Nečas by večer rád nastoupil. Plány jsou jedna věc, realita jiná, podotýká Kalous

Reklama
Reklama
Reklama
Další
Reklama
Reklama
Reklama

Nečas by večer rád nastoupil. Plány jsou jedna věc, realita jiná, podotýká Kalous

Naskočí Martin Nečas do večerního zápasu s Británií?
Naskočí Martin Nečas do večerního zápasu s Británií?Profimedia
Útočník Caroliny Martin Nečas (25) se připojil k národnímu týmu v Praze, do dějiště světového šampionátu přiletěl podle plánu během dopoledne. Jeho start ve večerním utkání s Velkou Británií zatím není potvrzen, jak ale uvedl asistent trenéra Jiří Kalous po rozbruslení, sám hráč chce nastoupit.

"Máme promyšlené různé varianty. Čekáme ještě, až budeme osobně hovořit s Martinem, abychom se podle toho mohli zařídit a reagovat. Plány jsou jedna věc, druhá věc je realita. Uvidíme, jak se Martin bude cítit po dlouhé cestě. Víme, že by chtěl hrát, ale ještě si počkáme," uvedl Kalous.

Nečasův příjezd a jeho začlenění přinese nejen přeskupení sestavy, ale také konec nadějí na start jednoho z hráčů čekajících na svou šanci. Mimo hru jsou dosud obránce Jan Ščotka a útočníci Radan Lenc s Michalem Kovařčíkem, kteří nebyli zapsaní na turnajovou soupisku právě s ohledem na možné posílení mužstva hráči ze zámoří.

Preview zápasu Česko – Velká Británie.
Livesport CZ + SK

"S nehrajícími hráči jsme mluvili, znají situaci. Ale počkejme až na to, až si pohovoříme s Martinem," řekl Kalous k otázce, který hráč s týmem nebude pokračovat.

Program MS