Kacetl Ondřej - zpravodajství, zápasové reportáže, rozhovory, videa, výsledky a statistiky

Kacetl Ondřej
Dva machři v zastavování střel soupeřů – třinecký gólman Ondřej Kacetl a obránce Richard Nedomlel.
Datové zrcadlo extraligy: Jediná lepší statistika Třince ve finále? Zblokované střely

Pětkrát Třinec. Čím si Oceláři řekli o další titul? Parta, Kacetl i vydařený návrat

Byli jsme týmem s velkým T. Rozhodla parta. Familia, řekl třinecký brankář Kacetl

Cienciala třineckým hrdinou, rozhodl druhé prodloužení a Třinec slaví pátý titul v řadě

Radil se po jubilejním startu pustil do Kacetla: Je agresivní a přihrávání nemá zapotřebí

Finále play off extraligy pohledem dat: Pardubice mají horší přesilovku i brankáře než Třinec

(Ne)známí Oceláři: Syn ragbisty, útočník z prvního kola draftu NHL i pardubický odchovanec

Co přineslo semifinále extraligy? Historický obrat, gól v poslední vteřině a návrat fantoma

Opravdu jsem věřil, že přepíšeme historii, říkal po semifinálové sérii vyčerpaný Kacetl

Není důvod věšet hlavy, zkusíme to ukončit u nich, burcuje střelec Chlapík

Třinec byl vteřiny od srovnání série, druhý zápas rozhodl pro Spartu v prodloužení Moravčík

Datové zrcadlo extraligy: Co vězí za povstáním Budějovic? Bloky, dvoumetrový obr i netrpělivost

Liberec v Třinci netrefoval prázdnou branku. V koncovce se nám nedaří, hlesl Rychlovský

Kuriózní problémy v prestižní Lize mistrů. Vítkovice vyhrály kvůli potížím s ledem kontumačně

Kacetl vychytal nulu a Třinec postoupil do play off LM. Pardubice ztratily zápas v Belfastu

Livesport hráč finále play off: Nezastavitelný Voženílek a skvělí brankáři

Vrána: Vyhrát čtyřikrát po sobě titul je neskutečné, je to o charakteru a nastavení v hlavě

Pět událostí finále play off: Zlatý střelec Hudáček, vyrovnaný rekord i rychlý gól žolíka

Třinec – Hradec. Nemůžeme do toho jít, že vedeme 3:0 na zápasy. Bude to boj, ví Vrána

Hokejisté Hradce útočí na první titul. Proti je Třinec, mistr posledních tří sezon

Livesport hráč semifinále play off: Třinecká zeď, produktivní bek a nečekaný střelec

Události semifinále play off: Maraton v Hradci, Hykův nájezd i konec dlouhé série

Rulík po vyřazení: Rozhodly domácí zápasy. V prvních dvou třetinách nám nešly nohy

Kacetl v posledních vteřinách chytil nájezd a dovedl Třinec do finále: Asi to byl osud

Třinec je znovu ve finále, v sedmém zápase v napínavé bitvě porazil Pardubice 2:1