McDavid Connor - zpravodajství, zápasové reportáže, rozhovory, videa, výsledky a statistiky

McDavid Connor
Livesport Daily #288: Důvody triumfu Floridy? Povedená přestavba, kouč a daně, říká Hejda

Edmonton velkolepý obrat nedotáhl, z prvního Stanley Cupu ve své historii se raduje Florida

Produktivitu play off NHL ovládl kapitán Edmontonu McDavid, druhý skončil obránce Bouchard

Dokoná Edmonton velkolepý obrat? Finále NHL rozhodne sedmý zápas na Floridě

Neskutečná stíhací jízda Edmontonu, o Stanley Cupu rozhodne sedmý zápas

Stanley Cup dostal zápletku, Oilers jsou zpět. Čím méně McDavid hraje, tím je produktivnější

Edmonton odvrátil druhý mečbol Floridy a zdramatizoval finále Stanley Cupu. McDavid zapsal 2+2

Edmonton boj o Stanley Cup nevzdává, Floridu doma rozstřílel 8:1. McDavid překonal Gretzkyho

Florida suverénně kráčí za ziskem Stanley Cupu, ve finále play off NHL má tři mečboly

Florida zvládla i druhý krok směrem ke Stanley Cupu, McDavid zatím ve finále gólově mlčí

Rozbor finále Stanley Cupu: Oilers našli nového Coffeyho, Florida ničí rivaly oldschool hokejem

Šance pro génia: Desetkrát Connor McDavid, stroj na body, který jde ve stopách Gretzkyho

Edmonton ve finále Západní konference přehrál Dallas a zahraje si s Floridou o Stanley Cup

Finále Stanley Cupu po 18 letech? Edmonton porazil Dallas a je krok od vysněného postupu

Edmonton v play off NHL smazal dvoubrankový náskok Dallasu a srovnal stav série

Dallas udělal další krok k finále Stanley Cupu, vedení 2:1 v sérii trefil hattrickem Robertson

Edmonton vstoupil do konferenčního finále lépe, ve druhém prodloužení rozhodl McDavid

Zápas s Kanadou v Praze na MS? Víc být nemůže, říká Šmíd. Třetina 0:5 se v zámoří řešila

Edmonton zvládl sedmý zápas a zahraje si konferenční finále, Vancouveru nepomohl ani Hronkův gól

Edmonton si vynutil sedmý zápas, Hronek si připsal u jediného gólu Vancouveru asistenci

Týden v NHL: McDavid poprvé beze střely, Utah v rukou fanoušků, Šmíd smeká před Pastrňákem

Florida převálcovala Boston, který přišel o kapitána. Edmonton vyhrál v prodloužení

Dallas v NHL potřetí v řadě porazil Vegas a je krok od postupu, Edmonton ukončil Rittichovi sezonu

Týden v NHL: Rekordní gól po 12 letech, mlčící Ovečkin a tisíc čepic na ledě

Marchand vystřílel Bostonu druhou výhru, Pastrňák asistoval. Obhájci z Vegas znovu uspěli