Vsetín - zpravodajství, zápasové reportáže, rozhovory, videa, výsledky a statistiky

Vsetín
Lukáš Sedlák atakoval Martina Marinčina v závěru první třetiny
Sedlák za zákrok na Marinčina pykat nebude. Nedopustil se přestupku, uvedla komise

Udělali jsme dva důležité kroky, ale nic není hotové. Podívejte na Spartu, řekl Smoleňák

Kladno rozdrtilo Vsetín a v baráži získalo druhý bod. Jágr se blýskl gólem a asistencí

Baráž jako nemožná mise? Sedm týmů z druhé ligy uspělo, poslední ale v roce 2012

Vsetínský Matějček po porážce s Kladnem: Zlomí se to. Věříme tomu, tým na to máme

Kladno vstoupilo do baráže o extraligu jasným vítězstvím, Jarůšek proti Vsetínu uspěl dvakrát

Kladno čeká třetí baráž ve třech letech, Rytíři v boji o setrvání v extralize vyzvou Vsetín

Slováček před baráží proti mateřskému Vsetínu: Hrají pěkný hokej. Bude to jiné než se Zlínem

Kladno se chystá na baráž. Jestli nastoupí Jágr? Zeptejte se jeho, tajil s úsměvem Vejvoda

Finále extraligy a baráž: Pardubice proti Třinci srovnaly, Vsetín na Kladně dvakrát prohrál

Vsetín odehraje baráž v Brně. Uděláme maximum, aby se tu cítili doma, vzkazuje Zábranský

Vsetín v baráži přijde o velký trumf. Na Lapači hrát nemůže, Kladno vyzve zřejmě v Brně

Vsetín v pátém finále porazil Zlín 2:0 a čeká ho baráž o extraligu proti Kladnu

Vsetín uspěl ve Zlíně i podruhé a jediné vítězství ho dělí od postupu do baráže

Vsetín ve Zlíně ovládl třetí duel finále Chance ligy a ujal se vedení 2:1 na zápasy

Zlín se vzpamatoval z nakládačky, druhý zápas finále vyhrál v prodloužení, uspěl Riedl

Vsetín v úvodním finále Chance ligy prohrával, ale nakonec Zlín deklasoval 8:1

Vsetín proti Zlínu: Berany táhnou finské posily. Na Lapači by rádi poprvé uvítali Jágra

Vsetín postoupil potřetí za sebou do finále Chance ligy, mečbol slaví Litoměřice

Vsetín dělí krok od třetího finále v řadě. Zlín přetlačil Litoměřice v prodloužení

Vsetín a Litoměřice se v semifinále Chance ligy ujaly vedení 2:1 na zápasy

Zlín osmi góly smetl Litoměřice na jejich ledě a srovnal sérii, Jihlava rozhodla v nájezdech

Do semifinále prvoligového play off vkročily vítězně Vsetín a Litoměřice

Vsetín postoupil do semifinále Chance ligy, vítěz základní části Poruba končí

Zlín slaví postup do semifinále Chance ligy, Porubu dělí jediná porážka od vyřazení