NBA G League 2018/2019 live výsledky, tabulka

Basketbal USA NBA G League2018/2019

results
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA G League¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷WI12EIoo¬ZD÷p¬ZE÷6s78fQii¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/usa/nba-g-league/¬ZX÷03USA 003......0050000000186000NBA G League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷S2x3IVv2¬AD÷1552860000¬ADE÷1552860000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sioux Falls Skyforce¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552867483¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIO¬AE÷Sioux Falls Skyforce¬JA÷QwEi7nli¬WU÷sioux-falls-skyforce¬AG÷101¬BA÷27¬BC÷25¬BE÷21¬BG÷28¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Hustle¬JB÷4UCe663c¬WV÷memphis-hustle¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷116¬BB÷26¬BD÷29¬BF÷34¬BH÷27¬~AA÷lCwaJBPe¬AD÷1552852800¬ADE÷1552852800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Stockton Kings¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552862003¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stockton Kings¬JA÷YVB6qqdp¬WU÷stockton-kings¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷118¬AT÷114¬BI÷4¬BA÷23¬BC÷25¬BE÷33¬BG÷33¬WN÷CUN¬AF÷Greensboro Swarm¬JB÷CMAAr3Bj¬WV÷greensboro-swarm¬AZ÷0¬AH÷116¬AU÷114¬BJ÷2¬BB÷31¬BD÷30¬BF÷27¬BH÷26¬~AA÷6mlfKiAk¬AD÷1552849200¬ADE÷1552849200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Blue¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552858764¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬JA÷EoVZl5YM¬WU÷oklahoma-city-blue¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷103¬BA÷32¬BC÷33¬BE÷23¬BG÷15¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake City Stars¬JB÷SlZwlPmT¬WV÷salt-lake-city-stars¬AH÷102¬BB÷29¬BD÷30¬BF÷24¬BH÷19¬~AA÷hppjLXfq¬AD÷1552842000¬ADE÷1552842000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maine Red Claws¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552849515¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAK¬AF÷Lakeland Magic¬JB÷KOVVkoJG¬WV÷lakeland-magic¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷112¬BB÷27¬BD÷27¬BF÷29¬BH÷29¬WM÷MAI¬AE÷Maine Red Claws¬JA÷tYWRjR3A¬WU÷maine-red-claws¬AG÷103¬BA÷30¬BC÷25¬BE÷22¬BG÷26¬~AA÷0lMMx0QG¬AD÷1552788000¬ADE÷1552788000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Northern Arizona Suns¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552796356¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northern Arizona Suns¬JA÷p6wJhmZc¬WU÷northern-arizona-suns¬AG÷127¬BA÷28¬BC÷30¬BE÷33¬BG÷36¬WN÷RIO¬AF÷Rio Grande Valley Vipers¬JB÷OdxNi7l4¬WV÷rio-grande-valley-vipers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷129¬BB÷31¬BD÷33¬BF÷39¬BH÷26¬~AA÷McNIwtBA¬AD÷1552782600¬ADE÷1552782600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas Legends¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552790414¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Legends¬JA÷v9zBf94o¬WU÷texas-legends¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷106¬BA÷30¬BC÷22¬BE÷27¬BG÷27¬WN÷AGU¬AF÷Agua Caliente Clippers¬JB÷jqvFgTJi¬WV÷agua-caliente-clippers¬AH÷103¬BB÷27¬BD÷35¬BF÷26¬BH÷15¬~AA÷2e7Hu2tb¬AD÷1552780800¬ADE÷1552780800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Iowa Wolves¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552788169¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wolves¬JA÷SU6hxSlH¬WU÷iowa-wolves¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷123¬BA÷29¬BC÷39¬BE÷18¬BG÷37¬WN÷WIS¬AF÷Wisconsin Herd¬JB÷6L5dyn4N¬WV÷wisconsin-herd¬AH÷116¬BB÷36¬BD÷27¬BF÷21¬BH÷32¬~AA÷tn6LvMe4¬AD÷1552780800¬ADE÷1552780800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Bay Lakers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552788225¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAK¬AF÷Austin Toros Spurs¬JB÷x4dSVPRp¬WV÷austin-toros-spurs¬AH÷123¬BB÷33¬BD÷29¬BF÷31¬BH÷30¬WM÷SOU¬AE÷South Bay Lakers¬JA÷zeA0z6JT¬WU÷south-bay-lakers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷131¬BA÷25¬BC÷36¬BE÷40¬BG÷30¬~AA÷hQPQIvZp¬AD÷1552777200¬ADE÷1552777200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canton Charge¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552784466¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canton Charge¬JA÷vmazrWKu¬WU÷canton-charge¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷103¬BA÷30¬BC÷26¬BE÷19¬BG÷28¬WN÷ERI¬AF÷Erie BayHawks¬JB÷Iwbvsjzn¬WV÷erie-bayhawks¬AH÷100¬BB÷27¬BD÷26¬BF÷31¬BH÷16¬~AA÷fV39sOBo¬AD÷1552777200¬ADE÷1552777200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Delaware Blue Coats¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552784686¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOV¬AE÷Delaware Blue Coats¬JA÷bkFytAkh¬WU÷delaware-blue-coats¬AG÷104¬BA÷23¬BC÷28¬BE÷28¬BG÷25¬WN÷RAP¬AF÷Raptors 905¬JB÷xtEuuU4b¬WV÷raptors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷117¬BB÷25¬BD÷27¬BF÷28¬BH÷37¬~AA÷8Y7DtrRi¬AD÷1552777200¬ADE÷1552777200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Long Island Nets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552785036¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷Long Island Nets¬JA÷W2DqvlK4¬WU÷long-island-nets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷110¬BA÷31¬BC÷35¬BE÷17¬BG÷27¬WN÷WES¬AF÷Westchester¬JB÷p6Hmw8ZA¬WV÷westchester-knicks¬AH÷102¬BB÷28¬BD÷19¬BF÷27¬BH÷28¬~AA÷jHwaNKQT¬AD÷1552755600¬ADE÷1552755600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Capital City Go-Go¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552762580¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TYM¬AE÷Capital City Go-Go¬JA÷E7rPzFDC¬WU÷capital-city-go-go¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷121¬BA÷37¬BC÷34¬BE÷27¬BG÷23¬WN÷IFW¬AF÷Fort Wayne Mad Ants¬JB÷SAnTZYSI¬WV÷fort-wayne-mad-ants¬AH÷103¬BB÷22¬BD÷28¬BF÷23¬BH÷30¬~AA÷riziPtdH¬AD÷1552701600¬ADE÷1552701600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Northern Arizona Suns¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552708783¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northern Arizona Suns¬JA÷pSj8vcEm¬WU÷northern-arizona-suns¬AG÷92¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷19¬BG÷23¬WN÷CUN¬AF÷Greensboro Swarm¬JB÷OIkCwHTg¬WV÷greensboro-swarm¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷100¬BB÷30¬BD÷26¬BF÷25¬BH÷19¬~AA÷MsZfO0BN¬AD÷1552701600¬ADE÷1552701600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santa Cruz Warriors¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552709879¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Cruz Warriors¬JA÷hhfGxyq0¬WU÷santa-cruz-warriors¬AG÷107¬BA÷25¬BC÷30¬BE÷32¬BG÷20¬WN÷RAK¬AF÷Austin Toros Spurs¬JB÷WrgKyeb6¬WV÷austin-toros-spurs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷111¬BB÷31¬BD÷21¬BF÷27¬BH÷32¬~AA÷0SpnQMtB¬AD÷1552696200¬ADE÷1552696200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas Legends¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552704007¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Legends¬JA÷t0expJjQ¬WU÷texas-legends¬AG÷119¬BA÷35¬BC÷29¬BE÷25¬BG÷30¬WN÷AGU¬AF÷Agua Caliente Clippers¬JB÷2313uwas¬WV÷agua-caliente-clippers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷125¬BB÷36¬BD÷28¬BF÷24¬BH÷37¬~AA÷b3lVT4sn¬AD÷1552694400¬ADE÷1552694400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Blue¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552701164¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬JA÷MVzTsB3r¬WU÷oklahoma-city-blue¬AG÷101¬BA÷20¬BC÷27¬BE÷30¬BG÷24¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Hustle¬JB÷0MZWtVIl¬WV÷memphis-hustle¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷119¬BB÷26¬BD÷39¬BF÷27¬BH÷27¬~AA÷GvqzTOdh¬AD÷1552694400¬ADE÷1552694400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sioux Falls Skyforce¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552702386¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIO¬AE÷Sioux Falls Skyforce¬JA÷roPytkYf¬WU÷sioux-falls-skyforce¬AG÷114¬BA÷25¬BC÷29¬BE÷28¬BG÷32¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake City Stars¬JB÷dlTuu9m1¬WV÷salt-lake-city-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷141¬BB÷38¬BD÷41¬BF÷32¬BH÷30¬~AA÷fVsvSrCb¬AD÷1552694400¬ADE÷1552694400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Windy City Bulls¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552701483¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Windy City Bulls¬JA÷jBSqvT27¬WU÷windy-city-bulls¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷121¬BA÷29¬BC÷32¬BE÷29¬BG÷31¬WN÷NOV¬AF÷Delaware Blue Coats¬JB÷U1RmwmID¬WV÷delaware-blue-coats¬AH÷111¬BB÷29¬BD÷30¬BF÷24¬BH÷28¬~AA÷lhsrR2R4¬AD÷1552694400¬ADE÷1552694400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wisconsin Herd¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552702434¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIS¬AE÷Wisconsin Herd¬JA÷8ncUouMD¬WU÷wisconsin-herd¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷116¬BA÷22¬BC÷33¬BE÷29¬BG÷32¬WN÷LAK¬AF÷Lakeland Magic¬JB÷nwdYpayK¬WV÷lakeland-magic¬AH÷114¬BB÷30¬BD÷30¬BF÷29¬BH÷25¬~AA÷riEL91dU¬AD÷1552690800¬ADE÷1552690800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grand Rapids Drive¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552697985¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Drive¬JA÷GUelkgB8¬WU÷grand-rapids-drive¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷135¬BA÷31¬BC÷51¬BE÷28¬BG÷25¬WN÷STO¬AF÷Stockton Kings¬JB÷UXahlDQE¬WV÷stockton-kings¬AH÷112¬BB÷27¬BD÷39¬BF÷30¬BH÷16¬~AA÷KCkRUpSu¬AD÷1552690800¬ADE÷1552690800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maine Red Claws¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552698526¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LON¬AF÷Long Island Nets¬JB÷jml1nieR¬WV÷long-island-nets¬AH÷114¬BB÷29¬BD÷31¬BF÷37¬BH÷17¬WM÷MAI¬AE÷Maine Red Claws¬JA÷CdkcmXuL¬WU÷maine-red-claws¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷125¬BA÷23¬BC÷33¬BE÷38¬BG÷31¬~
3
1552951616
639
fixtures
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA G League¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷WI12EIoo¬ZD÷p¬ZE÷6s78fQii¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/usa/nba-g-league/¬ZX÷03USA 003......0050000000186000NBA G League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷GIVpsFH2¬AD÷1552950000¬ADE÷1552950000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷23¬CX÷Delaware Blue Coats¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1552951387¬BX÷1¬WQ÷¬WM÷NOV¬AE÷Delaware Blue Coats¬JA÷ng205QI3¬WU÷delaware-blue-coats¬AG÷16¬BA÷16¬BC÷0¬WN÷CAN¬AF÷Canton Charge¬JB÷0d644pY9¬WV÷canton-charge¬AH÷19¬BB÷19¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷dvOrrRRF¬AD÷1552953600¬ADE÷1552953600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grand Rapids Drive¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Drive¬JA÷pSIBopI1¬WU÷grand-rapids-drive¬WN÷WIS¬AF÷Wisconsin Herd¬JB÷rDyFp4X7¬WV÷wisconsin-herd¬AN÷n¬~AA÷f9UltZW8¬AD÷1552960800¬ADE÷1552960800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Bay Lakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Bay Lakers¬JA÷fJ5834mG¬WU÷south-bay-lakers¬WN÷SAN¬AF÷Santa Cruz Warriors¬JB÷Y94C2O2M¬WV÷santa-cruz-warriors¬AN÷n¬~AA÷xYJgugnF¬AD÷1553036400¬ADE÷1553036400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fort Wayne Mad Ants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IFW¬AE÷Fort Wayne Mad Ants¬JA÷joaH1rIS¬WU÷fort-wayne-mad-ants¬WN÷WIS¬AF÷Wisconsin Herd¬JB÷hfoqc2Qq¬WV÷wisconsin-herd¬AN÷n¬~AA÷zJxcvD1L¬AD÷1553036400¬ADE÷1553036400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lakeland Magic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAK¬AE÷Lakeland Magic¬JA÷nHpmdMuj¬WU÷lakeland-magic¬WN÷WIN¬AF÷Windy City Bulls¬JB÷bilieted¬WV÷windy-city-bulls¬AN÷n¬~AA÷Uux1wXGR¬AD÷1553040000¬ADE÷1553040000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Blue¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SIO¬AF÷Sioux Falls Skyforce¬JB÷vmRwJqm3¬WV÷sioux-falls-skyforce¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬JA÷0dSZJPXd¬WU÷oklahoma-city-blue¬AN÷n¬~AA÷WlOSYjPr¬AD÷1553041800¬ADE÷1553041800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Austin Toros Spurs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAK¬AE÷Austin Toros Spurs¬JA÷8MVsI329¬WU÷austin-toros-spurs¬WN÷TEX¬AF÷Texas Legends¬JB÷nDUoHNHF¬WV÷texas-legends¬AN÷n¬~AA÷lQIXXAvk¬AD÷1553043600¬ADE÷1553043600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Salt Lake City Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAL¬AE÷Salt Lake City Stars¬JA÷UyKjGsXL¬WU÷salt-lake-city-stars¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Hustle¬JB÷ruOfF1nS¬WV÷memphis-hustle¬AN÷n¬~AA÷SGHyXUge¬AD÷1553045400¬ADE÷1553045400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northern Arizona Suns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wolves¬JB÷vB9Q9uAk¬WV÷iowa-wolves¬WM÷NOR¬AE÷Northern Arizona Suns¬JA÷0KAMALfq¬WU÷northern-arizona-suns¬AN÷n¬~AA÷MwHuWl91¬AD÷1553047200¬ADE÷1553047200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Agua Caliente Clippers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGU¬AE÷Agua Caliente Clippers¬JA÷KMQN8aPe¬WU÷agua-caliente-clippers¬WN÷CUN¬AF÷Greensboro Swarm¬JB÷bDPR7Jv2¬WV÷greensboro-swarm¬AN÷n¬~AA÷zsLqV8O7¬AD÷1553122800¬ADE÷1553122800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Erie BayHawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ERI¬AE÷Erie BayHawks¬JA÷CGD9W2H2¬WU÷erie-bayhawks¬WN÷MAI¬AF÷Maine Red Claws¬JB÷QJHDVMW8¬WV÷maine-red-claws¬AN÷n¬~AA÷xnaSgh18¬AD÷1553122800¬ADE÷1553122800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grand Rapids Drive¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Drive¬JA÷8r7IUtnF¬WU÷grand-rapids-drive¬WN÷NOV¬AF÷Delaware Blue Coats¬JB÷p8UoDEGs¬WV÷delaware-blue-coats¬AN÷n¬~AA÷GxbWhCGE¬AD÷1553133600¬ADE÷1553133600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santa Cruz Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Cruz Warriors¬JA÷EsZkCYVm¬WU÷santa-cruz-warriors¬WN÷TYM¬AF÷Capital City Go-Go¬JB÷hYXgBhof¬WV÷capital-city-go-go¬AN÷n¬~AA÷O2czhWVK¬AD÷1553209200¬ADE÷1553209200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greensboro Swarm¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CUN¬AE÷Greensboro Swarm¬JA÷zcNbAC00¬WU÷greensboro-swarm¬WN÷IFW¬AF÷Fort Wayne Mad Ants¬JB÷Yst29WF6¬WV÷fort-wayne-mad-ants¬AN÷n¬~AA÷2gdvijoR¬AD÷1553209200¬ADE÷1553209200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Westchester¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Westchester¬JA÷S4u68jVC¬WU÷westchester-knicks¬WN÷MAI¬AF÷Maine Red Claws¬JB÷6evA7ApJ¬WV÷maine-red-claws¬AN÷n¬~AA÷8zZ6nAgr¬AD÷1553214600¬ADE÷1553214600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Austin Toros Spurs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAK¬AE÷Austin Toros Spurs¬JA÷rDNhWgNJ¬WU÷austin-toros-spurs¬WN÷SIO¬AF÷Sioux Falls Skyforce¬JB÷M3MdVDxQ¬WV÷sioux-falls-skyforce¬AN÷n¬~AA÷MwwBoU8l¬AD÷1553220000¬ADE÷1553220000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Bay Lakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Bay Lakers¬JA÷vq9OQXps¬WU÷south-bay-lakers¬WN÷STO¬AF÷Stockton Kings¬JB÷hnDSPi0m¬WV÷stockton-kings¬AN÷n¬~~
3
1552951616
36
Nápověda: Jste na stránce NBA G League 2018/2019 výsledky v sekci Basketbal/USA. NBA G League 2018/2019 livescore, konečné i průběžné výsledky, NBA G League 2018/2019 tabulka a detaily zápasů - to vše najdete na Livesportu. Kromě stránky NBA G League 2018/2019 výsledky můžete na Livesportu sledovat přes 150 basketbalových událostí z více než 30 zemí celého světa. V levém menu klikněte na název země a vyberte si požadovanou soutěž (ligu, pohár, turnaj). Live výsledky na stránce NBA G League 2018/2019 jsou automaticky online aktualizované.
Zobraz více
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.
TOPlist