Winnipeg Jets - zpravodajství, zápasové reportáže, rozhovory, videa, výsledky a statistiky

Winnipeg Jets
Igor Šesťorkin pomohl NY Rangers k výhře na ledě Washingtonu 28 zákroky.
Rangers porazili Washington i ve třetím zápase a přiblížili se postupu. Chytil zatím nenastoupil

Rangers i Florida přidaly v play off druhé výhry. Hronkův Vancouver padl, Colorado srovnalo

Hronek nechyběl u první výhry Canucks, v zápase mezi Winnipegem a Coloradem padlo 13 gólů

Mrázek musel v bráně nahradit Söderbloma už po 15 minutách, Winnipeg přejel Anaheim

Dvojnásobný mistr světa Toffoli se v NHL stěhuje z New Jersey do Winnipegu

Nečas proti Winnipegu zapsal 19. gól v sezoně, prosadili se i Faksa se Zadinou

Mrázek pomohl Chicagu v NHL 28 zákroky alespoň k bodu, Edmonton nestačil na Minnesotu

Hronek přidal další dvě nahrávky a blíží se k osobnímu maximu. Mrázek mužem zápasu

Den českých gólmanů v NHL. Mrázek ovládl souboj s Vladařem, Vejmelka nezastavil nového lídra

Boston prohrál potřetí v řadě, tentokrát padl ve Winnipegu. Mrázek nezastavil Montreal

Ovečkinovi zvlhnul střelný prach. Kapitán Washingtonu neskóroval ve čtrnáctém utkání v řadě

Gudas gólem pomohl k výhře Anaheimu. Dostál pochytal 29 střel, Vladař zůstal na střídačce

Winnipeg přišel o nejlepšího střelce. Connora na šest až osm týdnů vyřadilo zraněné koleno

Vaněčkova show proti Bostonu. Český gólman vynuloval Pastrňáka a asistoval u vítězné branky

Gudasovi setkání s Floridou nevyšlo, počtvrté v řadě už nebodoval. Winnipeg porazil Buffalo

Winnipeg přestavbu nechystá, na dalších sedm let si pojistil Scheifeleho a Hellebuycka

Bývalý kapitán Wheeler skončil ve Winnipegu, klub ho vykoupil ze smlouvy

Češi na prodej. Na trh s volnými hráči vstupují Krejčí, Gudas, Nosek a další

Dubois podepsal osmiletou smlouvu s Winnipegem a vzápětí zamířil do Los Angeles

Palát úvodním gólem nastartoval New Jersey a napodobil Jágra. Vegas jde dál, Tampa žije

Znovu 5:1. Rangers ničí Devils a vedou 2:0 na zápasy. Toronto vrátilo Tampě debakl

Chytil gólem a asistencí pomohl k úvodní výhře Rangers, Tampa deklasovala Toronto

Nečasovy asistence na výhru Caroliny nestačily, Hertl pomohl k překonání mety

Zacha a Nosek režírovali výhru Bostonu, Florida nasázela v první třetině 7 branek