Darida se po přestupu z Herthy poprvé trefil v řecké lize, Arisu pomohl k výhře

Darida (třetí zleva) se v zápase proti OFI Kréta postaral o gól na 2:0.
Darida (třetí zleva) se v zápase proti OFI Kréta postaral o gól na 2:0.@ARIS__FC
Bývalý kapitán fotbalové reprezentace Vladimír Darida (32) se po prosincovém přestupu z Herthy Berlín do Arisu Soluň v řecké lize poprvé gólově prosadil. V dohrávce 23. kola přispěl brankou k vítězství 3:0 na hřišti OFI Kréta a pomohl šestému týmu tabulky k první výhře po sérii tří porážek.

Český záložník nastoupil do zápasu v základní sestavě stejně jako reprezentační obránce Jakub Brabec. Premiérový gól v soutěži vstřelil Darida ve 30. minutě, kdy zvýšil na 2:0 po spolupráci s německým záložníkem a autorem úvodní branky Lukasem Ruppem.

V 80. minutě Darida vystřídal, u třetí branky svého týmu v 90. minutě už na hřišti nebyl. Po přestupu z Německa odehrál plzeňský odchovanec za Aris zatím osm zápasů, v nichž si připsal dvě asistence a nyní přidal i premiérový gól.