NBA Las Vegas letní liga 2019 live výsledky, tabulka

Basketbal USA

NBA Las Vegas letní liga
2019
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA Las Vegas letní liga - Play Off¬ZEE÷UV9wvaP6¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷WAsAr9L6¬ZD÷p¬ZE÷WOShPMhB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_UV9wvaP6¬ZJ÷11¬ZL÷/basketbal/usa/nba-las-vegas-letni-liga/¬ZX÷03USA 003......0020000000001000NBA Las Vega035ay Off000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷SGk9Pydh¬AD÷1563238800¬ADE÷1563238800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis Grizzlies¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563245405¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬JA÷nRczmQxt¬WU÷memphis-grizzlies¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷95¬BA÷31¬BC÷25¬BE÷16¬BG÷23¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬JB÷QHdvnphn¬WV÷minnesota-timberwolves¬AH÷92¬BB÷19¬BD÷21¬BF÷30¬BH÷22¬~AA÷dGFcXp0s¬AD÷1563148800¬ADE÷1563148800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Timberwolves¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563155641¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves¬JA÷ML7lTJeK¬WU÷minnesota-timberwolves¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷85¬BA÷29¬BC÷26¬BE÷24¬BG÷6¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷Gr7hSwBQ¬WV÷brooklyn-nets¬AH÷77¬BB÷26¬BD÷22¬BF÷11¬BH÷18¬~AA÷f7TVyRiQ¬AD÷1563141600¬ADE÷1563141600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Memphis Grizzlies¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563148022¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬JA÷6DP15G3D¬WU÷memphis-grizzlies¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷88¬AT÷81¬BI÷7¬BA÷16¬BC÷21¬BE÷29¬BG÷15¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬JB÷rV8pUatE¬WV÷new-orleans-pelicans¬AZ÷0¬AH÷86¬AU÷81¬BJ÷5¬BB÷18¬BD÷15¬BF÷23¬BH÷25¬~AA÷GY73r7ym¬AD÷1563071400¬ADE÷1563071400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Timberwolves¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563077534¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬JB÷pKYcgyb9¬WV÷dallas-mavericks¬AH÷82¬BB÷20¬BD÷22¬BF÷18¬BH÷22¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves¬JA÷OAX1heDF¬WU÷minnesota-timberwolves¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷108¬BA÷29¬BC÷21¬BE÷31¬BG÷27¬~ZA÷USA: NBA Las Vegas letní liga - Poražení - Play Off¬ZEE÷UV9wvaP6¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷jHgTrTzD¬ZD÷p¬ZE÷WOShPMhB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_UV9wvaP6¬ZJ÷104¬ZL÷/basketbal/usa/nba-las-vegas-letni-liga/¬ZX÷03USA 003......0020000000001000NBA Las Vega046ay Off000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷Y9IbqmMt¬AD÷1563069600¬ADE÷1563069600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Rockets¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563075413¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬JB÷lhukecTd¬WV÷denver-nuggets¬AH÷96¬BB÷22¬BD÷25¬BF÷19¬BH÷30¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬JA÷SrvgfHr3¬WU÷houston-rockets¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷105¬BA÷19¬BC÷32¬BE÷28¬BG÷26¬~ZA÷USA: NBA Las Vegas letní liga - Play Off¬ZEE÷UV9wvaP6¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷WAsAr9L6¬ZD÷p¬ZE÷WOShPMhB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_UV9wvaP6¬ZJ÷11¬ZL÷/basketbal/usa/nba-las-vegas-letni-liga/¬ZX÷03USA 003......0020000000001000NBA Las Vega035ay Off000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷bHRWmTDP¬AD÷1563064200¬ADE÷1563064200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Pistons¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563070747¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Pistons¬JA÷zki7WDjd¬WU÷detroit-pistons¬AG÷85¬BA÷19¬BC÷20¬BE÷21¬BG÷25¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷Mom3Xgyj¬WV÷brooklyn-nets¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷105¬BB÷25¬BD÷23¬BF÷25¬BH÷32¬~ZA÷USA: NBA Las Vegas letní liga - Poražení - Play Off¬ZEE÷UV9wvaP6¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷jHgTrTzD¬ZD÷p¬ZE÷WOShPMhB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_UV9wvaP6¬ZJ÷104¬ZL÷/basketbal/usa/nba-las-vegas-letni-liga/¬ZX÷03USA 003......0020000000001000NBA Las Vega046ay Off000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷6NvoQPLI¬AD÷1563062400¬ADE÷1563062400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bulls¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563068559¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬JB÷4nbPvxqG¬WV÷orlando-magic¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷85¬BB÷25¬BD÷16¬BF÷27¬BH÷17¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬JA÷rwcTwdbM¬WU÷chicago-bulls¬AG÷73¬BA÷19¬BC÷25¬BE÷13¬BG÷16¬~ZA÷USA: NBA Las Vegas letní liga - Play Off¬ZEE÷UV9wvaP6¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷WAsAr9L6¬ZD÷p¬ZE÷WOShPMhB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_UV9wvaP6¬ZJ÷11¬ZL÷/basketbal/usa/nba-las-vegas-letni-liga/¬ZX÷03USA 003......0020000000001000NBA Las Vega035ay Off000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷lnptR56C¬AD÷1563057000¬ADE÷1563057000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷New Orleans Pelicans¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563064326¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬JB÷8K4GtbE3¬WV÷miami-heat¬AZ÷0¬AH÷100¬AU÷98¬BJ÷2¬BB÷15¬BD÷24¬BF÷31¬BH÷28¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬JA÷MN8KuIT9¬WU÷new-orleans-pelicans¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷101¬AT÷98¬BI÷3¬BA÷27¬BC÷19¬BE÷21¬BG÷31¬~ZA÷USA: NBA Las Vegas letní liga - Poražení - Play Off¬ZEE÷UV9wvaP6¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷jHgTrTzD¬ZD÷p¬ZE÷WOShPMhB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_UV9wvaP6¬ZJ÷104¬ZL÷/basketbal/usa/nba-las-vegas-letni-liga/¬ZX÷03USA 003......0020000000001000NBA Las Vega046ay Off000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷AeoxSoi6¬AD÷1563055200¬ADE÷1563055200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Wizards¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563061859¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬JA÷Ec5Csvac¬WU÷washington-wizards¬AG÷87¬BA÷23¬BC÷27¬BE÷22¬BG÷15¬WN÷NYK¬AF÷New York Knicks¬JB÷z768rKqi¬WV÷new-york-knicks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷103¬BB÷27¬BD÷24¬BF÷19¬BH÷33¬~ZA÷USA: NBA Las Vegas letní liga - Play Off¬ZEE÷UV9wvaP6¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷WAsAr9L6¬ZD÷p¬ZE÷WOShPMhB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_UV9wvaP6¬ZJ÷11¬ZL÷/basketbal/usa/nba-las-vegas-letni-liga/¬ZX÷03USA 003......0020000000001000NBA Las Vega035ay Off000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷GYoYSRy0¬AD÷1563049800¬ADE÷1563049800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Celtics¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563056575¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷KbOLKGip¬WV÷memphis-grizzlies¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷94¬BB÷19¬BD÷30¬BF÷22¬BH÷23¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷bkNPJz7j¬WU÷boston-celtics¬AG÷88¬BA÷22¬BC÷15¬BE÷26¬BG÷25¬~ZA÷USA: NBA Las Vegas letní liga - Poražení - Play Off¬ZEE÷UV9wvaP6¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷jHgTrTzD¬ZD÷p¬ZE÷WOShPMhB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_UV9wvaP6¬ZJ÷104¬ZL÷/basketbal/usa/nba-las-vegas-letni-liga/¬ZX÷03USA 003......0020000000001000NBA Las Vega046ay Off000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷2VsUT7Mg¬AD÷1563048000¬ADE÷1563048000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Jazz¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563053933¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬JB÷jqYkQxUM¬WV÷charlotte-hornets¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷84¬BB÷31¬BD÷23¬BF÷13¬BH÷17¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷2JyfPdqT¬WU÷utah-jazz¬AG÷74¬BA÷15¬BC÷15¬BE÷22¬BG÷22¬~AA÷K6hPUm7m¬AD÷1562985000¬ADE÷1562985000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio Spurs¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562991423¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬JB÷UTqsSbaA¬WV÷atlanta-hawks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷80¬BB÷24¬BD÷26¬BF÷10¬BH÷20¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬JA÷8KroRIEG¬WU÷san-antonio-spurs¬AG÷72¬BA÷18¬BC÷10¬BE÷24¬BG÷20¬~AA÷tGgLVTis¬AD÷1562983200¬ADE÷1562983200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Milwaukee Bucks¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562989536¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬JB÷M3tZTKUc¬WV÷portland-trail-blazers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷99¬BB÷27¬BD÷16¬BF÷33¬BH÷23¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷0fuwTvp4¬WU÷milwaukee-bucks¬AG÷84¬BA÷24¬BC÷26¬BE÷17¬BG÷17¬~AA÷AX6gzAqQ¬AD÷1562977800¬ADE÷1562977800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Clippers¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562983639¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬JB÷QymQVt0o¬WV÷indiana-pacers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷86¬BB÷21¬BD÷16¬BF÷22¬BH÷27¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬JA÷vuiUU0Fi¬WU÷los-angeles-clippers¬AG÷75¬BA÷17¬BC÷11¬BE÷28¬BG÷19¬~AA÷Wt8kyjUJ¬AD÷1562976000¬ADE÷1562976000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Sacramento Kings¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562982773¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷z9yFOPhI¬WV÷cleveland-cavaliers¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷98¬AU÷93¬BJ÷5¬BB÷19¬BD÷22¬BF÷30¬BH÷22¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬JA÷CYbr7cNp¬WU÷sacramento-kings¬AZ÷0¬AG÷96¬AT÷93¬BI÷3¬BA÷26¬BC÷24¬BE÷27¬BG÷16¬~AA÷UyU6C6iJ¬AD÷1562970600¬ADE÷1562970600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Phoenix Suns¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562977069¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CIN¬AF÷Čína¬JB÷G6LDQoO5¬WV÷cina¬AH÷64¬BB÷13¬BD÷9¬BF÷20¬BH÷22¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬JA÷fcKHP5wC¬WU÷phoenix-suns¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷94¬BA÷22¬BC÷21¬BE÷32¬BG÷19¬~AA÷GYP2DnxD¬AD÷1562968800¬ADE÷1562968800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Thunder¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562975091¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHO¬AF÷Chorvatsko¬JB÷8tI5S7gg¬WV÷chorvatsko¬AH÷68¬BB÷13¬BD÷22¬BF÷16¬BH÷17¬WM÷OKC¬AE÷Oklahoma City Thunder¬JA÷MqM9RR8a¬WU÷oklahoma-city-thunder¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷69¬BA÷18¬BC÷15¬BE÷17¬BG÷19¬~AA÷MBQbESM6¬AD÷1562963400¬ADE÷1562963400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Golden State Warriors¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562970084¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬JB÷nRTdUTOt¬WV÷los-angeles-lakers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷88¬BB÷19¬BD÷14¬BF÷31¬BH÷24¬WM÷GSW¬AE÷Golden State Warriors¬JA÷QHS0Tmvm¬WU÷golden-state-warriors¬AG÷87¬BA÷24¬BC÷33¬BE÷12¬BG÷18¬~AA÷rLRfF870¬AD÷1562961600¬ADE÷1562961600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Raptors¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562968591¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬JB÷GrwRZk1J¬WV÷philadelphia-76ers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷108¬BB÷27¬BD÷29¬BF÷31¬BH÷21¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬JA÷fZyVY9GP¬WU÷toronto-raptors¬AG÷102¬BA÷22¬BC÷24¬BE÷28¬BG÷28¬~ZA÷USA: NBA Las Vegas letní liga¬ZEE÷UV9wvaP6¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷hKr6qk60¬ZD÷p¬ZE÷WOShPMhB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_UV9wvaP6¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/usa/nba-las-vegas-letni-liga/¬ZX÷03USA 003......0020000000001000NBA Las Vega024í liga000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷Q5ArTI71¬AD÷1562898600¬ADE÷1562898600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Celtics¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562905265¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷n73nbqW7¬WU÷boston-celtics¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷113¬BA÷26¬BC÷32¬BE÷28¬BG÷27¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷lCsVMS88¬WV÷memphis-grizzlies¬AH÷87¬BB÷23¬BD÷18¬BF÷25¬BH÷21¬~AA÷zHHVVKNr¬AD÷1562896800¬ADE÷1562896800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sacramento Kings¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562903722¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷t6K367OR¬WV÷los-angeles-clippers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷83¬BB÷21¬BD÷16¬BF÷25¬BH÷21¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬JA÷nqLa7m9L¬WU÷sacramento-kings¬AG÷80¬BA÷18¬BC÷29¬BE÷16¬BG÷17¬~AA÷rsLwUbhe¬AD÷1562891400¬ADE÷1562891400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Jazz¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562897450¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷vs0v051e¬WU÷utah-jazz¬AG÷78¬BA÷18¬BC÷20¬BE÷19¬BG÷21¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬JB÷8G4raPG1¬WV÷houston-rockets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷87¬BB÷25¬BD÷26¬BF÷21¬BH÷15¬~AA÷bif2mmgG¬AD÷1562889600¬ADE÷1562889600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562896606¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷tWka99v9¬WU÷portland-trail-blazers¬AG÷87¬BA÷20¬BC÷16¬BE÷28¬BG÷23¬WN÷OKC¬AF÷Oklahoma City Thunder¬JB÷8hMe8TgF¬WV÷oklahoma-city-thunder¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷92¬BB÷20¬BD÷28¬BF÷24¬BH÷20¬~
82
fixtures
0
Nastavení
Tmavý režim
Nápověda: Jste na stránce NBA Las Vegas letní liga 2019 výsledky v sekci Basketbal/USA. NBA Las Vegas letní liga 2019 livescore, konečné i průběžné výsledky, NBA Las Vegas letní liga 2019 tabulka a detaily zápasů - to vše najdete na Livesportu. Kromě stránky NBA Las Vegas letní liga 2019 výsledky můžete na Livesportu sledovat přes 150 basketbalových událostí z více než 30 zemí celého světa. V levém menu klikněte na název země a vyberte si požadovanou soutěž (ligu, pohár, turnaj). Live výsledky na stránce NBA Las Vegas letní liga 2019 jsou automaticky online aktualizované.
Zobraz více
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.
TOPlist