NBA Las Vegas letní liga 2018 live výsledky, tabulka

Basketbal USA NBA Las Vegas letní liga2018

NBA Las Vegas letní liga
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA Las Vegas letní liga - Play Off¬ZEE÷UV9wvaP6¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷QuettZNp¬ZD÷p¬ZE÷OAwCqUz2¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_UV9wvaP6¬ZJ÷11¬ZL÷/basketbal/usa/nba-las-vegas-letni-liga/¬ZX÷03USA 003......0020000000243000NBA Las Vega035ay Off000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷nVaDXsXQ¬AD÷1531879200¬ADE÷1531879200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Lakers¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬JA÷WlKBDasp¬WU÷los-angeles-lakers¬AG÷73¬BA÷19¬BC÷14¬BE÷18¬BG÷22¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬JB÷ED9GCJdj¬WV÷portland-trail-blazers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷91¬BB÷31¬BD÷19¬BF÷21¬BH÷20¬~AA÷OEioHfH8¬AD÷1531794600¬ADE÷1531794600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Trail Blazers¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷SbWqP2MU¬WU÷portland-trail-blazers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷97¬BA÷19¬BC÷27¬BE÷23¬BG÷28¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷fkplUfJu¬WV÷memphis-grizzlies¬AH÷92¬BB÷24¬BD÷20¬BF÷22¬BH÷26¬~AA÷pOhsIz22¬AD÷1531787400¬ADE÷1531787400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Los Angeles Lakers¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬JA÷KYSyROiI¬WU÷los-angeles-lakers¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷112¬AT÷98¬BI÷14¬BA÷28¬BC÷22¬BE÷23¬BG÷25¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷EeSuQr7O¬WV÷cleveland-cavaliers¬AZ÷0¬AH÷109¬AU÷98¬BJ÷11¬BB÷23¬BD÷24¬BF÷24¬BH÷27¬AM÷Hrána 2 prodloužení.¬~AA÷QVTdfqer¬AD÷1531706400¬ADE÷1531706400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis Grizzlies¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬JA÷KMEghMiS¬WU÷memphis-grizzlies¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷82¬BA÷26¬BC÷23¬BE÷21¬BG÷12¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬JB÷Q3iMmt0q¬WV÷philadelphia-76ers¬AH÷73¬BB÷15¬BD÷21¬BF÷18¬BH÷19¬~AA÷KliUbPnR¬AD÷1531699200¬ADE÷1531699200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Trail Blazers¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷CdBofrNF¬WU÷portland-trail-blazers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷95¬BA÷27¬BC÷19¬BE÷25¬BG÷24¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬JB÷tWFkg2xM¬WV÷boston-celtics¬AH÷80¬BB÷19¬BD÷21¬BF÷23¬BH÷17¬~AA÷tbhQa5XK¬AD÷1531692000¬ADE÷1531692000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cleveland Cavaliers¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬JA÷jsNxd4h3¬WU÷cleveland-cavaliers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷82¬BA÷20¬BC÷17¬BE÷21¬BG÷24¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬JB÷Y5CseO79¬WV÷toronto-raptors¬AH÷68¬BB÷16¬BD÷23¬BF÷4¬BH÷25¬~AA÷COmM0oIE¬AD÷1531684800¬ADE÷1531684800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Lakers¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬JA÷Q3VjY00d¬WU÷los-angeles-lakers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷101¬BA÷33¬BC÷22¬BE÷20¬BG÷26¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬JB÷v7JYdpwc¬WV÷detroit-pistons¬AH÷78¬BB÷14¬BD÷26¬BF÷16¬BH÷22¬~AA÷0j7yfwT2¬AD÷1531621800¬ADE÷1531621800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Jazz¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷rciggjP7¬WU÷utah-jazz¬AG÷86¬BA÷23¬BC÷31¬BE÷16¬BG÷16¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷p2VyIZ18¬WV÷memphis-grizzlies¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷92¬BB÷23¬BD÷30¬BF÷19¬BH÷20¬~AA÷vs6ugcr9¬AD÷1531614600¬ADE÷1531614600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Milwaukee Bucks¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬JB÷hSYqGDWK¬WV÷philadelphia-76ers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷91¬BB÷11¬BD÷27¬BF÷29¬BH÷24¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷OhUuHgHE¬WU÷milwaukee-bucks¬AG÷89¬BA÷18¬BC÷21¬BE÷20¬BG÷30¬~AA÷Emn1Vgj2¬AD÷1531607400¬ADE÷1531607400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Celtics¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷x0loeCfe¬WU÷boston-celtics¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷74¬BA÷19¬BC÷20¬BE÷22¬BG÷13¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬JB÷WMmkfW91¬WV÷miami-heat¬AH÷72¬BB÷16¬BD÷19¬BF÷15¬BH÷22¬~AA÷OnDDF8vs¬AD÷1531605600¬ADE÷1531605600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Charlotte Hornets¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬JA÷YwrtJliB¬WU÷charlotte-hornets¬AZ÷0¬AG÷84¬AT÷80¬BA÷21¬BI÷4¬BC÷16¬BE÷24¬BG÷19¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬JB÷S0spI86H¬WV÷toronto-raptors¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷87¬AU÷80¬BB÷17¬BJ÷7¬BD÷20¬BF÷28¬BH÷15¬~AA÷xjHHESgm¬AD÷1531600200¬ADE÷1531600200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Rockets¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬JA÷6itlHSLN¬WU÷houston-rockets¬AG÷87¬BA÷20¬BC÷30¬BE÷21¬BG÷16¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷OSzgGnyU¬WV÷cleveland-cavaliers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷92¬BB÷26¬BD÷24¬BF÷20¬BH÷22¬~AA÷SGRsLUGJ¬AD÷1531598400¬ADE÷1531598400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bulls¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬JB÷WEoPMWin¬WV÷detroit-pistons¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷72¬BB÷13¬BD÷27¬BF÷16¬BH÷16¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬JA÷0ljTLj7h¬WU÷chicago-bulls¬AG÷66¬BA÷23¬BC÷11¬BE÷11¬BG÷21¬~AA÷67QoKlWP¬AD÷1531449000¬ADE÷1531449000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Trail Blazers¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷vukXKAMb¬WU÷portland-trail-blazers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷95¬BA÷24¬BC÷24¬BE÷25¬BG÷22¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬JB÷M3vxKUy5¬WV÷atlanta-hawks¬AH÷69¬BB÷15¬BD÷26¬BF÷16¬BH÷12¬~AA÷2B1caegi¬AD÷1531447200¬ADE÷1531447200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Magic¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Magic¬JA÷Y7yKe4Pk¬WU÷orlando-magic¬AG÷70¬BA÷19¬BC÷10¬BE÷18¬BG÷23¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬JB÷GWQOfOvd¬WV÷utah-jazz¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷75¬BB÷20¬BD÷21¬BF÷10¬BH÷24¬~AA÷jaradovJ¬AD÷1531441800¬ADE÷1531441800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Lakers¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬JA÷hppDFFpJ¬WU÷los-angeles-lakers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷82¬BA÷19¬BC÷21¬BE÷21¬BG÷21¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷hOnLNCxt¬WV÷los-angeles-clippers¬AH÷69¬BB÷12¬BD÷24¬BF÷12¬BH÷21¬~AA÷06NEzCGj¬AD÷1531440000¬ADE÷1531440000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Milwaukee Bucks¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬JB÷K4XFdpAq¬WV÷san-antonio-spurs¬AZ÷0¬AH÷75¬AU÷75¬BJ÷0¬BB÷13¬BD÷25¬BF÷20¬BH÷17¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷2Ppl1Q1S¬WU÷milwaukee-bucks¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷83¬AT÷75¬BI÷8¬BA÷18¬BC÷28¬BE÷17¬BG÷12¬~ZA÷USA: NBA Las Vegas letní liga - Poražení - Play Off¬ZEE÷UV9wvaP6¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷r17W4I0o¬ZD÷p¬ZE÷OAwCqUz2¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_UV9wvaP6¬ZJ÷104¬ZL÷/basketbal/usa/nba-las-vegas-letni-liga/¬ZX÷03USA 003......0020000000247000NBA Las Vega046ay Off000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷WvoKoFzq¬AD÷1531535400¬ADE÷1531535400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Clippers¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬JA÷rJST5T8D¬WU÷los-angeles-clippers¬AG÷81¬BA÷21¬BC÷17¬BE÷31¬BG÷12¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬JB÷dMGBUCoE¬WV÷atlanta-hawks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷97¬BB÷24¬BD÷23¬BF÷20¬BH÷30¬~AA÷C8qecROC¬AD÷1531533600¬ADE÷1531533600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sacramento Kings¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬JA÷pKt5HyG6¬WU÷sacramento-kings¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷69¬BA÷19¬BC÷13¬BE÷18¬BG÷19¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬JB÷vst9GeVC¬WV÷golden-state-warriors¬AH÷67¬BB÷14¬BD÷26¬BF÷14¬BH÷13¬~AA÷UVbhjeSR¬AD÷1531528200¬ADE÷1531528200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Thunder¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬JB÷4STP69g7¬WV÷orlando-magic¬AH÷85¬BB÷14¬BD÷24¬BF÷24¬BH÷23¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Thunder¬JA÷OGCS7kv1¬WU÷oklahoma-city-thunder¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷87¬BA÷20¬BC÷27¬BE÷20¬BG÷20¬~AA÷Iopib796¬AD÷1531526400¬ADE÷1531526400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Denver Nuggets¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬JA÷v7B4Jcof¬WU÷denver-nuggets¬AG÷71¬BA÷20¬BC÷23¬BE÷12¬BG÷16¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬JB÷6Ts1IH00¬WV÷minnesota-timberwolves¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷83¬BB÷26¬BD÷19¬BF÷19¬BH÷19¬~AA÷n79miyDL¬AD÷1531521000¬ADE÷1531521000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Phoenix Suns¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬JA÷j3EK9B9l¬WU÷phoenix-suns¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷90¬BA÷13¬BC÷29¬BE÷23¬BG÷25¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬JB÷pQDO8VOf¬WV÷san-antonio-spurs¬AH÷55¬BB÷13¬BD÷9¬BF÷19¬BH÷14¬~AA÷6Btmamf0¬AD÷1531519200¬ADE÷1531519200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Mavericks¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬JA÷6gDdLJGs¬WU÷dallas-mavericks¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷96¬BA÷29¬BC÷6¬BE÷25¬BG÷36¬WN÷WAS¬AF÷Washington Wizards¬JB÷0GC0KwWm¬WV÷washington-wizards¬AH÷92¬BB÷13¬BD÷21¬BF÷28¬BH÷30¬~AA÷Y35qhHcF¬AD÷1531513800¬ADE÷1531513800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Orleans Pelicans¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬JA÷WIXmFXoR¬WU÷new-orleans-pelicans¬AG÷83¬BA÷18¬BC÷25¬BE÷19¬BG÷21¬WN÷NYK¬AF÷New York Knicks¬JB÷x0AGAifr¬WV÷new-york-knicks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷102¬BB÷27¬BD÷13¬BF÷32¬BH÷30¬~AA÷Onir0Tvf¬AD÷1531512000¬ADE÷1531512000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indiana Pacers¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana Pacers¬JA÷n9WPQugK¬WU÷indiana-pacers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷116¬BA÷19¬BC÷33¬BE÷39¬BG÷25¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷UXLUPa8Q¬WV÷brooklyn-nets¬AH÷79¬BB÷17¬BD÷24¬BF÷17¬BH÷21¬~
3
1548155973
82
fixtures
3
1548155973
0
Nápověda: Jste na stránce NBA Las Vegas letní liga 2018 výsledky v sekci Basketbal/USA. NBA Las Vegas letní liga 2018 livescore, konečné i průběžné výsledky, NBA Las Vegas letní liga 2018 tabulka a detaily zápasů - to vše najdete na Livesportu. Kromě stránky NBA Las Vegas letní liga 2018 výsledky můžete na Livesportu sledovat přes 150 basketbalových událostí z více než 30 zemí celého světa. V levém menu klikněte na název země a vyberte si požadovanou soutěž (ligu, pohár, turnaj). Live výsledky na stránce NBA Las Vegas letní liga 2018 jsou automaticky online aktualizované.
Zobraz více
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.
TOPlist