CIT 2019 live výsledky, tabulka

Basketbal USA

results
SA÷3¬~ZA÷USA: CIT¬ZEE÷OhZwkv1F¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷8ERwp31S¬ZD÷p¬ZE÷IHAs4nrN¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_OhZwkv1F¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/usa/cit/¬ZX÷03USA 003......0080000000187000CIT 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷bN6RZ7Eb¬AD÷1554418800¬ADE÷1554418800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Marshall¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WIS¬AF÷Wisc. Green Bay¬JB÷67h4nBRp¬WV÷wisc-green-bay¬AH÷70¬BB÷0¬BD÷42¬BF÷0¬BH÷28¬WM÷MAR¬AE÷Marshall¬JA÷hADvBf4o¬WU÷marshall¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷90¬BA÷0¬BC÷40¬BE÷0¬BG÷50¬~AA÷4fK1jiSg¬AD÷1554253200¬ADE÷1554253200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Wisc. Green Bay¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEX¬AF÷Texas Southern¬JB÷KGNHRp1g¬WV÷texas-southern¬AZ÷0¬AH÷86¬AU÷76¬BJ÷10¬BB÷0¬BD÷32¬BF÷0¬BH÷44¬WM÷WIS¬AE÷Wisc. Green Bay¬JA÷I1tLQ4Ga¬WU÷wisc-green-bay¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷87¬AT÷76¬BI÷11¬BA÷0¬BC÷36¬BE÷0¬BG÷40¬~AA÷AXKciXCm¬AD÷1554246000¬ADE÷1554246000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Marshall¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Marshall¬JA÷xhYCSQom¬WU÷marshall¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷80¬BA÷0¬BC÷51¬BE÷0¬BG÷29¬WN÷HAM¬AF÷Hampton¬JB÷b1Z8T6Wt¬WV÷hampton¬AH÷78¬BB÷0¬BD÷38¬BF÷0¬BH÷40¬~AA÷0IRSZcer¬AD÷1553900400¬ADE÷1553900400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wisc. Green Bay¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAK¬AF÷Cal St. Bakersfield¬JB÷AFkslKzt¬WV÷cal-st-bakersfield¬AH÷65¬BB÷0¬BD÷30¬BF÷0¬BH÷35¬WM÷WIS¬AE÷Wisc. Green Bay¬JA÷OIgomvjn¬WU÷wisc-green-bay¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷80¬BA÷0¬BC÷40¬BE÷0¬BG÷40¬~AA÷4ArZ9CQb¬AD÷1553817600¬ADE÷1553817600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Louisiana Monroe¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOU¬AE÷Louisiana Monroe¬JA÷YknItNsi¬WU÷louisiana-monroe¬AZ÷0¬AG÷102¬AT÷74¬BI÷28¬BA÷0¬BC÷40¬BE÷0¬BG÷34¬WN÷TEX¬AF÷Texas Southern¬JB÷pzgzIw5j¬WV÷texas-southern¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷108¬AU÷74¬BJ÷34¬BB÷0¬BD÷34¬BF÷0¬BH÷40¬AM÷Hráno tri prodloužení.¬~AA÷ELVWYHAl¬AD÷1553814000¬ADE÷1553814000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NJIT¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAM¬AF÷Hampton¬JB÷6sqjnb5h¬WV÷hampton¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷82¬BB÷0¬BD÷41¬BF÷0¬BH÷41¬WM÷NJI¬AE÷NJIT¬JA÷pYsfoIKb¬WU÷njit¬AG÷70¬BA÷0¬BC÷26¬BE÷0¬BG÷44¬~AA÷bmI8z0qg¬AD÷1553644800¬ADE÷1553644800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wisc. Green Bay¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FLO¬AF÷Florida Intl¬JB÷dj2xhkbl¬WV÷florida-intl¬AH÷68¬BB÷0¬BD÷33¬BF÷0¬BH÷35¬WM÷WIS¬AE÷Wisc. Green Bay¬JA÷ERdsi9Df¬WU÷wisc-green-bay¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷98¬BA÷0¬BC÷53¬BE÷0¬BG÷45¬~AA÷ppE4ytUn¬AD÷1553641200¬ADE÷1553641200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hampton¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHA¬AF÷Charleston Southern¬JB÷0KG6cBzR¬WV÷charleston-southern¬AH÷67¬BB÷0¬BD÷35¬BF÷0¬BH÷32¬WM÷HAM¬AE÷Hampton¬JA÷Ia3YhVrr¬WU÷hampton¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷73¬BA÷0¬BC÷29¬BE÷0¬BG÷44¬~AA÷2NLL896d¬AD÷1553641200¬ADE÷1553641200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Marshall¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PRE¬AF÷Presbyterian¬JB÷xfswMdxR¬WV÷presbyterian¬AH÷66¬BB÷0¬BD÷32¬BF÷0¬BH÷34¬WM÷MAR¬AE÷Marshall¬JA÷fZT4HGpr¬WU÷marshall¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷83¬BA÷0¬BC÷39¬BE÷0¬BG÷44¬~AA÷2LOaxMEt¬AD÷1553560200¬ADE÷1553560200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Southern Utah¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAK¬AF÷Cal St. Bakersfield¬JB÷6LNcaX5E¬WV÷cal-st-bakersfield¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷70¬BB÷0¬BD÷25¬BF÷0¬BH÷45¬WM÷SOU¬AE÷Southern Utah¬JA÷lpD2biLK¬WU÷southern-utah¬AG÷67¬BA÷0¬BC÷23¬BE÷0¬BG÷44¬~AA÷0CxYt26P¬AD÷1553558400¬ADE÷1553558400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷UTRGV¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEX¬AF÷Texas Southern¬JB÷vFVByUD7¬WV÷texas-southern¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷94¬BB÷0¬BD÷36¬BF÷0¬BH÷58¬WM÷UTR¬AE÷UTRGV¬JA÷SUOg0Dj8¬WU÷utrgv¬AG÷85¬BA÷0¬BC÷41¬BE÷0¬BG÷44¬~AA÷Y5ljIITO¬AD÷1553446800¬ADE÷1553446800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Robert Morris¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PRE¬AF÷Presbyterian¬JB÷Ias3wjqe¬WV÷presbyterian¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷77¬BB÷0¬BD÷31¬BF÷0¬BH÷46¬WM÷ROB¬AE÷Robert Morris¬JA÷0OW7xAb1¬WU÷robert-morris¬AG÷70¬BA÷0¬BC÷44¬BE÷0¬BG÷26¬~AA÷OOfxMsh0¬AD÷1553382000¬ADE÷1553382000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas State¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas State¬JA÷hMNvrYsO¬WU÷texas-state¬AG÷81¬BA÷0¬BC÷40¬BE÷0¬BG÷41¬WN÷FLO¬AF÷Florida Intl¬JB÷6PRrshcU¬WV÷florida-intl¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷87¬BB÷0¬BD÷44¬BF÷0¬BH÷43¬~
3
1561535692
25
fixtures
3
1561535692
0
Settings
Nápověda: Jste na stránce CIT 2019 výsledky v sekci Basketbal/USA. CIT 2019 livescore, konečné i průběžné výsledky, CIT 2019 tabulka a detaily zápasů - to vše najdete na Livesportu. Kromě stránky CIT 2019 výsledky můžete na Livesportu sledovat přes 150 basketbalových událostí z více než 30 zemí celého světa. V levém menu klikněte na název země a vyberte si požadovanou soutěž (ligu, pohár, turnaj). Live výsledky na stránce CIT 2019 jsou automaticky online aktualizované.
Zobraz více
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.
TOPlist