Luton - zpravodajství, zápasové reportáže, rozhovory, videa, výsledky a statistiky

Luton
Lockyer by se rád vrátil na hřiště, ale zdraví je pro něj na prvním místě.
Lockyer se po zástavě srdce nevzdává naděje na návrat, připouští však i možný konec kariéry

Bowenův gól potrhal titulové ambice Liverpoolu, Sheffield sestupuje, Chelsea vybojovala bod

Kanonády hostů v Anglii. Brentford nasázel v Lutonu pět gólů, Burnley v Sheffieldu čtyři

Manchester City proti Lutonu splnil roli favorita, Brentford doma přehrál Sheffield

West Ham vrátilo do hry stažení obou Čechů, obrat dokonala kuriózní trefa od praporku

Arsenal splnil povinnost, porazil Luton a je první. Foden proti Aston Ville zazářil hattrickem

Palmerovy dva góly pomohly Chelsea pouze k bodu, Aston Villa udržela čtvrté místo

Fulham rozdrtil Tottenham. Luton se z nedávného výbuchu vzpamatoval v závěru

FPL před 29. kolem: Skromný gameweek vede k těžkým rozhodnutím, nabízí se hráči Tottenhamu

Vést o tři góly a nevyhrát? Bournemouth jako ozvěna velkolepých obratů v Premier League

Bournemouth předvedl v Premier League nevídaný obrat. Proti Lutonu otočil z 0:3 na 4:3

United proti Evertonu pomohly penalty. Sheffield už není poslední, Arsenal jde do čela

Haaland si po pěti gólech pochvaloval spolupráci s De Bruynem: Víme, co od sebe očekávat

Haaland si v utkání FA Cupu otevřel střelnici, na půdě Lutonu nastřílel pět gólů

Absencemi zmítaný Liverpool se ve stínu Ligy mistrů vybičoval k obratu s Lutonem

Dvě minuty a 40 sekund jsem byl mimo. Proti doporučení lékařů nepůjdu, ujistil Lockyer

Höjlund přepsal historické tabulky. Věřím si, to je podstatné, říká dánský kanonýr

Brighton si na oslabeném Sheffieldu smlsnul pěti góly, výhru Manchesteru United řídil Höjlund

Haaland po zranění znovu pálí ostrými, City si ale první místo dlouho neužili

Osmigólová show mezi Newcastlem a Lutonem vítěze nenašla, Aston Villa také nadělovala

FPL před 23. kolem: Haaland zpátky v sestavě a příprava na double gameweek

Arsenal udeřil proti Nottinghamu ve druhém poločase, Newcastle zastavil Aston Villu