Sedlák Lukáš - zpravodajství, zápasové reportáže, rozhovory, videa, výsledky a statistiky

Sedlák Lukáš
Lukáš Sedlák zvyšoval proti Třinci na 2:0.
Sedlák byl potěšen pardubickým výkonem a velebil Willa: Zachránil nás, mohlo se to zlomit

Sedlák za zákrok na Marinčina pykat nebude. Nedopustil se přestupku, uvedla komise

Třinec přišel o klíčového obránce. Marinčin si kvůli zranění nezahraje v play off ani na MS

Třinec vstoupil do finále vítězně, v Pardubicích udělal první krok k pátému titulu v řadě

Finále play off extraligy pohledem dat: Pardubice mají horší přesilovku i brankáře než Třinec

Co přineslo semifinále extraligy? Historický obrat, gól v poslední vteřině a návrat fantoma

Nikdo nečekal, že semifinále skončí 4:0. Byla to těžká série, myslí si tahoun Pardubic Sedlák

Měli jsme využít nějakou přesilovku, litoval Sedlák neproměněných šancí. Pokřiky ho prý nerozhodí

Co ukázalo první východočeské derby v play off? Rozehraný Hradec, emoce i silné starty

Týden v extralize: Dynamo proti tradici, liberecká dominance a premiérový hattrick

Dvě třetiny to byl skvělý hokej. Viděli jsme, jak můžeme hrát, těšilo dvougólového Sedláka

Datové zrcadlo extraligy: Co pro Pardubice znamenají Sedlák s Kautem a jejich zranění?

Takový zápas jsem ještě nehrál, řekl Sedlák po obratu v Karlových Varech a ocenil spoluhráče

Týden v extralize: Dva hattricky za zápas, gól při hře ve třech i McDavidův parťák na scéně

Sedláka nadchnul Spenglerův pohár. Jen škoda finále, pokazili jsme si ho sami, litoval

Parádní pardubický obrat na Spenglerově poháru. Výhru proti obhájci trefil Sedlák

Další zvučná posila ze zámoří. Pardubice přilákaly Hájka, obránce podepsal na pět let

Sedlák litoval první třetiny v Pardubicích. Ale zanechali jsme dobrý dojem, řekl

Rulíkova reprezentace na Karjale: Gólové hody, kapitánský kolotoč a mladý gólman jako Hašek

Zbytečně jsme si to udělali těžké. Musíme hrát 60 minut, ví po čtyřbodovém večeru Sedlák

Minimum změn, rozpočet 300 milionů a Varaďa u kormidla. Tým je zralý na úspěch, zní z Pardubic

Mlátilo se to a dohrávalo, museli jsme si dávat pozor, líčil Sedlák po triumfu Dynama

Vstříc titulu s novým kapitánem. Nečekal jsem to. Skvělý pocit, těší pardubického Sedláka

Varaďa jako Tortorella. Trenéři dávají pozor na maličkosti, říká uzdravený Sedlák

Český chytrý hokej už se těžko vrátí, říká Vondrka. Jalonen si podle něj kritiku nezaslouží