Janatová Kateřina

Kraftovi se dařilo i ve Vikersundu.
Zimní sporty ONLINE: Kraft slaví glóbus tři závody před koncem, Adamczyková v Montafonu pátá

Digginsová vyhrála poslední závod sezony ve Falunu, mezi muži zářil Amundsen

Zimní sporty ONLINE: Shiffrinová získala další malý glóbus. Koudelka znovu na bodech

Zimní sporty ONLINE: Jubilejní 100. ročník Vasova běhu ovládli Norové, Ledecká se zaskvěla

Zimní sporty ONLINE: Dubovská dokončila slalom v Jasné na 14. místě, zvítězila Shiffrinová

Amundsen se stal celkovým vítězem Tour de Ski, mezi ženami vládla Digginsová

Janatová byla v předposlední etapě Tour de Ski čtrnáctá, vyhrála Svahnová

Nejlepší výsledek v distančním závodu v SP. Janatová byla ve stíhačce v Davosu desátá

Druhá etapa Tour de Ski patřila v Toblachu Finům. Sérii vedou Digginsová a Valnes

Novák odstoupil z Tour de Ski, po prodělané chřipce stále není připraven

Chanavat a Svahnová vstoupili do lyžařské Tour de Ski výhrami ve sprintu

Novák bojoval o další medaili, v závodě na 10 km volně v Gällivare doběhl devátý

Michal Novák má instinkt, jaký jsem neměl, říká Bauer. Po 10 letech se dočkal nástupce

Nejlepší od dob Bauera. Lyžař Novák obsadil v konečném pořadí SP deváté místo

Janatová skončila na MS na 10 km osmnáctá, vyhrála Američanka Digginsová

Nováková s Janatovou doběhly ve sprintu na MS sedmé, Novák se Šellerem skončili devátí

V Planici vypukne MS v klasickém lyžování, Češi budou spoléhat na běžce

Nováková s Janatovou byly na SP v Livignu páté ve sprintu dvojic, Šeller s Novákem desátí

Úspěšní čeští běžci: Novák doběhl ve druhé etapě Tour de Ski osmý, Janatová byla třináctá