Vítkovice - zpravodajství, zápasové reportáže, rozhovory, videa, výsledky a statistiky

Vítkovice
David Bruk povede v nové sezoně Vítkovice.
Bruk se stěhuje na lavičku extraligových Vítkovic, jako asistenti ho doplní Trnka s Wojnarem

Lakatoš mění dres. Bývalý kapitán Vítkovic bude dvě sezony hostovat v Mladé Boleslavi

Lakatoš v rámci extraligy mění barvy. Vítkovice oznámily konec ještě dalších sedmi hráčů

Co přineslo předkolo: Osudové zranění a góly v prodloužení. Je to o fanatismu, zní z Liberce

Jaks dostal od disciplinární komise distanc na čtyři zápasy, potrestáni byli i Valský a Prčík

Kluci mi to usnadnili, chválil hradecký Pařík spoluhráče po postupu do čtvrtfinále

Hradec, Budějovice a Litvínov využily mečbol. Liberec v Olomouci odvrátil vyřazení

Hradecký Klíma po druhé výhře v sérii: Při hře pět na pět jsme silní, ale nesmíme nic podcenit

Energii k výhře nad Motorem nestačila ani skvělá třetí třetina, Liberec doma prohrál i podruhé

Obránce Pavelka pomohl gólem ve vlastním oslabení: Když eliminujeme vyloučení, bude se nám hrát lépe

Motor musel obracet proti Varům, nadřel se také Litvínov, Olomouc rozhodla v prodloužení

Datové zrcadlo extraligy: Jak dopadne předkolo? Statistiky naznačují konec finalisty

Začíná extraligové play off. Předkolo nabídne reprízu semifinále i další snahu Litvínova

(Ne)známé extraligové statistiky: Kdo je železný muž, král gólmanů či největší obětavec?

Extraligové play off začne ve středu. Pro postup z předkola bude stačit třikrát zvítězit

Pardubice pokořily rekord Liberce ve velkém stylu. Přímý postup do čtvrtfinále má Kometa

Karlovy Vary pěti góly zaskočily Spartu, boj o čtvrté místo se rozhodne v posledním kole

Datové zrcadlo extraligy: Výměna trenéra? Pomohla všude. Pardubicím na špici i Boleslavi u dna

Pardubice porazily Karlovy Vary a ovládly základní část, Motor doma přejel Třinec 5:2

Pardubice se přiblížily triumfu v základní části. Kometa poskočila na čtvrté místo

Klimeš vychytal druhou nulu za sebou, neprůstřelnost protáhl už na 128 minut

Kladno má po debaklu s Boleslaví jistotu baráže. Pardubice se přiblížily poháru

Vítkovice si hravě poradily s Kometou, další výhru Pardubic podpořil dvěma góly Dvořák

Produktivní Lakatoš. Jako první český hokejista vyhrál bodování Ligy mistrů

Kometa přemohla Spartu, Plzeň připravila Kladno o další výhru. Pardubice daly sedm branek