Will Roman - zpravodajství, zápasové reportáže, rozhovory, videa, výsledky a statistiky

Will Roman
Roman Will cítil po skončení finále velký smutek.
Will po prohraném finále: Klobouk dolů před Oceláři. Byla to krásná série, ale hrozně to bolí

Pardubice srovnaly finálovou sérii s Třincem, čtyři góly vstřelily ve třetí třetině

Finále play off extraligy pohledem dat: Pardubice mají horší přesilovku i brankáře než Třinec

Pardubicím chybí jediná výhra a jsou ve finále, ve třetím utkání favorit porazil Litvínov 3:2

Semifinále play off extraligy pohledem dat: Litvínov má zatím lepší čísla než Pardubice

Co přineslo čtvrtfinále play off? Kirk v laufu, pardubická zeď i klinč mezi Třincem a Motorem

Chceme to ukončit, burcuje před další bitvou střelec vítězné pardubické branky Paulovič

Jergl po hubené prohře Hradce: Měli jsme dost šancí, ale neproměnili jsme je

Sparta je v semifinále, Liberec má po sezoně. Pardubicím chybí poslední krok

Pardubice posílil gólman Pavlát, Dynamo za něj do Plzně poslalo Kloučka

Z kolapsu v Brně jsme se poučili, řekl strůjce pardubického vítězství Will

Sparťan Kořenář si vysloužil premiérovou nominaci, na soupisce národního týmu nahradil Willa

Hokejová reprezentace už trénuje v Praze, přípravu zahájila bez brankáře Willa

Překvapení nominace hokejistů: Jedním ze dvou reprezentačních nováčků je budějovický Hovorka

Týden v extralize: Vzpoura obránců, škatulata a Litvínov lepší než za Hlinky či Šlégra

ŠESTKA: Souboj gólmanů v O2 areně, velká faerská premiéra v Evropě i stoprocentní Real

Livesport Daily #35: Další Češi v KHL? Jsem zklamán, ale soudit nebudu, říká Roman Will

Pardubice si pojistily trojici opor. Hyka, Sedlák i Will podepsali pětileté smlouvy

Livesport hráč semifinále play off: Třinecká zeď, produktivní bek a nečekaný střelec

Frustraci vystřídalo štěstí. Hyka proti Třinci zapsal gól a asistenci a velebil Willa

Pardubice přetlačily Třinec a srovnaly sérii, Oceláři si vylámali zuby na Willovi

Nepodali jsme optimální výkon, měl jsem strach, že odkrytou branku minu, přiznal Hrňa

Ze severu Čech na sever Evropy. Kváča bude po odchodu z Liberce chytat v Rögle

Protáhnou Oceláři svou sérii? Hegemon posledních sezon vyzve vítěze základní části

Čerešňák v poslední minutě vystřelil výhru Pardubic. Hlavně jsem chtěl trefit branku, řekl