF÷0¬BH÷34¬OB÷C4oMhYkC-A5czQphF.png¬WM÷TEX¬AE÷Texas Southern¬JA÷0dwze7SP¬WU÷texas-southern¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷75¬BA÷0¬BC÷36¬BE÷0¬BG÷39¬OA÷rgVq0jkC-Yc7U1J3t.png¬~AA÷8bc9zb8E¬AD÷1583881200¬ADE÷1583881200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hofstra¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOR¬AF÷Northeastern¬JB÷S4QKguh3¬WV÷northeastern¬AH÷61¬BB÷0¬BD÷30¬BF÷0¬BH÷31¬OB÷U9d83yWH-xQCoTjPk.png¬WM÷HOF¬AE÷Hofstra¬JA÷lERGfLxc¬WU÷hofstra¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷70¬BA÷0¬BC÷28¬BE÷0¬BG÷42¬OA÷v1jAa8A6-ltjbhoEp.png¬~AA÷UmATtoeT¬AD÷1583881200¬ADE÷1583881200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Iona¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAN¬AF÷Canisius¬JB÷CzclYsqn¬WV÷canisius¬AH÷60¬BB÷0¬BD÷32¬BF÷0¬BH÷28¬OB÷WlJaKZ5k-zqcCNyo5.png¬WM÷ION¬AE÷Iona¬JA÷YqbpZNTu¬WU÷iona¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷70¬BA÷0¬BC÷36¬BE÷0¬BG÷34¬OA÷SUtsBsWH-hxBGAVSO.png¬~AA÷2LdDZHNK¬AD÷1583881200¬ADE÷1583881200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Northern Kentucky¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ILL¬AF÷Illinois (Chi.)¬JB÷0WwSiJMF¬WV÷illinois-chi¬AH÷62¬BB÷0¬BD÷24¬BF÷0¬BH÷38¬OB÷hE1yNShT-jc81Lv7Q.png¬WM÷NOK¬AE÷Northern Kentucky¬JA÷MuuOha79¬WU÷northern-kentucky¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷71¬BA÷0¬BC÷34¬BE÷0¬BG÷37¬OA÷EoH1aiS0-dnPE0qsf.png¬~AA÷MBGi54WH¬AD÷1583881200¬ADE÷1583881200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Robert Morris¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FRA¬AF÷St. Francis (PA)¬JB÷bumSPnlr¬WV÷st-francis-pa¬AH÷67¬BB÷0¬BD÷25¬BF÷0¬BH÷42¬OB÷KKVdk7Qq-4ltgl0Zt.png¬WM÷ROB¬AE÷Robert Morris¬JA÷6me0USuR¬WU÷robert-morris¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷77¬BA÷0¬BC÷34¬BE÷0¬BG÷43¬OA÷n5625HQq-Ey9G0964.png¬~AA÷KMhluBDl¬AD÷1583881200¬ADE÷1583881200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stony Brook¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAR¬AF÷Hartford¬JB÷CplZQ8iP¬WV÷hartford¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷64¬BB÷0¬BD÷31¬BF÷0¬BH÷33¬OB÷8hLsnb5k-hvbyjEW2.png¬WM÷STO¬AE÷Stony Brook¬JA÷bs0i2PEO¬WU÷stony-brook¬AG÷58¬BA÷0¬BC÷19¬BE÷0¬BG÷39¬OA÷Y1URpzWH-4UcKfsvE.png¬~AA÷0Y9ovVSf¬AD÷1583881200¬ADE÷1583881200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vermont¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VER¬AE÷Vermont¬JA÷Egz1MSat¬WU÷vermont¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷81¬BA÷0¬BC÷39¬BE÷0¬BG÷42¬OA÷pjaSA9T0-Y70PB7q9.png¬WN÷BAL¬AF÷UMBC Retrievers¬JB÷8Ul4LnFn¬WV÷umbc-retrievers¬AH÷74¬BB÷0¬BD÷34¬BF÷0¬BH÷40¬OB÷8YQXEGme-C08scxxO.png¬~AA÷Yo8gx9c7¬AD÷1583881200¬ADE÷1583881200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Virginia Tech¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOR¬AF÷North Carolina¬JB÷l8jKH4EB¬WV÷north-carolina¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷78¬BB÷0¬BD÷32¬BF÷0¬BH÷46¬OB÷naT6fklC-r90YAXcM.png¬WM÷VIR¬AE÷Virginia Tech¬JA÷foiGIpa5¬WU÷virginia-tech¬AG÷56¬BA÷0¬BC÷26¬BE÷0¬BG÷30¬OA÷8b1HNmkC-lfoTkhhn.png¬~AA÷GABDqpq7¬AD÷1583879400¬ADE÷1583879400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Prairie View A&M¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ALA¬AF÷Alabama A&M¬JB÷69Ccof0T¬WV÷alabama-a-m¬AH÷60¬BB÷0¬BD÷27¬BF÷0¬BH÷33¬OB÷AJDp47BN-A5czQphF.png¬WM÷PRA¬AE÷Prairie View A&M¬JA÷SIDgnzoN¬WU÷prairie-view-a-m¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷82¬BA÷0¬BC÷37¬BE÷0¬BG÷45¬OA÷dtfADW96-Eo4rRGj4.png¬~AA÷jcBPsRuN¬AD÷1583877600¬ADE÷1583877600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Delaware State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EAS¬AF÷Md.-East. Shore¬JB÷MBHvEvbU¬WV÷md-eastern-shore¬AH÷64¬BB÷0¬BD÷30¬BF÷0¬BH÷34¬OB÷GSnawL76-AZQkYqrs.png¬WM÷DEL¬AE÷Delaware State¬JA÷rLIzFKrO¬WU÷delaware-state¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷68¬BA÷0¬BC÷31¬BE÷0¬BG÷37¬OA÷Yg8EYvWH-vaYSH53E.png¬~
5760
fixtures
0
reklama
reklama
Nastavení notifikací
Notifikace blokuje prohlížeč
Nastavení
Tmavý režim
reklama
reklama
Nápověda: Jste na stránce NCAA 2019/2020 výsledky v sekci Basketbal/USA. NCAA 2019/2020 livescore, konečné i průběžné výsledky, NCAA 2019/2020 tabulka a detaily zápasů - to vše najdete na Livesportu. Kromě stránky NCAA 2019/2020 výsledky můžete na Livesportu sledovat přes 150 basketbalových událostí z více než 30 zemí celého světa. V levém menu klikněte na název země a vyberte si požadovanou soutěž (ligu, pohár, turnaj). Live výsledky na stránce NCAA 2019/2020 jsou automaticky online aktualizované.
Zobraz více
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.