Pátá výhra v přípravě. Sparta pod novým koučem válí, po nájezdech zdolala Eisbären Berlín

Pavel Kousal se zapsal mezi střelce pražské Sparty.
Pavel Kousal se zapsal mezi střelce pražské Sparty.Profimedia
Hokejisté Sparty vyhráli v přípravném utkání v Berlíně nad Eisbären 4:3 po samostatných nájezdech. Rozstřel rozhodl útočník Roman Horák. Pražané zvítězili i v pátém testu před novou sezonou. Eisbären přivítají ve středu v odvetě doma ve Sportovní hale Fortuna.

Eisbären Berlín – Sparta Praha 3:4

Domácí do 16. minuty získali dvoubrankový náskok díky gólům Marca Nowaka a Kaie Wissmanna. Za 149 sekund snížil Pavel Kousal, v polovině utkání smazal ztrátu Jan Buchtele a v 35. minutě otočil stav v přesilové hře Josh Kestner. V čase 52:52 vynutil nastavení Frederik Tiffels. V rozstřelu se prosadil jako jediný Horák, který uspěl ve druhé sérii.