Plzeň - zpravodajství, zápasové reportáže, rozhovory, videa, výsledky a statistiky

Plzeň
Hlavaj se připojil k národnímu týmu jako čerstvý majetek Minnesoty.
V Plzni nebyli moc nadšení, přiznal Hlavaj po podpisu s Minnesotou. Bude to těžký boj

Plzeň přijde o brankáře. Hlavaj se vrací do zámoří, podepsal smlouvu s Minnesotou

V Plzni skončil realizační tým v čele s Kořínkem a Strakou, odchází i čtveřice hráčů

Vlasák po sezoně skončí na pozici sportovního manažera Plzně: Neodcházím z důvodů rozepří

Hradec, Budějovice a Litvínov využily mečbol. Liberec v Olomouci odvrátil vyřazení

Lev dostal stopku na tři zápasy, Chlubna z Motoru si nezahraje dvě utkání

Energii k výhře nad Motorem nestačila ani skvělá třetí třetina, Liberec doma prohrál i podruhé

Nepoložili jsme se a zvládli jsme to otočit, chválil po utkání litvínovský Koblasa

Motor musel obracet proti Varům, nadřel se také Litvínov, Olomouc rozhodla v prodloužení

Datové zrcadlo extraligy: Jak dopadne předkolo? Statistiky naznačují konec finalisty

Začíná extraligové play off. Předkolo nabídne reprízu semifinále i další snahu Litvínova

(Ne)známé extraligové statistiky: Kdo je železný muž, král gólmanů či největší obětavec?

Extraligové play off začne ve středu. Pro postup z předkola bude stačit třikrát zvítězit

Pardubice pokořily rekord Liberce ve velkém stylu. Přímý postup do čtvrtfinále má Kometa

Pavlík skóroval poprvé od září. Doufám, že jsem to tímhle odšpuntoval, řekl po výhře

Karlovy Vary pěti góly zaskočily Spartu, boj o čtvrté místo se rozhodne v posledním kole

Pardubice porazily Karlovy Vary a ovládly základní část, Motor doma přejel Třinec 5:2

Plzeň prodloužila smlouvu se Söderlundem. Má potenciál rozdílového hráče, chválí ho Vlasák

Pardubice se přiblížily triumfu v základní části. Kometa poskočila na čtvrté místo

Klimeš vychytal druhou nulu za sebou, neprůstřelnost protáhl už na 128 minut

Kladno má po debaklu s Boleslaví jistotu baráže. Pardubice se přiblížily poháru

Kometa přemohla Spartu, Plzeň připravila Kladno o další výhru. Pardubice daly sedm branek

Bylo to nádherné pro oba kluby, chválil utkání pod širým nebem plzeňský Schleiss

Zápas pod širým nebem v Klingenthalu patřil Plzni, rivala z Karlových Varů porazila 5:2

Panorama je nádherné, tohle ještě nikde nebylo, těší se Černoch na zápas pod širým nebem