Euro Hockey Tour - zpravodajství, zápasové reportáže, rozhovory, videa, výsledky a statistiky

Euro Hockey Tour
Úvodní branku zápasu vstřelil Švýcar Simion.
Čechům nevyšla ani poslední zkouška před domácím MS, prohru se Švýcary mírnil Krejčík

Finové v nájezdech předčili Švédy a po pěti letech opanovali České hokejové hry

Švédové udělili Čechům lekci z produktivity, o jejich výhře rozhodl gól Johanssona

Česko odstartovalo v Brně generálku na mistrovství světa prohrou, Finsku dalo jediný gól

Hokejistům začíná generálka na MS, na úvod turnaje v Brně se střetnou s Finskem

Reprezentaci doplní pětice extraligových finalistů, Rulík povolal Sedláka či Voženílka

České hokejové hry budou v letech 2026 a 2028 hostit České Budějovice

Generálka na MS má stejné místo, České hokejové hry se v květnu uskuteční znovu v Brně

ANALÝZA: Švédské hry odhalily slabiny v obraně – paniku v rozehrávce i měkké souboje

Růžička po gólovém návratu do reprezentace: Měl jsem radost, ale to je tak všechno

Moc nám toho nedovolili, hra z naší strany nebyla optimální, řekl po porážce Rulík

Vstup do Švédských her nevyšel, národní tým padl s domácím výběrem 1:4. Trefil se Růžička

Gazda se vrátil do reprezentace, v extralize míří na rekord: Vůbec se k němu neupínám

ŠESTKA: Dvacítka na prahu nové etapy, Jarošova ostrá rakouská premiéra i konec barcelonské kletby

ANALÝZA: Aktivní hra reprezentace otevírá šance pro soupeře. Švýcaři i Švédové je využili

Švýcaři táhnou sérii proher. Na závěr Švýcarských her nestačili v prodloužení na Finsko

Porážka patří ke sportovnímu životu. Za každého nováčka jsme rádi, řekl trenér Rulík

Flek po druhém turnaji EHT: Můžeme to hodnotit kladně. Ukazujeme tvář, kterou trenéři chtějí

Národnímu týmu došel se Švédy dech, první porážka pod Rulíkem znamená ve Švýcarsku stříbro

Kořenář po vítězné premiéře: Bral jsem to jako každý zápas. Na Spartě bývám občas nervóznější

Puk mám schovaný, byla to premiéra z říše snů. Prý to budu mít pěkně drahý, smál se Rychlovský

Rulík chválil nováčky a vážil si vybojované výhry. Švýcaři tam nechali všechno, uvedl

Reprezentace pod Rulíkem zvládla i pátý zápas a překonala rekord. Švýcary přehrála v prodloužení

Švédsko zůstává stoprocentní, na Švýcarských hrách si v Curychu poradilo s Finy

Musíme si jít za vítězstvím. Nečeká nás nic jednoduchého, velí Špaček před Švýcarskem