Václavík Adam - zpravodajství, reportáže, rozhovory, videa a výsledky

Václavík Adam
Poslední české biatlonové stupně vítězů v SP má na svědomí Markéta Davidová, v prosinci 2022 byla třetí ve stíhačce v Hochfilzenu.
Biatlonové počítání: Sezona bez pódia, stagnace ale trvá léta. Davidová naznačila spory

Vytrvalostní závod biatlonistů vyhrál v Anterselvě Johannes Bö, Češi nebodovali

Krčmář kvůli zdravotním problémům vynechá SP v Anterselvě, vrací se Václavík a Karlík

Českým biatlonistům se štafeta nepovedla. Závod dokončili na 12. místě, ženy byly osmé

Biatlonistka Voborníková dojela ve stíhacím závodě na 11. místě, o tři místa si polepšil i Krčmář

Biatlonistka Jislová se v Hochfilzenu blýskla 10. místem, Krčmář skončil ve třetí desítce

Davidová skončila ve stíhačce v Östersundu osmnáctá, Václavík doběhl na 34. místě

Sprint biatlonistů v Östersundu vyhrál Nawrath, Krčmář skončil ve třetí desítce

Českým biatlonistům se štafetový závod v Östersundu nepovedl, pro triumf si dojeli Norové

Vytrvalostní závody v Östersundu ovládli Vittoziová a Rees, Krčmář dojel čtrnáctý

Čeští biatlonisté o víkendu odstartují novou sezonu, v únoru je čeká domácí MS

Krčmář ve stíhacím závodě obsadil 16. příčku, Davidová si polepšila o osm míst

Král Bö nesestoupil z trůnu ani v Česku. Sprintu dominovali Norové, Krčmář dojel třináctý

Norský biatlonista Bö potvrdil svou dominanci i ve vytrvalostním závodě, Krčmář dojel osmý

Stíhačce biatlonistů opět kralovali Norové. Zlato bere suverén Bö, Krčmář byl devatenáctý

Biatlonové stíhačky: Norové před sebe nikoho nepustí, ženský závod je otevřenější

Někdo měl lepší podmínky, někdo horší. Nebylo to úplně regulérní, řekl po sprintu Krčmář

Sprint biatlonistů na MS ovládli Norové. Zlato získal favorit Bö, Krčmář dojel čtrnáctý

Mužský sprint: J. T. Boe hájí neporazitelnost, soupeřit bude i s praktikami Björndalena

V nominaci biatlonistů na MS nechybí obhájkyně zlata Davidová ani Krčmář

Českým biatlonistkám se štafeta v Anterselvě nepovedla, muži dojeli na šestém místě

Na Johannese Böa si nikdo nepřišel ani ve stíhačce, Krčmář byl v Anterselvě sedmnáctý

Sprint v Anterselvě českým biatlonistům nevyšel, Krčmář obsadil osmnáctou příčku