Opava - zpravodajství, zápasové reportáže, rozhovory, videa, výsledky a statistiky

Opava
Pohár Jiřího Zídka pro vítěze nejvyšší české basketbalové souteže.
Čeští basketbaloví mistři budou mít novou trofej. Byla vyrobena 3D tiskem, nese jméno legendy

Snad jsem tam netrčel jako nýmand, řekl Trojan po premiéře v basketbalové lize

Opava i s Trojanem v sestavě na domácí palubovce porazila Písek, herec si připsal čtyři body

Basketbalová Opava hlásí netradiční posilu, v lize naskočí herec Ivan Trojan

Opava na závěr LM vzdorovala Patrasu, ale prohrála v prodloužení a padla i pošesté

Opava prohrála v LM i popáté, doma podlehla Rytasu 75:95 a ve skupině zůstává poslední

Opava proti Dijonu nestíhala a v basketbalové Lize mistrů podruhé vysoko prohrála

Opava na startu Ligy mistrů nestačila na Patras, schytala debakl 66:115

Opavské basketbalisty čeká obhajoba titulu, Nymburk se touží vrátit na vrchol

Opava zná složení skupiny pro Ligu mistrů, čeká ji Dijon, Rytas Vilnius a Patras

Čtyři tituly získal jako opavský hráč, jeden v roli trenéra. Úžasný příběh, líčí Czudek

Kapitán opavských basketbalistů Šiřina: Je to pohádka, k titulu nás dotlačili fanoušci

Titul po 20 letech, Opava porazila ve čtvrtém finále NBL Děčín po prodloužení a slaví

Děčín odmítl opavskou radost. Vyhrál 89:67 a vynutil si čtvrtý finálový zápas

Fatální chyba, která nemá obdoby. Druhý zápas finále NBL byl o sedm sekund kratší

Opava získala i druhé utkání ve finálové sérii NBL. O těsné výhře rozhodl Zbránek

Úvodní basketbalové finále pro Opavu, soupeře z Děčína porazila 80:76

Nymburk padl před branami finále, gigant prohrál s Opavou a po 21 letech nepostupuje

Opava porazila Nymburk 84:77 a v semifinálové sérii vede 2:1 na zápasy

Podaří se někomu sesadit Nymburk? NBL čeká nejvyrovnanější play off za poslední roky

Opava porazila v Evropském poháru Keravnos 79:74, na svého soupeře se dotáhla v tabulce

První výhra pro basketbalovou Opavu. Slezané v Evropském poháru porazili Levice

Basketbalisté Opavy prohráli v Evropském poháru i s Balkanem a ve skupině jsou poslední