WNBA 2019 live výsledky, tabulka

Basketbal USA WNBA2019

results
3
1553141120
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷USA: WNBA¬ZEE÷2akflumR¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷hCUntVkh¬ZD÷p¬ZE÷vHrsSAnn¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_2akflumR¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/usa/wnba/¬ZX÷03USA 003......0110000000186000WNBA 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷IHrdiSYa¬AD÷1558740600¬ADE÷1558740600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Dream Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Dream Ž¬JA÷C6ELvj2I¬WU÷atlanta-dream¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Wings Ž¬JB÷Q9IPwAHO¬WV÷dallas-wings¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4Evhh8Jg¬AD÷1558740600¬ADE÷1558740600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Liberty Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷New York Liberty Ž¬JA÷jiQCtCX5¬WU÷new-york-liberty¬WN÷IND¬AF÷Indiana Fever Ž¬JB÷UsPGuWnC¬WV÷indiana-fever¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0tY0jnl6¬AD÷1558812600¬ADE÷1558812600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Storm Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Mercury Ž¬JB÷tMhZcD2t¬WV÷phoenix-mercury¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Storm Ž¬JA÷vD672gfP¬WU÷seattle-storm¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vXW4k63C¬AD÷1558827000¬ADE÷1558827000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Connecticut Sun Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CON¬AE÷Connecticut Sun Ž¬JA÷MX9WdXHn¬WU÷connecticut-sun¬WN÷WAS¬AF÷Washington Mystics Ž¬JB÷0O8zdiXh¬WV÷washington-mystics¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ncW8lQII¬AD÷1558828800¬ADE÷1558828800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Lynx Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Lynx Ž¬JA÷fo8veBna¬WU÷minnesota-lynx¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Sky Ž¬JB÷8lCrfV15¬WV÷chicago-sky¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QmVCmpYO¬AD÷1558915200¬ADE÷1558915200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Las Vegas Aces Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ANG¬AF÷Los Angeles Sparks Ž¬JB÷U30ih9WH¬WV÷los-angeles-sparks¬WM÷LAS¬AE÷Las Vegas Aces Ž¬JA÷jD1mgkHB¬WU÷las-vegas-aces¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Sh9eCTAP¬AD÷1559084400¬ADE÷1559084400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Connecticut Sun Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CON¬AE÷Connecticut Sun Ž¬JA÷bw5eiToO¬WU÷connecticut-sun¬WN÷IND¬AF÷Indiana Fever Ž¬JB÷xU3ajm1U¬WV÷indiana-fever¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4E0N7mJt¬AD÷1559174400¬ADE÷1559174400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Lynx Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Lynx Ž¬JA÷2iV5BWWu¬WU÷minnesota-lynx¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Storm Ž¬JB÷ERY9Ajnn¬WV÷seattle-storm¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷by0R67Yn¬AD÷1559345400¬ADE÷1559345400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Dream Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Dream Ž¬JA÷8lYD9A1h¬WU÷atlanta-dream¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Storm Ž¬JB÷nuXH8UGb¬WV÷seattle-storm¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xSbV5Rmg¬AD÷1559354400¬ADE÷1559354400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Mercury Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Mercury Ž¬JA÷4GRM7lW4¬WU÷phoenix-mercury¬WN÷LAS¬AF÷Las Vegas Aces Ž¬JB÷r7QQ68oB¬WV÷las-vegas-aces¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷f3gz5o3a¬AD÷1559356200¬ADE÷1559356200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Sparks Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANG¬AE÷Los Angeles Sparks Ž¬JA÷xUPU5S0H¬WU÷los-angeles-sparks¬WN÷CON¬AF÷Connecticut Sun Ž¬JB÷jXTY4nGN¬WV÷connecticut-sun¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Yghv45I5¬AD÷1559430000¬ADE÷1559430000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indiana Fever Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana Fever Ž¬JA÷YeJw46VT¬WU÷indiana-fever¬WN÷YOR¬AF÷New York Liberty Ž¬JB÷z555aQwo¬WV÷new-york-liberty¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SGir3PXB¬AD÷1559430000¬ADE÷1559430000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Mystics Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Mystics Ž¬JA÷lM8nO9Go¬WU÷washington-mystics¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Dream Ž¬JB÷SC7jNTVi¬WV÷atlanta-dream¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6aOFpHHp¬AD÷1559433600¬ADE÷1559433600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Wings Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Wings Ž¬JA÷I103KRFA¬WU÷dallas-wings¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Lynx Ž¬JB÷dha7JoVG¬WV÷minnesota-lynx¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Q1Ao2qmI¬AD÷1559433600¬ADE÷1559433600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Sky Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Sky Ž¬JA÷AyceMmob¬WU÷chicago-sky¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Storm Ž¬JB÷Ov1aL704¬WV÷seattle-storm¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pjNJqyXj¬AD÷1559512800¬ADE÷1559512800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Las Vegas Aces Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAS¬AE÷Las Vegas Aces Ž¬JA÷ETgCI5pN¬WU÷las-vegas-aces¬WN÷CON¬AF÷Connecticut Sun Ž¬JB÷hKhGHPaT¬WV÷connecticut-sun¬AW÷1¬AN÷n¬~
3
1553141120
204
Nápověda: Jste na stránce WNBA 2019 výsledky v sekci Basketbal/USA. WNBA 2019 livescore, konečné i průběžné výsledky, WNBA 2019 tabulka a detaily zápasů - to vše najdete na Livesportu. Kromě stránky WNBA 2019 výsledky můžete na Livesportu sledovat přes 150 basketbalových událostí z více než 30 zemí celého světa. V levém menu klikněte na název země a vyberte si požadovanou soutěž (ligu, pohár, turnaj). Live výsledky na stránce WNBA 2019 jsou automaticky online aktualizované.
Zobraz více
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.
TOPlist