Collins Danielle - zpravodajství, zápasové reportáže, rozhovory, videa, výsledky a statistiky

Collins Danielle Rose
Rune znovu po roce skončil na Masters v Madridu už ve třetím kole.
Tennis Tracker: Rune se dál trápí, v Madridu vypadl ve třetím kole. Vrbenský má 10. titul

Výjimečný počin Collinsové. Během dvou týdnů vyhrála dva prestižní turnaje na dvou površích

Úkaz Collinsová. Na dvou površích vyhrála 12 duelů v řadě, už třikrát porazila hráčku TOP 10

Pegulaová přežila čtyři mečboly Azarenkové, Collinsová přidala 11. výhru v řadě

Collinsová nepolevuje. V Charlestonu vyřadila i dvě bývalé šampionky během jednoho dne

Rozjetá Collinsová v Charlestonu zvládla rychlý přesun i náročný přechod na antuku

Tennis Tracker: Veselý prohrál devět z 10 letošních zápasů, Kolář na challengeru postoupil

Collinsová ve své poslední sezoně slaví největší titul. Ve finále v Miami přehrála Rybakinovou

Rybakinová se v Miami pokusí o finálový reparát, loučící se Collinsová sahá po největším titulu

Rybakinová se oklepala z nejhoršího setu v kariéře, ve finále ji vyzve rozjetá Collinsová

Azarenková se v Miami popere o první finále od října 2021, v semifinále vyzve Rybakinovou

Collinsová je v Miami k nezastavení, Garciaovou smetla i počtvrté a zahraje si o finále

Tennis Tracker: L. Fruhvirtová přežila 14 dvojchyb, Djokovič se rozešel s trenérem

Rybakinová pokračuje na vítězné vlně i v Dauhá, zahraje si o již třetí letošní finále

Plíšková v Dauhá porazila Noskovou a dál vítězí, v osmifinále skončily Vondroušová a Siniaková

Siniaková si v Dauhá vyšlápla na Gauffovou, Nosková odvrátila mečbol a čeká ji derby s Plíškovou

Krejčíková je v Abú Zabí ve čtvrtfinále, Sorribesová se zranila a po devíti gamech vzdala

Nosková v Abú Zabí selhala v prvním kole, prohrála s poraženou kvalifikantkou Sorribesovou

Nosková si formu z Austrálie přivezla i do Abú Zabí, Linda Fruhvirtová kvalifikací neprošla

Trpké odcházení finalistů: Collinsová hraje poslední sezonu, do Melbourne se nevrátí ani Murray

Nové maximum pro Noskovou. Na Australian Open je poprvé ve třetím kole grandslamu

Šwiateková přežila tříhodinové drama s Collinsovou, třetí set otočila z 1:4 a jde na Noskovou

Šwiateková zvládla těžký start, vyhrála duel grandslamových šampionek s Keninovou

Češky jsou opět v semifinále BJK Cupu. Obrat proti USA nastartovala dominantní Vondroušová

Tennis Tracker: Slovinky přepisují historii, poprvé se probojovaly do semifinále BJK Cupu