Roman Koudelka vybojoval ve druhém závodu Světového poháru v Oslu 18. místo
Zimní sporty ONLINE: Shiffrinová získala další malý glóbus. Koudelka znovu na bodech

Davidová dojela v americké stíhačce devátá, slaví Jeanmonnotová. Muži propadli

Krčmář byl ve sprintu SP v Soldier Hollow třicátý, první triumf vybojoval Francouz Perrot

Nadějný start, pak propad. Biatlonisté skončili ve štafetě v Soldier Hollow jedenáctí

Zlatý Bö, stříbrný Bö. Bratři z Norska ovládli vytrvalostní závod, Mikyska dojel desátý

Sprint biatlonistů ovládli Norové, mistrem světa se stal Laegreid. Krčmář dojel devatenáctý

Do Vysočina Areny se po 11 letech vrací biatlonové MS, Češi mezi favority nepatří

Vytrvalostní závod biatlonistů vyhrál v Anterselvě Johannes Bö, Češi nebodovali

Krčmář kvůli zdravotním problémům vynechá SP v Anterselvě, vrací se Václavík a Karlík

Biatlonové štafety si v Oberhofu doběhly pro šesté místo, zvítězili Norové a Francouzky

Biatlonista Krčmář dojel ve stíhačce v Oberhofu třicátý, Charvátová si polepšila o 26 pozic

Sprint v Oberhofu ovládli Doll a Braisazová-Bouchetová, čeští biatlonisté doplatili na střelbu

Lyže jedou, biatlonový problém se jmenuje střelba. Češi se v sezoně domácího MS zle trápí

Českým biatlonistům se štafeta nepovedla. Závod dokončili na 12. místě, ženy byly osmé

Biatlonistka Voborníková dojela ve stíhacím závodě na 11. místě, o tři místa si polepšil i Krčmář

Biatlonistka Jislová se v Hochfilzenu blýskla 10. místem, Krčmář skončil ve třetí desítce

Sprint biatlonistů v Östersundu vyhrál Nawrath, Krčmář skončil ve třetí desítce

Českým biatlonistům se štafetový závod v Östersundu nepovedl, pro triumf si dojeli Norové

Vytrvalostní závody v Östersundu ovládli Vittoziová a Rees, Krčmář dojel čtrnáctý

Čeští biatlonisté o víkendu odstartují novou sezonu, v únoru je čeká domácí MS

Krčmář dojel ve stíhacím závodě na devátém místě, v Oslu znovu dominoval Bö

Biatlonistky dojely v poslední štafetě SP v Östersundu sedmé, muži až jedenáctí

Davidová medaili z individuálu ztratila na poslední střelbě. Třináctý skončil i Krčmář