PSG zvítězilo nad Auxerre 5:0 a lize vládne bez porážky. Mbappé se odpoutal od NeymaraAFP
Fotbalisté Paris Saint-Germain v 15. kole Ligue 1 na domácím hřišti deklasovali Auxerre 5:0 a jsou stále bez porážky. Úřadující francouzští šampioni zvítězili popáté v řadě a na druhý Lens mají náskok pěti bodů.

PSG - Auxerre 5:0

Skóre zápasu otevřel v 11. minutě po pohledné akci na jeden dotyk Mbappé a 12. gólem v sezoně se v čele tabulky střelců odpoutal od spoluhráče Neymara.

Na 2:0 zvýšila pět minut po začátku druhého poločasu letní posila PSG Carlos Soler. O šest minut později přidal třetí gól Hakimi. Solera následovaly další dvě letní posily, když se v závěrečné desetiminutovce prosadili střídající Sanches a Ekitike.

Úřadující francouzští šampioni zvítězili popáté v řadě a na druhý Lens mají náskok pěti bodů.