Simon Julia - zpravodajství, reportáže, rozhovory, videa a výsledky

Simon Julia
Davidová skončila osmá. (archivní foto)
Davidová se dočkala nejlepšího výsledku sezony, byla osmá ve stíhačce v Canmore

Voborníková v Oslu potvrdila dobrou formu, závod s hromadným startem dokončila na 8. místě

Závod s hromadným startem vyhrála Braisazová-Bouchetová, Davidová dojela patnáctá

Štafetový závod žen na MS v biatlonu ovládly Francouzky, české kvarteto dojelo na sedmém místě

Vytrvalostní závod na biatlonovém MS ovládla Vittozziová, nejlepší Češkou byla Jislová

Simonová má třetí zlato z MS. Davidová byla ve stíhačce devátá, Voborníková skočila na 13. místo

Sprint v Novém Městě ovládla Simonová, nejlepší Češkou byla sedmnáctá Davidová

Českým biatlonistkám se v závodě s hromadným startem v Anterselvě nedařilo

Zimní sporty ONLINE: Dubovská dokončila slalom v Jasné na 14. místě, zvítězila Shiffrinová

Biatlonistka Jislová na střelnici nechybovala a ve zkráceném vytrvalostním závodě dojela jedenáctá

Biatlonista Krčmář dojel ve stíhačce v Oberhofu třicátý, Charvátová si polepšila o 26 pozic

Krčmář i Davidová dojeli v Oslu v závodě s hromadným startem na 16. místě

Sprint biatlonistek SP v Oslu byl kvůli nepříznivému počasí přeložen na sobotu

SP biatlonistů v Novém Městě zahájí sprinty, ženská štafeta ze Soči převezme medaile

Davidová si na závěr biatlonového MS dojela pro nejlepší výsledek, medaile nebyla daleko

Vytrvalostní závod žen: Zlato obhajuje Davidová, jasná favoritka chybí

Biatlonové stíhačky: Norové před sebe nikoho nepustí, ženský závod je otevřenější

Ženský biatlonový sprint: Unese Herrmann-Wicková roli domácí favoritky?

Biatlonové MS začíná smíšenou štafetou. Dokáže někdo rozbít norské jistoty?

Davidová v Hochfilzenu potvrdila skvělou formu, ve stíhačce si dojela pro třetí místo