CIT 2019 live výsledky, tabulka

Basketbal USA CIT2019

results
SA÷3¬~ZA÷USA: CIT¬ZEE÷OhZwkv1F¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷8ERwp31S¬ZD÷p¬ZE÷IHAs4nrN¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_OhZwkv1F¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/usa/cit/¬ZX÷03USA 003......0080000000186000CIT 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷l8c5JlW1¬AD÷1553133600¬ADE÷1553133600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle¬JA÷OM7tZxag¬WU÷seattle¬AG÷68¬BA÷0¬BC÷31¬BE÷0¬BG÷37¬WN÷PRE¬AF÷Presbyterian¬JB÷2D6pYdEa¬WV÷presbyterian¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷73¬BB÷0¬BD÷34¬BF÷0¬BH÷39¬~AA÷2iegMjnq¬AD÷1553126400¬ADE÷1553126400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷New Orleans¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷New Orleans¬JA÷U1aEV3h1¬WU÷new-orleans¬AZ÷0¬AG÷89¬AT÷81¬BI÷8¬BA÷0¬BC÷38¬BE÷0¬BG÷43¬WN÷TEX¬AF÷Texas Southern¬JB÷8hbIUN77¬WV÷texas-southern¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷95¬AU÷81¬BJ÷14¬BB÷0¬BD÷43¬BF÷0¬BH÷38¬~AA÷z5g1KUGe¬AD÷1553126400¬ADE÷1553126400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷UTRGV¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTR¬AE÷UTRGV¬JA÷Gd4YzaUt¬WU÷utrgv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷74¬BA÷0¬BC÷42¬BE÷0¬BG÷32¬WN÷GRA¬AF÷Grambling St.¬JB÷fm3xzJqm¬WV÷grambling-st¬AH÷73¬BB÷0¬BD÷41¬BF÷0¬BH÷32¬~AA÷jDylrY82¬AD÷1553122800¬ADE÷1553122800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷East Tennessee St¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EAS¬AE÷East Tennessee St¬JA÷pxdkXGT5¬WU÷east-ten-state¬AG÷94¬BA÷0¬BC÷49¬BE÷0¬BG÷45¬WN÷WIS¬AF÷Wisc. Green Bay¬JB÷rNEhWzqC¬WV÷wisc-green-bay¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷102¬BB÷0¬BD÷59¬BF÷0¬BH÷43¬~AA÷trfcLA1k¬AD÷1553036400¬ADE÷1553036400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Marshall¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Marshall¬JA÷Men0g7p8¬WU÷marshall¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷78¬BA÷0¬BC÷40¬BE÷0¬BG÷38¬WN÷IUP¬AF÷IUPUI¬JB÷zaj4hRaE¬WV÷iupui¬AH÷73¬BB÷0¬BD÷38¬BF÷0¬BH÷35¬~AA÷bNjYQWwS¬AD÷1553036400¬ADE÷1553036400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Robert Morris¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROB¬AE÷Robert Morris¬JA÷AaqDXPNl¬WU÷robert-morris¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷98¬AT÷82¬BI÷16¬BA÷0¬BC÷37¬BE÷0¬BG÷45¬WN÷COR¬AF÷Cornell¬JB÷ljrHWqwe¬WV÷cornell¬AZ÷0¬AH÷89¬AU÷82¬BJ÷7¬BB÷0¬BD÷40¬BF÷0¬BH÷42¬~AA÷KWiURCOL¬AD÷1552950000¬ADE÷1552950000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NJIT¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NJI¬AE÷NJIT¬JA÷vHhswn0R¬WU÷njit¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷92¬BA÷0¬BC÷37¬BE÷0¬BG÷55¬WN÷QUI¬AF÷Quinnipiac¬JB÷Gxp9Y58r¬WV÷quinnipiac¬AH÷81¬BB÷0¬BD÷33¬BF÷0¬BH÷48¬~~
3
1553189989
7
fixtures
SA÷3¬~ZA÷USA: CIT¬ZEE÷OhZwkv1F¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷8ERwp31S¬ZD÷p¬ZE÷IHAs4nrN¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_OhZwkv1F¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/usa/cit/¬ZX÷03USA 003......0080000000186000CIT 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷bwudtCwF¬AD÷1553209200¬ADE÷1553209200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hampton¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAM¬AE÷Hampton¬JA÷hhdqgbjP¬WU÷hampton¬WN÷FRA¬AF÷St. Francis (NY)¬JB÷f1rBlIbt¬WV÷st-francis-ny¬AN÷n¬~AA÷U3zhshO8¬AD÷1553209200¬ADE÷1553209200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charleston Southern¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charleston Southern¬JA÷xpEdVfbI¬WU÷charleston-southern¬WN÷ATL¬AF÷Florida Atlantic¬JB÷GzD0UEDO¬WV÷fla-atlantic¬AN÷n¬~AA÷IRiUN3Nm¬AD÷1553212800¬ADE÷1553212800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Louisiana Monroe¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOU¬AE÷Louisiana Monroe¬JA÷pjyOoGra¬WU÷louisiana-monroe¬WN÷KEN¬AF÷Kent State¬JB÷OtzSpzb5¬WV÷kent-state¬AN÷n¬~AA÷z32POq8s¬AD÷1553220000¬ADE÷1553220000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CS Fullerton¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FUL¬AE÷CS Fullerton¬JA÷lOsFmxEn¬WU÷cs-fullerton¬WN÷BAK¬AF÷Cal St. Bakersfield¬JB÷2RoJndTh¬WV÷cal-st-bakersfield¬AN÷n¬~AA÷U1eYMNxf¬AD÷1553301000¬ADE÷1553301000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Southern Utah¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷Southern Utah¬JA÷W6ZVqfDB¬WU÷southern-utah¬WN÷DRA¬AF÷Drake¬JB÷AcYZrESH¬WV÷drake¬AN÷n¬~AA÷OOfxMsh0¬AD÷1553382000¬ADE÷1553382000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Texas State¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas State¬JA÷hMNvrYsO¬WU÷texas-state¬WN÷FLO¬AF÷Florida Intl¬JB÷6PRrshcU¬WV÷florida-intl¬AN÷n¬~
3
1553189989
6
Nápověda: Jste na stránce CIT 2019 výsledky v sekci Basketbal/USA. CIT 2019 livescore, konečné i průběžné výsledky, CIT 2019 tabulka a detaily zápasů - to vše najdete na Livesportu. Kromě stránky CIT 2019 výsledky můžete na Livesportu sledovat přes 150 basketbalových událostí z více než 30 zemí celého světa. V levém menu klikněte na název země a vyberte si požadovanou soutěž (ligu, pohár, turnaj). Live výsledky na stránce CIT 2019 jsou automaticky online aktualizované.
Zobraz více
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.
TOPlist