Olomouc - zpravodajství, zápasové reportáže, rozhovory, videa, výsledky a statistiky

Olomouc
Zranění Branislava Konráda rozhodlo sérii mezi Olomoucí a Libercem.
Co přineslo předkolo: Osudové zranění a góly v prodloužení. Je to o fanatismu, zní z Liberce

Představovali jsme si to jinak, panuje velké zklamaní, litoval ztracené série Ondrušek

Čtyři střídání a důležitý gól. Byl jsem trochu mimo, hlava naštěstí skoro nebolela, řekl Rychlovský

Liberec dokonal obrat, v pátém zápase porazil Olomouc a je ve čtvrtfinále. Čeká ho Sparta

Liberecký Birner před rozhodujícím zápasem: Je to padesát na padesát, rozhodnou detaily

Liberec odvrátil i druhý mečbol. V Olomouci vyhrál 5:3 a zajistil si domácí rozhodující zápas

Hradec, Budějovice a Litvínov využily mečbol. Liberec v Olomouci odvrátil vyřazení

Energii k výhře nad Motorem nestačila ani skvělá třetí třetina, Liberec doma prohrál i podruhé

Motor musel obracet proti Varům, nadřel se také Litvínov, Olomouc rozhodla v prodloužení

Datové zrcadlo extraligy: Jak dopadne předkolo? Statistiky naznačují konec finalisty

Začíná extraligové play off. Předkolo nabídne reprízu semifinále i další snahu Litvínova

(Ne)známé extraligové statistiky: Kdo je železný muž, král gólmanů či největší obětavec?

Extraligové play off začne ve středu. Pro postup z předkola bude stačit třikrát zvítězit

Pardubice pokořily rekord Liberce ve velkém stylu. Přímý postup do čtvrtfinále má Kometa

Radost a úleva, navíc u toho byla babička, řekl Malínek po prvním extraligovém gólu

Karlovy Vary pěti góly zaskočily Spartu, boj o čtvrté místo se rozhodne v posledním kole

Pardubice porazily Karlovy Vary a ovládly základní část, Motor doma přejel Třinec 5:2

Pardubice se přiblížily triumfu v základní části. Kometa poskočila na čtvrté místo

Kladno má po debaklu s Boleslaví jistotu baráže. Pardubice se přiblížily poháru

Kometa přemohla Spartu, Plzeň připravila Kladno o další výhru. Pardubice daly sedm branek

Kladno obrátilo v Brně a konečně vyhrálo, ve Vítkovicích padlo celkem 12 gólů

Daňo ozdobil návrat na led bilancí 1+1: Nohy mi tolik nešly. Pomohl gól a vedení

Třinec rozstřílel Olomouc šesti góly, Litvínov vydřel bod. Kladno znovu prohrálo

Týden v extralize: Pardubice vyhlíží pauzu, Spartě fandil superfanoušek. Filippi dál válí

Kladno neuspělo na Spartě a počtrnácté padlo, Pardubice překvapivě nestačily na Olomouc