Vlhová Petra - zpravodajství, reportáže, rozhovory, videa a výsledky

Vlhová Petra
Mikaela Shiffrinová vyhrála slalom v Aare o 1,24 vteřiny před Zrinkou Ljutičovou.
Shiffrinová dominovala slalomu v Aare a poosmé v kariéře vyhrála malý glóbus

Zimní sporty ONLINE: Dubovská dokončila slalom v Jasné na 14. místě, zvítězila Shiffrinová

Vlhová si při pádu v závodě SP v Jasné poranila vazy v koleni a sezona pro ni skončila

Shiffrinová vylepšila ve Flachau vlastní rekord, získala 94. triumf ve Světovém poháru

Dubovská obsadila ve slalomu v Kranjské Goře 21. místo, suverénně vyhrála Vlhová

Grenierová po roce opět vyhrála obří slalom v Kranjské Goře, Shiffrinová skončila devátá

Shiffrinová výhrou ve slalomu znovu posunula rekord, Dubovská a Jelínková skončily v 1. kole

Noční slalom v Courchevelu ovládla Vlhová před Shiffrinovou. Dubovská bodovala i počtvrté

Obří slalom v Tremblantu ovládla Italka Brignoneová, slaví první triumf v sezoně

Jezdím z kopce a je to. Teď jsem ale nervóznější, říká před návratem na sjezdovku Ledecká

Dubovská si ve druhém slalomu v Levi pohoršila na 16. místo, vyhrála Shiffrinová

Slalomářka Dubovská vstoupila do sezony 14. místem v Levi, dominovala Vlhová

Dubovská si vyjela v Soldeu druhý nejlepší výsledek kariéry, vládla Vlhová

St-Germainová se stala mistryní světa ve slalomu, Shiffrinová se musí spokojit se stříbrem

Slalom je nevyzpytatelná disciplína, jeho obří podoba má však na MS jasné favority

Ženy zahájí MS v alpském lyžování, tipujeme favoritky: Shiffrinová, Mowinckelová, Goggiová

Strachová obdivuje Shiffrinovou, Vlhovou vidí jako velkou profesionálku

Shiffrinová blízko rekordu. Ve Špindlerově Mlýně bere 85. výhru, Dubovská dojela 21.

Před čtyřmi lety ve Špindlu uspěla. Letos je to jiné, ale čekám dobré závody, říká Vlhová

Ve Špindlu mohou znovu padat rekordy. Přijíždí nejlepší z nejlepších, Mikaela Shiffrinová

Shiffrinová přidala 84. výhru a ve Špindlerově Mlýně bude útočit na rekord Stenmarka

Vlhová před SP ve Špindlerově Mlýně: Po olympiádě jsem znovu našla motivaci

Vlhová poprvé v sezoně slaví, slalom ve Flachau ovládla o 43 setin před Shiffrinovou