Tampa Bay Lightning - zpravodajství, zápasové reportáže, rozhovory, videa, výsledky a statistiky

Tampa Bay Lightning
Na třetí výhře Bostonu nad Torontem se gólem podílel i David Pastrňák.
Pastrňák se Zachou bodovali při výhře Bostonu, Dallas zdolal Las Vegas v prodloužení

Carolina s přispěním Nečase zvládla i třetí utkání s NY Islanders, znovu vyhrála také Florida

Rangers i Florida přidaly v play off druhé výhry. Hronkův Vancouver padl, Colorado srovnalo

MacKinnon při obratu překonal klubový rekord, Dostál neodvrátil prohru Anaheimu s Tampou Bay

Tortorella se na střídačce rozohnil, trenér Philadelphie následně dostal trest na dva zápasy

Kučerov zapsal 1+3 a jako první hráč v sezoně NHL překonal hranici 100 bodů

Mrázek v NHL nestačil na Nečase, český útočník řídil vítězství Caroliny bilancí 1+1

Černý den českých gólmanů v NHL. Bostonu k výhře nestačily ani dvě Pastrňákovy asistence

Hvězda NHL Stamkos exkluzivně: Jak jsem začínal v Praze… Předčilo to mé nejdivočejší sny

Hertl v prodloužení dokonal obrat proti NY Rangers, Rutta s Gudasem si připsali asistence

Týden v NHL: Gól roku 2023, Fleury mezi legendami a Lauko zavřený ve výtahu

Střelec Hertl byl vyhlášen druhou hvězdou týdne NHL, nestačil jen na Kučerova

Týden v NHL: Hertl radil princi Harrymu, Tiafoe si pinknul s Capitals a Selänne s malým Gudasem

Dostál dovedl Ducks k první výhře v sezoně, Nečasovi přitom povolil premiérovou radost

NHL je zpět! Mrázek druhou hvězdou zápasu, při výhře Chicaga bodoval i debutant Bedard

Tampa Bay si pojistila oporu. Útočník Hagel podepsal smlouvu na dalších osm let

Olympijský vítěz a mistr světa Perry podepsal s Chicagem roční smlouvu

Tampa skončila, Palát hraje dál a stává se symbolem zázračné sezony Devils

Toronto po 19 letech zlomilo černou sérii a slaví postup, Chytil asistoval u výhry Rangers

Palát úvodním gólem nastartoval New Jersey a napodobil Jágra. Vegas jde dál, Tampa žije

Toronto se připravuje na výhru, na kterou čeká 19 let. Zlomí proti Tampě prokletí?

Znovu 5:1. Rangers ničí Devils a vedou 2:0 na zápasy. Toronto vrátilo Tampě debakl

Chytil gólem a asistencí pomohl k úvodní výhře Rangers, Tampa deklasovala Toronto

Sport v TV: Fotbalová kvalifikace, hokejové play off, NHL i tenis v Miami

Nosek nahrál na vítězný gól Bostonu proti Tampě, Pastrňák si na trefu č. 50 počká