Brighton - zpravodajství, zápasové reportáže, rozhovory, videa, výsledky a statistiky

Brighton
Saka vstřelil druhý gól Arsenalu.
Arsenal v derby s Tottenhamem zabrnkal fanouškům na nervy, City vyhráli v Nottinghamu

Trefa létajícího Belgičana odstartovala rychlý pád Racků. Obhájce dýchá Arsenalu na záda

Manchester City proti Lutonu splnil roli favorita, Brentford doma přehrál Sheffield

Pevnost Brightonu nájezdu Arsenalu neodolala, Racci doma padli poprvé od srpna

Arsenal splnil povinnost, porazil Luton a je první. Foden proti Aston Ville zazářil hattrickem

Liverpool zvládl obrat proti Brightonu a zvítězil 2:1, rozdílovou trefu zařídil Salah

Tottenham trestal bídný vstup Villans do druhého poločasu. West Hamu zachránil bod Ings

Schick v nastavení zachránil Leverkusenu remízu na hřišti Karabachu, West Ham prohrál

Souček udeřil v nastavení a zajistil West Hamu výhru, Liverpool v závěru vyzrál na Nottingham

Chelsea vydřela postup do čtvrtfinále FA Cupu. Dál jdou i United, Liverpool a Wolves

Fulham uťal vítězné tažení United. City stačila k výhře dorážka Fodena, Arsenal naděloval

Soupeři před losem EL a EKL: Sparta na Ostrovy, nebo do Leverkusenu. Velká jména i pro Slavii

Brighton si na oslabeném Sheffieldu smlsnul pěti góly, výhru Manchesteru United řídil Höjlund

Haaland po zranění znovu pálí ostrými, City si ale první místo dlouho neužili

Překvapení víkendu podle dat: Zaskočí Brighton tým Tottenhamu podruhé během dvou měsíců?

Osmigólová show mezi Newcastlem a Lutonem vítěze nenašla, Aston Villa také nadělovala

Arsenal udeřil proti Nottinghamu ve druhém poločase, Newcastle zastavil Aston Villu

Luton v infarktovém závěru vyřadil z FA Cupu Everton, Brighton si smlsl na Sheffieldu

Remízový král z pobřežního města nedovolil Wolves přepsat historické tabulky

Po sadě výher jen remíza. West Ham i se Součkem hrál s Brightonem bez branek

Rychlý nálet Racků předznamenal rozklad obrany Tottenhamu. Spurs pohltila početná marodka

Crystal Palace dál čeká na domácí výhru. Brightonu zajistil bod střídající Welbeck

Nottingham Forest odvolal trenéra. Cooper neustál pátou prohru z šesti zápasů

West Ham zareagoval na potupu jasnou výhrou. Uspěl i Arsenal, šlágr branku nenabídl

Manchester United se ostudně nechal zaskočit Bournemouthem, Aston Villa porazila i Arsenal