Novák Michal

Digginsová potvrdila dominanci vítězstvím v posledním závodu sezony.
Digginsová vyhrála poslední závod sezony ve Falunu, mezi muži zářil Amundsen

Zimní sporty ONLINE: Jubilejní 100. ročník Vasova běhu ovládli Norové, Ledecká se zaskvěla

Zimní sporty ONLINE: Dubovská dokončila slalom v Jasné na 14. místě, zvítězila Shiffrinová

Druhá etapa Tour de Ski patřila v Toblachu Finům. Sérii vedou Digginsová a Valnes

Novák odstoupil z Tour de Ski, po prodělané chřipce stále není připraven

Chanavat a Svahnová vstoupili do lyžařské Tour de Ski výhrami ve sprintu

Startuje 18. ročník Tour de Ski: Novák bude závodit zřejmě jen na začátku, Klaebo vůbec

Zimní sporty ONLINE: Koudelka se prvních bodů do SP nedočkal, v Klingenthalu vyhrál Geiger

Novák bojoval o další medaili, v závodě na 10 km volně v Gällivare doběhl devátý

Michal Novák má instinkt, jaký jsem neměl, říká Bauer. Po 10 letech se dočkal nástupce

Zimní sporty ONLINE: Sdruženář Riiber nedal soupeřům šanci, Shiffrinová slaví 90. výhru

Velký úspěch pro české lyžování, Novák ve Světovém poháru poprvé vybojoval stupně vítězů

Adamczyková je počtvrté Královnou bílé stopy. Anketu vyhrála poprvé pod novým jménem

Nejlepší od dob Bauera. Lyžař Novák obsadil v konečném pořadí SP deváté místo

Norové kralovali na MS závodu na 15 kilometrů. Zlato získal Krüger, Novák dojel dvanáctý

Nováková s Janatovou doběhly ve sprintu na MS sedmé, Novák se Šellerem skončili devátí

Novák skončil na MS ve sprintu čtvrtý a vylepšil nejlepší české umístění, vyhrál Klaebo

V Planici vypukne MS v klasickém lyžování, Češi budou spoléhat na běžce

Razýmová doběhla v poslední etapě Tour de Ski jedenáctá, Novák patnáctý

Razýmová ve Val di Fiemme dojela na třináctém místě, Novák byl šestnáctý

Lyžařka Beranová znovu postoupila do finále sprintu SP a zopakovala šesté místo

Novák se ve stíhačce posunul na 29. místo, neporazitelný Klaebo má rekordní etapový triumf

Novák se na Tour de Ski v Oberstdorfu propadl, i třetí závod vyhrál Klaebo

Úspěšní čeští běžci: Novák doběhl ve druhé etapě Tour de Ski osmý, Janatová byla třináctá