NBA - program zápasů. NBA rozlosování, příští zápasy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
NBA
2020/2021
Loading...
fixtures
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA - Play Off¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷67jHjHGg¬ZD÷t¬ZE÷2ghwIOxc¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷11¬ZL÷/basketbal/usa/nba/¬OAJ÷rXhtn4EO-8fSPfj00.png¬ZX÷03USA 003......0010000000001000NBA - Play O014ay Off000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷zk9vpGLR¬AD÷1623610800¬ADE÷1623610800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milwaukee Bucks¬ER÷Čtvrtfinále¬TUI÷nova-sport-2-v1¬CIT÷568¬CST÷1¬TIP÷1¬TIA÷1¬TUU÷nova-sport-2-v1¬CBT÷568¬CBD÷1¬TBP÷1¬TBA÷1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷EDz3Qxug¬WU÷milwaukee-bucks¬GRA÷0¬OA÷CdWsGdU0-IR0dVlCk.png¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷8zz7Pdfa¬WV÷brooklyn-nets¬GRB÷0¬OB÷4boTeFiT-KMBseDt5.png¬AL÷{"1":[{"TVI":876,"BU":"https:\/\/voyo.nova.cz\/sport","BN":"Voyo"},{"TVI":568,"BU":"https:\/\/tv.nova.cz\/program","BN":"Nova Sport 2"}]}¬AM÷Brooklyn Nets vede 2-1 na zápasy.¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷49|45¬~AA÷fu1WoxiF¬AD÷1623628800¬ADE÷1623628800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Denver Nuggets¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬JA÷jNsn8ePO¬WU÷denver-nuggets¬GRA÷0¬OA÷rT4Lu9CN-ELSHsuFl.png¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬JB÷4voTWv2P¬WV÷phoenix-suns¬GRB÷0¬OB÷hOv8stDN-Y5NlQfDc.png¬AM÷Phoenix Suns vede 3-0 na zápasy.¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷49|45¬~AA÷pObEwEbe¬AD÷1623713400¬ADE÷1623713400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Hawks¬ER÷Čtvrtfinále¬TUI÷nova-sport-2-v1¬CIT÷568¬CST÷1¬TIP÷1¬TIA÷1¬TUU÷nova-sport-2-v1¬CBT÷568¬CBD÷1¬TBP÷1¬TBA÷1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬JB÷0luRKY8U¬WV÷philadelphia-76ers¬GRB÷0¬OB÷jTXULwA6-fFOpRzbi.png¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬JA÷xAGWuIvt¬WU÷atlanta-hawks¬GRA÷0¬OA÷Glb3yYRq-fFOpRzbi.png¬AL÷{"1":[{"TVI":568,"BU":"https:\/\/tv.nova.cz\/program","BN":"Nova Sport 2"}]}¬AM÷Philadelphia 76ers vede 2-1 na zápasy.¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷49|45¬~AA÷QaNUmDdK¬AD÷1623722400¬ADE÷1623722400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Clippers¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬JB÷fZ0f8l4p¬WV÷utah-jazz¬GRB÷0¬OB÷GIHZdzV0-Y5NlQfDc.png¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬JA÷YPab78Jj¬WU÷los-angeles-clippers¬GRA÷0¬OA÷AkkfIMVH-84eqZchA.png¬AM÷Utah Jazz vede 2-1 na zápasy.¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷49|45¬~AA÷rZI3xOiE¬AD÷1623787200¬ADE÷1623787200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brooklyn Nets¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Bucks¬JB÷0YfrtV0m¬WV÷milwaukee-bucks¬GRB÷0¬OB÷CdWsGdU0-IR0dVlCk.png¬WM÷BRO¬AE÷Brooklyn Nets¬JA÷fefnukGg¬WU÷brooklyn-nets¬GRA÷0¬OA÷4boTeFiT-KMBseDt5.png¬AM÷Brooklyn Nets vede 2-1 na zápasy.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hvRLNY0d¬AD÷1623886200¬ADE÷1623886200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia 76ers¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬JA÷hnzv5pBJ¬WU÷philadelphia-76ers¬GRA÷0¬OA÷jTXULwA6-fFOpRzbi.png¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬JB÷6kvr44QP¬WV÷atlanta-hawks¬GRB÷0¬OB÷Glb3yYRq-fFOpRzbi.png¬AM÷Philadelphia 76ers vede 2-1 na zápasy.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bBtTGIxt¬AD÷1623895200¬ADE÷1623895200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Jazz¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷UyNZ8hLt¬WU÷utah-jazz¬GRA÷0¬OA÷GIHZdzV0-Y5NlQfDc.png¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷ObMw8Czm¬WV÷los-angeles-clippers¬GRB÷0¬OB÷AkkfIMVH-84eqZchA.png¬AM÷Utah Jazz vede 2-1 na zápasy.¬AW÷1¬AN÷n¬~~
171
7
Reklama
Reklama
Nastavení notifikací
Notifikace blokuje prohlížeč
Nastavení
Tmavý režim
Reklama
Reklama
Nápověda: NBA - rozlosování. Sledujte program zápasů soutěže NBA. Dnešní zápasy, zítřejší zápasy i program zápasů celé soutěže. Na Livesport.cz najdete pro soutěž NBA rozlosování, live výsledky i konečné výsledky, statistiky vzájemných zápasů, NBA tabulku a srovnání kursů. Na Livesportu můžete sledovat přes 5000 soutěží z více než 30 sportů z celého světa.
Zobraz více
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.
mockup