Dubovská Martina - zpravodajství, reportáže, rozhovory, videa a výsledky

Dubovská Martina
Kraftovi se dařilo i ve Vikersundu.
Zimní sporty ONLINE: Kraft slaví glóbus tři závody před koncem, Adamczyková v Montafonu pátá

Dubovská si 11. místem ve slalomu vylepšila sezonní maximum v SP, vládla Shiffrinová

Shiffrinová dominovala slalomu v Aare a poosmé v kariéře vyhrála malý glóbus

Zimní sporty ONLINE: Dubovská dokončila slalom v Jasné na 14. místě, zvítězila Shiffrinová

Shiffrinová vylepšila ve Flachau vlastní rekord, získala 94. triumf ve Světovém poháru

Dubovská obsadila ve slalomu v Kranjské Goře 21. místo, suverénně vyhrála Vlhová

Shiffrinová výhrou ve slalomu znovu posunula rekord, Dubovská a Jelínková skončily v 1. kole

Noční slalom v Courchevelu ovládla Vlhová před Shiffrinovou. Dubovská bodovala i počtvrté

Dubovská si ve druhém slalomu v Levi pohoršila na 16. místo, vyhrála Shiffrinová

Slalomářka Dubovská vstoupila do sezony 14. místem v Levi, dominovala Vlhová

Livesport Daily #115: Jak se vyrovnat se smrtí blízkého člověka, líčí Martina Dubovská

Adamczyková je počtvrté Královnou bílé stopy. Anketu vyhrála poprvé pod novým jménem

Dubovská si vyjela v Soldeu druhý nejlepší výsledek kariéry, vládla Vlhová

St-Germainová se stala mistryní světa ve slalomu, Shiffrinová se musí spokojit se stříbrem

Slalomářku Dubovskou čeká vrchol MS. Mám ty nejvyšší ambice, říká

Slalom je nevyzpytatelná disciplína, jeho obří podoba má však na MS jasné favority

Lyžaři USA poprvé vyhráli na MS soutěž družstev, Češi smolně vypadli s Itálií

Perfektní trať, jedna z nejlepších. Už jen ty výkony zlepšit, povzdechla si Dubovská

Jednadvacátá Dubovská: Stále je na čem pracovat. Věřím, že to bude v neděli mnohem lepší

Shiffrinová blízko rekordu. Ve Špindlerově Mlýně bere 85. výhru, Dubovská dojela 21.

Dva slalomy doma? Víc jsem si nemohla přát, těší se Dubovská na SP ve Špindlerově Mlýně

Ve Špindlu mohou znovu padat rekordy. Přijíždí nejlepší z nejlepších, Mikaela Shiffrinová

Dubovská skončila hned v první brance. Shiffrinová je jeden triumf od rekordu Vonnové