Mannarino Adrian - zpravodajství, zápasové reportáže, rozhovory, videa, výsledky a statistiky

Mannarino Adrian
Tomáš Macháč první střetnutí s Adrianem Mannarinem nezvládl
Macháč v Indian Wells končí po výprasku ve druhém kole, s Mannarinem uhrál jen tři gamy

Češky a Češi na kurtech, sobota 9. března: Macháč a Siniaková se porvou o postup v Indian Wells

Djokovič zdeptal Mannarina dvěma kanáry, už 58. grandslamovým čtvrtfinále vyrovnal Federera

Djokovič poprvé neztratil set, jako první muž v open éře odehrál 100 zápasů na všech majorech

Němci dvakrát utekli z mečbolů a jsou ve finále United Cupu. Poprvé bodovala i Kerberová

Zraněný Djokovič ztratil sérii 43 výher na australské půdě. Polsko a Austrálie jsou v semifinále

Tennis Tracker: Slovinky přepisují historii, poprvé se probojovaly do semifinále BJK Cupu

Macháč na premiérové semifinále nedosáhl, ve Stockholmu nedopodával bitvu s Djerem

Tennis Tracker: Linda Fruhvirtová v Ósace i Plíšková v San Diegu končí v 1. kole

Alcaraz popáté v řadě ztratil set, ve čtvrtfinále ho potrápil i Purcell

Tennis Tracker: Nečekaně složené finále ovládl v Gstaadu Cachín a získal první velký titul

Tennis Tracker: Ruud ve Švédsku nedal šanci Ševčenkovi a postoupil do čtvrtfinále

Eubanks slaví na Mallorce. V prvním semifinále přežil mečboly, finále přetavil titul

Lehečka poprvé čelil hráči TOP 3. Na Alcaraze v Queen's Clubu recept nenašel

Medveděv si připsal další nečekanou porážku, na trávě v Hertogenboschi prohrál s Mannarinem

Alcaraz v Kalifornii zahájil boj o návrat na trůn. Na beton se vrátil hladkou výhrou

Osmá prohra z devíti zápasů. Bývalý šampion Thiem neudržel v Indian Wells vedení 6:4, 4:1

Tennis Tracker: Lehečka s Macháčem vyhráli, v Lyonu se utkají Parksová a Garciaová

Neúspěšný debut v roli světové jedničky. Alcaraz prohrál s Goffinem, poprvé neuhrál set