Spilková Klára - zpravodajství, reportáže, rozhovory, videa, výsledky a statistiky

Spilková Klára
Melecká obsadila patnácté místo. (archivní snímek)
Melecká byla patnáctá na turnaji LET v Soulu, Davidson Spilková se propadla na 27. pozici

Spilková zůstala po nepovedené sobotě ve Skotsku na 74. místě, vyhrála Boutierová

Spilkovou čeká boj o postup do finálových kol, ve Francii se zatím dělí o 83. místo

Nebyl to jednoduchý týden, řekla Spilková. V Londýně bojovala s virózou i počasím

Šest českých golfistek prošlo v Berouně cutem, ve vedení je Dagarová

Golfistka Dawsonová je v Berouně ve vedení, Češkám se zatím příliš nedaří

Golfistka Davidson Spilková: Letošní sezona je moje nejlepší, vyhrát v Berouně by byl sen

Napoleaová se po třetím kole golfového German Masters dělí o průběžné vedení

Nejlepší trojka těsně utekla. Davidson Spilková skončila na LET v Helsingborgu čtvrtá

Spilková se v Helsingborgu po vydařeném druhém kole posunula na 12. pozici

Spilková vybojovala na Floridě druhé místo, skvělý výsledek si připsala i Kousková

Golfistka Spilková drží na Floridě třetí místo, první kolo ale přerušila bouřka

Spilková na LET v Singapuru vyrovnala svůj nejlepší letošní výsledek, skončila čtvrtá

Spilková na turnaji v Singapuru nenavázala na skvělé 1. kolo, přesto drží sedmé místo

Znovu v desítce. Golfistka Spilková je po prvním kole turnaje LET v Singapuru druhá

Nejlepší závěrečné kolo. Davidson Spilková skončila v Kapské Městě na šestém místě

Golfistky Kousková a Spilková postoupily na turnaji v JAR do víkendových kol

Napínavý boj nevyšel, Davidson Spilková skončila v Johannesburgu čtvrtá

Nejlepší výsledek od triumfu v Berouně. Melichová byla pátá na turnaji LET v Rabatu

Spilková uzavřela golfovou sezonu 14. místě, poslední turnaj sezony v Málaze jí nevyšel